Cinemax: Meksika’daki durum onları başka iş biçimleri aramaya yöneltti

Cinemex, Meksika’daki en popüler iki sinema zincirinden biri ve sinema salonlarının birbirini her zamankinden daha fazla yalnız görmesine rağmen, tam da şimdi pandemi döneminde nasıl ilerlemeye çalıştıklarını görebiliyoruz. Ve görünüşe göre işler yakında değişebilir.

Bloomberg’e göre, bugün yaşadığımız kriz nedeniyle bazı odaların kalıcı olarak kapatılması sonucunda, Cinemax, sinemanın büyüsünü ayakta tutmak için yeni bir iş modeline yaklaşabilir.

Hala tam bir gizem

Dürüst olmak gerekirse, diğer film severler kadar ben de bu konuda endişeliyim. Pekala, hafta sonları sinemaya ya da matinelere gitmek, birden fazla yönden zevk aldığım bir şeydi..

Ne yazık ki, COVID-19’un neden olduğu dünya krizinin ne zaman sona ereceği ve birçok şeyin çok büyük ölçüde değiştiği ufukta görünmüyor. diğer insanlarla etkileşimden evden çıkma şeklimize kadar önemli ölçüde değişti.

Açıkçası, çok sayıda insanı kapalı bir alanda toplamak artık güvenli bir şey değil. ve bu, bazı şirketlerin ekonomisinin ve bununla birlikte iş modellerinin etkilenmesine neden oluyor..

Bu nedenle, çok ilginç bir durumla karşı karşıyayız, öyle görünüyor ki Cinemex tarafından zaten bir çıkış yolu bulundu, ancak bu henüz kamuoyuna açıklanmadı. Tek bildiğimiz, insanlara yaklaşımlarında radikal bir değişiklikle karşı karşıya olabileceğimiz..

Sinemalardan tamamen uzaklaşabileceklerini söylemiyoruz, ancak durum buysa onları da suçlamayız. Gerçekten yeni oyunculuk yöntemleri gerektiren yeni bir dünyayla karşı karşıyayız..

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…