Cep telefonunuzla kullanmak için ucuz NFC ses çubukları

Oturma odanızda olmazsa olmazlardan biri de iyi bir ses çubuğu. Cep telefonunuzda bulunan şarkıların ve çalma listelerinin keyfini çıkarabilmenize ek olarak, televizyonunuzun akustik manzarasını iyileştirmek için önemli bir unsurdan bahsediyoruz.

Sound bar pazarında her türden modeli bulabileceğinizi söylemek gerekirse. Telefonunuzla en kolay şekilde eşleşen bir sound bar mı arıyorsunuz? O halde seçtiğimiz bu derlemeyi kaçırmayın NFC’li 10 model, böylece akıllı telefonunuzla çok rahat bir şekilde senkronize edebilirsiniz.

Bir ses çubuğuna bahis yapmak için nedenler

nfc ses çubuğu

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Bir ses çubuğu, Smart TV’nizin akustik manzarasını iyileştirmek için çok önemli bir unsurdur. Ve bugün, bu tür cihazların büyük Aşil topuğu, sınırlı sesten daha fazlasıdır. Dikkate alınmalıdır, evet, hata üreticilerde değil, kullanıcıların giderek daha ince akıllı televizyonlar talep ettiği mevcut pazarın aldığı yönde. Ve ilgi odağı olacak şekilde stilize ettikleri bu tasarımın bir bedeli var.

her şeyden çok çünkü koşullarda birkaç konuşmacıyı barındıracak tam anlamıyla yer yok herhangi bir televizyonda görüntü kalitesine eşlik eden Yapılarına sound bar entegre eden modeller olduğu doğrudur ancak çoğu televizyonda bu unsur bulunmadığı için çok yaygın bir kavram değildir. Bu yüzden yapabileceğiniz en iyi şey, bu sorunu çözecek bir ses çubuğu satın almaktır.

NFC’nin Avantajları

Duvarda asılı Redmi TV SoundBar ses çubuğu

Öte yandan, bağlantı seçenekleri içinde dikkate alınması gereken farklı türler vardır. bir seçim yaptık NFC özellikli ses çubuklarıcep telefonunuzu cihaza çok basit bir şekilde bağlamanızı sağlayacak bir sistem olduğu için.

Yapmanız gereken tek şey, akıllı telefonunuzda NFC’yi etkinleştirmek ve bağlantılı olmaları için çubuğun üzerinden geçirmek. Bu sayede birkaç saniye içinde en sevdiğiniz şarkıları gerçekten basit bir şekilde dinliyor olabilirsiniz.

Ayrıca NFC ile bulabileceğiniz en ucuz modelleri sizler için seçtik. bir işaretledik maksimum bütçe 350 euro böylece ihtiyaçlarınıza en uygun NFC’yi bulabilirsiniz. Seçtiğimiz modellerin fiyatlarının çok farklı olduğunu unutmayın, bu nedenle küçük bir bütçeniz olsa bile ihtiyaçlarınıza en uygun NFC çubuğunu bulacaksınız. Lafı fazla uzatmadan, Smart TV’nizin sesini iyileştirmek mi yoksa cep telefonunuzda bulunan Spotify listelerinin keyfini çıkarmak mı istediğinizi düşünmeniz gereken farklı seçeneklere bakalım.

Sony HT-MT500

Sony HT-MT500 NFC Ses Çubuğu

Japon üreticinin konu NFC’yi entegre eden bir ses çubuğu satın alma konusunda en iyi üslerden biri olduğunu zaten söylemiştik, bu nedenle bu derlemede birkaç Sony modeli göreceksiniz. Bu durumda, şunu önermek istiyoruz: Sony HT-MT500sizi suskun bırakacak surround ses sağlamak için S-Force Pro Front surround teknolojisine sahip etkileyici bir çubuk.

Sony HTRT3

Sony HTRT3

Gerçek bir ev sinema sistemi ile övünmek için bir ses sistemi kurmak için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte geldiğinden, bu ikinci Sony ses çubuğuna dikkat edin. Bunun için karşınızda uydu hoparlörleri sayesinde arkadaşlarınızı kıskandıracak bir akustik manzara yaratan 5.1 sese sahip bir set var.

Samsung HW-T430

Samsung HW-T430 NFC Ses Çubuğu

Gerçek şu ki, Koreli üretici, en talepkar kullanıcıların beklentilerini karşılayacak bir ses çubuğu kataloğuna da sahip. Ve bu Samsung HW-T430 bir pazarlık. Silahların mı? Güçlü Derin, net bas sağlayan subwoofer160 W güce ek olarak müziğin oturma odanızın her köşesine ulaşması için.

Sony HT-MT300

Oturma odasında Sony HT-MT300 ses çubuğunu kullanma

Asyalı üreticinin önereceğimiz son ses çubuğu, beğenilen Sony HT-MT300’dür. A çok kompakt model TV dolabına yerleştirebileceğiniz veya duvara asabileceğiniz büyük bir sorun. Dikkatli olun, orta boyutuna rağmen harika kalitesiyle sizi şaşırtacak bir ses sunuyor.

Panasonic SC-HTB250

Panasonic SC-HTB250

Diğer Evinizde az yer varsa mükemmel NFC ses çubuğu Panasonic’in bu modeli mi? Japon üretici, her bir gözeneklerinden kalite fışkıran ürünler sunarak bar sektöründe kendine bir yer edinmiştir. Ve Panasonic SC-HTB250’niz ölçülü bir tasarım sunmanın yanı sıra şüphe götürmeyen bir ses sunar. Onun kaçmasına izin verme!

SAMSUNG HW-T400/ZF

SAMSUNG HW-T400/ZF NFC Ses Çubuğu

En kompakt ses çubuklarından birini önermek için Samsung’a dönüyoruz. HW-T400/HZ, oldukça mütevazı boyutlara (64,1 x 6,5 x 10,7 cm) sahip bir ürünün yanı sıra çoğu oyuncu kullanıcısını memnun edecek bir oyun modudur.

Üst S6

Üst S6

NFC’li sound bar’ları demonte fiyatlarla ilk öneren markaları bir kenara bırakıyoruz. Bu durumda, bu estetiğin hayranlarını memnun edecek retro bir görünüme sahip Overtop firmasından bir modelimiz var. Ayrıca, ses seviyesini manuel olarak ayarlayabilmeniz için kontrollere sahiptir.

LXLTLB Ses Çubuğu

LXLTLB Ses Çubuğu

Telaffuzu imkansız bir ad altında bulabileceğiniz en çok yönlü ses çubuklarından birini gizler. Sadece bir USB bellek bağlamakla kalmaz, aynı zamanda kablosuz olarak da kullanabilirsiniz, çünkü dahili bir pili gizler.

LXLTLB NFC Ses Çubuğu

LXLTLB NFC Ses Çubuğu

Peki ya tasarımı onu ilgi odağı yapacak bu modele ne demeli? olan bir ürün temperli cam yüzeyler televizyon dolabınızda gösteriş yapmak için. Dört adet 5 watt’lık hoparlörü ekleyin ve oda için mükemmel bir ürününüz var.

SQQSLZY NFC Ses Çubuğu

SQQSLZY NFC Ses Çubuğu

Bu derlemeyi, bu diğer modelle iyi bir fiyata satın alabileceğiniz en iyi NFC ses çubuklarıyla kapatıyoruz. Saati görebilmeniz, sıcaklığı öğrenebilmeniz ve çok daha fazlasını yapabilmeniz için ön LED panele sahip bir çubuk.

Cep telefonunuzla kullanmak için Ucuz NFC ses çubukları girişi ilk olarak Topes de Gama’da görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…