Çılgın bir fiyata güçlü bir Dell dizüstü bilgisayarı piyasaya sürün

Çılgın bir fiyata güçlü bir Dell dizüstü bilgisayarı piyasaya sürün

Yeni bir bilgisayar alma zamanı geldiyse ve onun çok güçlü olmasını ve onu her yerde kullanabilmenizi istiyorsanız, eBay çevrimiçi mağazasında kaçırmamanız gereken ve kesinlikle ihtiyacınız olan şeye uyacak mükemmel bir promosyon var. nasıl alacağınızı gösteriyoruz Dell dizüstü bilgisayar satışta bu karşılar.

Bahsettiğimiz takım, Dell Hassas 7530, ve içinde her türlü işi mükemmel akışkanlıkla yapmanızı sağlayacak ve talep maksimumda olsa bile olabildiğince verimli olmanızı sağlayacak donanımlar bulunmaktadır. Söylediklerimize bir örnek, bunun bir işlemciyi entegre eden bir bilgisayar olduğudur. Intel Core i7-8850H bu, yüksek çözünürlüklü grafiklerle bile çalışma söz konusu olduğunda şüpheye yer bırakmayacak bir güç sağlar. Başka bir deyişle, bu dizüstü bilgisayarla YouTube için videoları düzenleyebilir ve hatta 3D oluşturma yazılımı çalıştırabilirsiniz (çünkü bunun için NVIDIA Quadro grafikleri içerir).

Dell Precision 7530 Dizüstü Bilgisayar Önü

Bellek bölümünde, bahsettiğimiz dizüstü bilgisayarın daha azına sahip olmadığı belirtilmelidir. 16 GB RAM. Bu, aynı anda birçok açık uygulamanız olsa bile, herhangi bir uygulama türünü çalıştırırken herhangi bir sorun yaşamayacağınız anlamına gelir. Bahsettiğimiz cihaz kadar güçlü bir cihazda başka türlü nasıl olabilir, depolama türü SSD ve çoğu durum için fazlasıyla yeterli olan 512 gigabaytlık bir dahili diske sahiptir. Gerçek şu ki, her şey bu bilgisayarı şu anda indirimde satın alabileceğiniz en güçlü bilgisayarlardan biri yapıyor.

Dell dizüstü bilgisayarı indirimde satın alın

Yararlanabileceğiniz mevcut promosyon, bu ekipmanın genellikle piyasada sahip olduğu fiyatın %40’ından tasarruf etmenizi sağladığından, tek kelimeyle mükemmel. Bu kadar eksiksiz bir cihaz için görülmemiş bir miktar olan ve Windows 10 işletim sistemini kullandığı sürece her türlü yazılımı çalıştırabilmenizi sağlayan 900 Euro’luk bir indirimden daha az bir şeyden söz etmiyoruz.Sahip olduğunuz bağlantıyı bırakıyoruz. Bu promosyondan yararlanmak için kullanmak ve nakliye masrafları için herhangi bir şey eklemek zorunda kalmayacaksınız.

Bu Dell Precision 7530 hakkında birkaç şey daha

Entegre ekranın sahip olduğunu belirtmek önemlidir. 15.6 inç, ek bir monitöre başvurmak zorunda kalmadan her yerde çalışabilmek için yeterli boyutlar. Bu bileşen tarafından kullanılan çözünürlük Full hd, bu nedenle, multimedya oluşturma ile ilgili her şeyde hayati önem taşıyan her türlü içeriğin görüntülenmesi söz konusu olduğunda da oldukça doğrudur. Unutulmamalıdır ki, söylenen her şeye rağmen, 2 kiloyu geçmediği için oldukça dengeli bir ağırlığa sahip bir bilgisayardır.

Dell Precision 7530 Dizüstü Bilgisayar Tarafı

Son olarak, akılda tutulması gereken önemli birkaç ayrıntı var. Birincisi, sunulan bu dizüstü bilgisayarın yaklaşık olarak erişmesine izin veren özerkliğe sahip olmasıdır. sekiz saat düzenli kullanım, bu nedenle iş günleri oldukça iyi karşılanmaktadır. Ayrıca, aktiviteyi belirtmeniz gerekir, birkaç USB bağlantı noktası sunduğundan herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız, HDMI video çıkışı ve tabii ki Bluetooth ve WiFi gibi kablosuz seçenekleri de var.

Çılgın bir fiyata güçlü bir Dell dizüstü bilgisayarın prömiyerini yapan giriş, Topes de Gama’da ilk olarak görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…