Cleer Audio, aktif gürültü önleyici ve 60 saatlik pil ömrüne sahip kablosuz kulaklık olan Enduro ANC’yi sunar

Cleer Audio, genellikle geleneksel olmayan tasarımlar üzerine bahis oynayan bir ses ekipmanı üreticisidir ve yenilikçi özellikler cihazlarına gelişmiş özellikler ekleyen, bazen rakip modellerin çok üstünde.

Bu, adı verilen yeni kulaklıklarının durumudur. Enduro-ANCönceki Enduro 100’ün ayak izlerini takip eden ancak aktif gürültü iptali dikkatimizi çekmek için önemli bir unsur olarak, aynı zamanda entegre pillerinin çok iyi bir özerkliğini koruyarak en az 60 saat.

Galeri Resmi 1 Donanma

Bir tip kulaklıkla karşı karşıyayız dairesel ve kapalı hoparlör Kafa bandında ve hafızalı köpükle kaplı pavyonlarda belirli bir esnekliği korurken bütünü aydınlatmak için tasarlanmış plastik bir yapı etrafında inşa edilmiştir.

{«videoId»:»x7zig0g»,»autoplay»:true,»title»:»Pahalı kulaklıklar her zaman ucuz olanlardan daha mı iyidir?»}

Gövdelerin içine monte edildi 40 mm çaplı sürücüler Demirsiz teknolojisi ile ve arasında bir frekans yanıtı sunabilen 20Hz ve 40KHzyukarıda belirtilen 60 saatlik özerkliği sunmak için enerji tüketimini yönetmekten sorumlu bir Qualcomm QCC5126 yonga seti eşlik ediyor.

Yeniden şarj etme, USB-C kablosuyla yapılır ve depolama kapasitesi olan hızlı bir sistem sunar. sadece 5 dakikalık şarjla iki saatlik güç. Bluetooth bağlantısına ek olarak AAC ve aptX HD 3.5 mm jack soketli klasik kablo kullanma imkanımız var.

Galeri Resmi 98 Donanma

Aktif gürültü iptaline gelince, bunu ortadan kaldırabileceğini iddia ediyorlar. 30dB’ye kadar arka plan sesi, üretici aynı zamanda farklı kullanım türleri için senaryoları seçmemizi kolaylaştıran bir mobil uygulamadan algoritmaların davranışını değiştirme veya ayarlama seçeneği de sunuyor. hava yolculuğu, halka açık bir yerde çalışma, açık havada yürüyüşlervb.

Kulaklıklarda aktif gürültü iptali, çalışmasının sırrı budur

Fiyat ve müsaitlik

Yeni Enduro ANC kulaklığı bu ay MSRP fiyatıyla satışa çıkacak. 149 dolar.

Daha fazla bilgi | Sesi Temizle

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Cleer Audio, aktif gürültü önleyici ve 60 saatlik pil ömrüne sahip kablosuz kulaklık olan Enduro ANC’yi sunar aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…