Çılgın teklif: 30 Euro’ya realme Bluetooth kulaklık

Yeni kablosuz kulaklık aramak, her zaman büyük miktarda para harcamak anlamına gelmez, söylediklerimize bir örnek, mevcut seçeneği satın alma seçeneğidir. realme Buds Air Neo. Şimdi ve evden ayrılmak zorunda kalmadan, onları bir teklif en çekici.

Bahsettiğimiz aksesuar, bağımsız bir model olarak kabul edilenlerden biridir, çünkü herhangi bir kablo kullanmıyorlar ne ses kaynağına ne de bu ürünü oluşturan öğelerin her birine bağlanmak için. Bu, şüphesiz onları herhangi bir durumda kullanırken çok büyük rahatlık sağlayacaktır, bu da iki kaskın her birinin yalnızca ağırlığında olması gerçeğinden doğrudan etkilenen bir şeydir. 4.1 gram. Bu nedenle, uzun bir süre bile onları giydiğinizi fark etmeyeceksiniz.

beyaz renkte realme Buds Air Neo kulaklık

Bu kaskların kullandığı iletişim teknolojisi, Bluetooth 5.0yani 10 metre mesafelerde bile iletişimin mükemmel olması ve True Wireless teknolojisi ile uyumlu bir model olması dolayısıyla bilgi kaybı olmaması, elde edilen kullanıcı deneyimi üzerinde çok olumlu bir etkiye sahiptir. Ayrıca, yukarıda bahsedilen kablosuz arayüzün kullanılmasının, bu kaskları hem bilgisayarlarda hem de mobil cihazlarda (hangi işletim sistemi kullanılırsa kullanılsın) kullanmakta sorun yaşamayacağınız olumlu yanı da vardır. iOS veya Android).

Sizi ikna edecek özerklik

Bu, realme Buds Air Neo’nun sunduğu en iyi ayrıntılardan biri, çünkü tek şarjla ürünü oluşturan ses öğelerinin her biri için üç saate kadar kullanım sunabiliyorlar. Neyse ki ve bu tür cihazlarda her zaman olduğu gibi, taşıma çantasının kendi 400 mAh pili vardır, bu da fiş aramak zorunda kalmadan 17:00’ye kadar varırsınız. Bu nedenle, ister evin içinde olun, ister dışarıda olun (seyahatte olsanız bile), bu aksesuarın kullanımla ilgili büyük sınırlamalarına sahip olmayacaksınız. Aşırı derecede uyumludur.

realme kulaklık kılıfı

realme Buds Air Neo’yu satın almayı teklif edin

Bu kasklar genellikle Carlos’tan geliyor, ancak şimdi izin veren mükemmel bir promosyonu var. en az %45 tasarruf edin onları evde tutmak için. Bu şekilde, bu eksiksiz kulaklıkları sadece 30 Euro’ya alabilirsiniz ki bu gerçek bir pazarlıktır. zorunda kalmadan nakliye masrafları için hiçbir şey ödemeyin Şu anda bahsettiğimiz teklifin olduğu eBay mağazasında, bu fırsatı kaçırmamak ve beyaz ve plastik bitmiş modeli almamak için kullanmanız gereken bir link bırakıyoruz.

Diğer şeylerin yanı sıra oldukça iyi bir ses kalitesi ile diyaframlar Realme Buds Air Neo’yu oluşturan kulaklıkların her birinin 13 mm20 ila 20.000 Hz arasındaki frekansları da yönetebildiğinden, her türlü müziğin keyfini sorunsuz bir şekilde çıkarabilirsiniz.Belirtilen her şeyle ve bu aksesuarın bir eksik olmadığı göz önüne alındığında, mikrofon Senkronize oldukları telefona gelen aramaları cevaplayabilmek için karşı konulmaz bir fiyata satın alma fırsatını kaçırmamanız gerektiğine inanıyoruz.

Çılgın teklif: 30 avroluk realme Bluetooth kulaklık girişi, Topes de Gama’da ilk olarak görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…