Çılgın teklif: AirPods 2, yalnızca acele ederseniz 94 avroya

Çılgın teklif: AirPods 2, yalnızca acele ederseniz 94 avroya

Apple’ın mükemmel kulaklıkları 100 Euro’nun altına düşüyor.

Kablosuz kulaklıklar günlük hayatımızda ayrıcalıklı bir yer edinmiştir ve bu AirPods V2, aşağıdakiler için gadget koleksiyonunuzun bir parçası olabilir. sadece 94 euro bu teklifle. Yeni AirPod’lar satın almayı düşünüyorsanız şanslısınız, onlar Pro veya Max değiller, ancak her türlü görev için mükemmeldirlerörneğin müzik dinlemek, film izlemek veya arama/görüntülü arama yapmak gibi.

Bu indirim bir 55 Euro’luk kaza Apple web sitesinde maliyeti 149 avrodan. Nadiren gördüğümüz için çok özel bir fiyat. 100 avronun altında, ve bu kalitede bir cihaz buna değer ve bu fiyata daha fazlası. Hangi AirPod’ların size en uygun olduğunu bilmiyorsanız, bu teklif sizi ikna edecek.

AirPods V2’yi sadece 94 Euro’ya satın alın (RRP 149 Euro)

iPhone ile AirPods v2

2. nesil AirPod’lar muhteşem sese ve inanılmaz kullanım kolaylığına sahiptir

AirPods V3 zaten aramızda olmasına rağmen, fiyatları şimdilik biraz fahiş ve AirPods V2’nin bu teklifi bu harika. Kaçmasına izin vermeyin çünkü bunu okuduktan sonra birkaç dakika içinde tükenebilir. AliExpress Plaza web sitesi en çok satan mağazadır ve şunu eklersek, İspanya’dan en fazla 3 gün içinde nakliyesatışlar tavan yaptı.

Bu 2. nesil AirPod’lar, sahip olmanızı sağlayan Apple H1 çipini monte eder. optik sensörler ve ivmeölçerler hareketlerimizi algılayan Ses, birinden diğerine otomatik olarak dağıtılır, ayrıca Siri’ye sorduğumuzda mikrofonu etkinleştirir. hüzmeleme teknolojisi ortam sesini filtreler sesinizi diğerlerinden üstün kılmak için. Bu, aramalarda ve Siri ile konuşurken çok önemlidir.

Piliniz bize bir 5 saate yakın özerklikve şarj çantasını ekleyerek sessizce gidebiliriz 24 saat sürekli kullanım. Şarjı hızlı, 3 saate kadar müzik veya 2 saate kadar telefon görüşmesi yapmanız durumunda sadece 15 dakika. Lightning bağlantı kablosu ile şarj edilirler.

onlar çok Kurması ve kullanması kolay. Tek bir dokunuşla onları iPhone, iPad, Mac veya Apple Watch’ınızla senkronize edeceksiniz. Bunlardan sadece birini kullanabilirsiniz veya ikisini birden taşır ve yanlışlıkla birini düşürürseniz müzik otomatik olarak duracaktır. Onun yüzey dokunsalve iki dokunuşla Siri gibi hızlı kontrolleriniz var.

İlgili konular: Teklifler

Bu makale öneriyor objektif ve bağımsız okuyucuların ilgisini çekebilecek ürün ve hizmetler. Kullanıcı, bu haberde görünen belirli bağlantılar aracılığıyla bir satın alma yaptığında, iPadizate bir komisyon alır.

disney logosu

Disney+’a 8,99 Euro’ya ve kalıcılık olmadan kaydolun Disney+’a abone olun!

Leave a Reply