Çılgın indirim: En iyi fiyata Huawei akıllı saat

Çılgın indirim: En iyi fiyata Huawei akıllı saat

Huawei’nin piyasaya sunduğu en yeni akıllı saatlerden biri de Watch Fit. Bu aksesuarın sunduğu ve onu çok iyi bir satın alma yapan birçok erdem vardır. Şimdi almakla ilgileniyorsanız, size en iyi indirim bugüne kadar seni yapmak için gördük bu Huawei akıllı saat.

Aynı üreticinin ürün yelpazesinin geri kalanına kıyasla bu cihazla ilgili öne çıkan şeylerden biri, küresinin dairesel değil, bileğe çok iyi oturmasını sağlayan ve fazla yer kaplamayan dikdörtgen bir şekle sahip olmasıdır. Asya firmasından Watch GT modelleri olarak uzay. Huawei Watch Fit’in kayışını değiştirme imkanı ile estetik olarak bu 100 gramı geçmeyen çekici bir model ve bu nedenle ergonomisi de mükemmel olduğu için takması çok rahat.

Huawei Watch Fit pembe akıllı saat

Bahsettiğimiz akıllı saatte var olan ekran yazı tipidir. AMOLEDdış mekanlarda gerçekten iyi görünmesini sağlayan (maksimum parlaklığının 300 nit’i aşmasına çok yardımcı olan bir şey) ve sunduğu boyutlar 1.64 inç. Buna, bahsettiğimiz bileşen olan her türlü içeriği görmek için mükemmel tanım sağlayan 324 dpi piksel yoğunluğunu eklemeliyiz. Şu anda satışta olan Huawei akıllı saatin sunduğu uyumluluğun mükemmel olduğunu belirtmekte fayda var, çünkü onu işletim sistemi kullanan her iki telefonla da senkronize edebilirsiniz. Android ya da aynısını yapanlarla iOS. Hadi, bugün mağazalardan satın alabileceğiniz herhangi biri.

Yararlanmanız gereken teklif

Gerçek şu ki, bu giyilebilir aksesuarı daha önce hiç görmemiştik. sadece 78.11 euro, sunduğu her şeyi göz önünde bulundurarak neredeyse bir ızgara gibi düşündüğümüz bir miktar (normal fiyatı 129 €). Bahsettiğimiz promosyon tamamı hayat sigortası olan Amazon mağazasında mevcuttur ve eğer bir Prime hesabınız varsa bunu bilmelisiniz. Nakliye maliyetleri açısından hiçbir şey eklemeyeceksiniz. Şu anda teklifin yalnızca, ekipmanın sahip olduğu alüminyum kasaya mükemmel şekilde uyan pembe kayışı olan model için geçerli olduğunu belirtmekte fayda var.

Bu Huawei akıllı saatinde özerklik

Tescilli bir işletim sistemi kullanarak, yani ek uygulamalar yükleyemezsiniz, ancak olağan uygulamaların tümü mevcut, pili doldurmak zorunda kalmadan 10 güne kadar düzenli kullanım elde edebilirsiniz. Ek olarak, bu hızlı şarjlı bir modeldir, çünkü beş dakika içinde bir günü tamamlamak için yeterli enerjiyi alırsınız. Ayrıca daha önce bahsettiğimiz zamanı entegre eden GPS’i etkinleştirirseniz, mantıklı olduğu gibi azalır, ancak endişe verici bir şekilde düşmez, çünkü çok fazla sorun yaşamadan üç gün geçirebilirsiniz.

Huawei Saat Uyum sensörü

Son olarak, bu Huawei Smartwatch’ın 5 atmosfere kadar suya dayanıklılık sunarak egzersiz için dışarı çıkarken mükemmel bir arkadaş olduğunu ve yapılan fiziksel aktivitenin yanı sıra uykuyu tam olarak bilmek için gerekli tüm sensörlere sahip olduğunu bilmelisiniz. kalite (ve hatta stres seviyesi). Tüm bunlarla birlikte ve telefona gelecek aramaları cevaplamanın mümkün olduğu düşünüldüğünde, çığır açan bir fiyata sahip bu akıllı saat mükemmel bir satın alma seçeneğidir.

Çılgın indirim girişi: En iyi fiyata Huawei akıllı saat, Topes de Gama’da ilk olarak görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…