Çinli bir marka, cep telefonlarında bu “sarhoş modu” patentini aldı

ne biraz engelliyken akıllı telefonu kullanın bir gece partiden sonra hepimiz veya neredeyse hepimiz yaptık, bu yüzden artık saklamanıza gerek yok. Ayrıca bence çoğumuz bunun neredeyse her zaman kötü bir fikir olduğunu anlayabiliriz.ve nedenini bilmiyorum, hepimiz sonunda “eski”mize mesajlar gönderiyoruz, taviz veren videolar yayınlıyoruz veya gerçekten yapmak istemediğimiz şeyler yapıyoruz.

Ama dikkat et neden akıllı telefon kurtarmaya geldiveya en azından bilinmeyen bir Çin markası, patent bir Sarhoş modu cep telefonlarında pandemi tekrar kutlamamıza izin verdiğinde daha büyük kötülüklerden kaçınmak için belirli uygulamaları veya belirli işlevleri engellemeyi ve kısıtlamayı vaat ediyor.

Alkollüyseniz, araba veya cep telefonu kullanmayın, çünkü her ikisi de genellikle kötü biter.

Haber o kadar ilginç ki, Android Authority gibi birçok medya, bize MyDrivers’ın çalışmalarını sunan raporların ardından bunu duyurmak için acele etti. Yeşil Elektronik ayın başında verilen ve bir yolu açıklayan bir patentle sonuçlandı. sarhoş olduğumuzda güvenliği ihlal edilmiş uygulamaların kullanımıyla mücadele veya diğer maddelerin etkisi altında.

Daha fazla bilgi: Arkadaşlarınızı arayın: sevdiklerinizi daha fazla arayabilmeniz için bir uygulama oluştururlar

Cep telefonunuz sizi kendinizden koruyacak ve kilidinin açılması için sizi teste tabi tutacaktır.

Çinli Gree Electronics şirketinin fikri, kullanıcıların parti yaparken veya çok fazla içtiğimizde bir engelleme modu yapılandırabilmeleri, göndermek istemediğimiz kişilere mesaj göndermemizi engellemek için belirli yaygın uygulamalara erişimi kısıtlamasıdır, örneğin, yüklemek istemediğimiz videoları yüklemediğimizi.

Bu fikrin işleyişi oldukça basittir; bunun için kurallar seç tıkınırcasına modu uygulamalara erişimi engelleyen genellikle mesajlaşma veya sosyal ağlar olmak üzere akıllı telefonda bulunanlar arasından seçtiklerimiz.

İşlevsellik etkinleştirildiğinde, aynı zamanda ayık olduğumuzu doğrulama kontrolleridevre dışı bırakmamıza izin verecek testler Sarhoş modu için cep telefonumuzun %100’ünü yeniden elden çıkarmak ayık olduğumuzu gösteriyor.

Gree Electronics’in bu ‘sarhoş modu’, partilerimiz sırasında engelleme kuralları belirlememize ve ayrıca tüm işlevleri tekrar kullanılabilir hale getirmeden önce ayık olduğumuza dair kusursuz kontrollere olanak tanıyacak… Yararlı görünüyor, evet!

Gree’nin gelişimi, yalnızca “eski” kişiye mesaj gönderilmesini engellemekle ilgili değil, aynı zamanda akıllı telefon etkileşimlerini de basitleştirirbasit bir arayüz ile birçok Samsung veya Huawei gibi üreticiler zaten seçim yapmanıza izin veriyor Android’deki mevcut yazılımlarında kendi takdirine bağlı olarak.

Açıkçası ve böyle bir azınlık Çin markası durumunda, Bu işleve sahip akıllı telefonlarının kısa vadede Avrupa ve Latin Amerika’da satışa sunulmasını beklemeyin.sektör devlerinin böyle seçenekler geliştirmesi için kampanyalar başlatabileceğimiz de doğru olsa da… En azından faydalı görünüyor, yoksa onu mahveden bir tek ben miyim?

Daha fazla bilgi: Popüler bir flört uygulaması milyonlarca kullanıcının verilerini tehlikeye atıyor

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Bir Çinli markanın cep telefonlarında bu “sarhoş modu” patentini aldığı girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…