Cep telefonunuzun otomatik açılıp kapanması nasıl programlanır

Cep telefonuyla bağlantıyı kesmek karmaşıktır ailemizle iletişim kurmak, çalışmak veya boş zamanlarımızda eğlenmek gibi günlük hayatımızın temel görevleri için kullandığımızda.

Cep telefonunuzdan birkaç saat uzakta geçirmeyi de zor buluyorsanız, kullanmanızı öneririz. otomatik açma/kapama işlevi Android terminallerine entegre edilmiştir. Bu sayede bir şekilde kendinizi teknolojiden ayrılmaya zorlayacak ve dinlenme gibi diğer aktivitelere odaklanacaksınız.

Ardından, cep telefonunuzu istediğiniz zaman otomatik olarak açılıp kapanacak şekilde nasıl programlayacağınızı açıklıyoruz. Bunun basit ve hızlı bir süreç olduğunu şimdiden tahmin ediyoruz. o teknik bağlantının kesilmesini arıyorsanız, yakında bağlanacaksınız.

Otomatik açılıp kapanmasını programlayarak cep telefonunuzla bağlantısını kesin.

Daha fazla bilgi: WhatsApp bağlantısını kesmek için 5 püf noktası

Cep telefonunuzun otomatik açılıp kapanması nasıl programlanır

Android bir işletim sistemidir harika özelliklerle dolu Bunlara yeterince dikkat etmediğimiz için bazen gözden kaçıyor. Ekranın çalışmasını, pili, sesi, yüklü uygulamaları veya güvenliği yapılandırmak için birden fazla araç olduğunu görmek için Android cep telefonunuzun ayarlarına biraz bakmanız yeterlidir.

Bir Android terminalinin ayarları içinde, gerektiğinde cep telefonu bağlantısını kesmenize yardımcı olacak ilginç bir işlev de buluyoruz. biz başvuruyoruz android otomatik açma ve kapamane için olduğunu açıkça yansıtan bir ada sahip bir araç.

Daha fazla bilgi: Cep telefonunuzun ekranına yapıştırarak daha az zaman harcamak için çalışan 5 numara

Cep telefonunu belirli süreler boyunca bırakamıyorsanız, bu fonksiyon ile cep telefonunu kendi kendine kapanacak ve böylece kullanamayacak şekilde yapılandırabilirsiniz. Cihaz seçtiğiniz saatte otomatik olarak açılacaktırbildiğiniz kişi tekrar müsait olacak.

Bir cep telefonunun otomatik olarak açılması ve kapatılması, aşağıdaki durumlarda kullanışlı bir araçtır. çalışırken veya okurken konsantre olmanız gerekir, veya geceleri herhangi bir rahatsızlık duymadan dinlenmek istediğinizde.

Ardından, bu prosedürün bir OnePlus cep telefonunda nasıl gerçekleştirileceğini görüyoruz. Bölümlerin adları telefonunuzun üreticisine göre değişebilir, ancak izlenecek adımlar çoğunlukla benzer tüm Android cihazlar için.

  1. Ayarlara git cep telefonunuzdan.

  2. bölüme tıklayın “Araçlar” -“Erişilebilirlik işlevleri”, “Erişilebilirlik” veya benzeri” de olabilir-.

  3. fonksiyona tıklayın “Planlı Açık/Kapalı”.

  4. Seçenekleri etkinleştir “Aç ve kapat” düğmeleri sağa kaydırarak.

  5. İlk olarak, tıklayın “Gücü açık olarak ayarla” cep telefonunun otomatik olarak açılmasını istediğiniz saati yapılandırmak için. sonra tıklayın “Kapatma süresini ayarla” terminalin kapanacağı zamanı programlamak için.

Andro4all’daki galeriye göz atın

Android cep telefonunuzun otomatik olarak açılıp kapanmasını programlamak işte bu kadar kolay. iki işlev aynı anda etkinleştirilmeleri gerekmez yani görevini yerine getirmek için, otomatik kapanma programlanmadan otomatik açmayı etkinleştirebilirsiniz.

Bu şekilde, cep telefonunu manuel olarak kapatmaya özen gösterebilir ve ardından yapılandırdığınız zamanda açılması için terminalin kendisine bırakabilirsiniz. Cep telefonunuzun otomatik olarak açılıp kapanmasına her zaman karar veren sizsiniz, bir araç en çok ihtiyacınız olduğunda teknolojiden kopmanıza yardımcı olur.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Cep telefonunuzun otomatik olarak açılıp kapanması nasıl programlanır girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…