Cep telefonunuzla kontrol edebileceğiniz bahçe lambaları

bu bahçe lambaları Evinizde bu öğenin tadını çıkaracak kadar şanslıysanız, bunlar önemli bir öğedir. Bahçenizi iyi aydınlatılmış görmekten daha iyi bir şey yoktur, çünkü bir yandan çok çekici bir estetiğin keyfini çıkarmanın yanı sıra bir güvenlik artısı sağlar.

Ayrıca, yaşadığımız teknolojik devrim sayesinde, birkaç yıl önce en büyük ceplerin ulaşabileceği ürünlerin tadını çıkarabiliyoruz. Evet, bağlantılı bir bahçeye sahip olmak ve aydınlatma sistemi mobil tarafından kontrol edilen bir bahçeye sahip olmak sandığınızdan çok daha ucuz.

Hala söz konusu olduğunda nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz Telefonunuzu kullanarak kontrol etmek için WiFi bahçe ışıkları satın alın. Merak etmeyin, bu tür bir gadget satın alırken ihtiyacınız olan her şeyi size öğreteceğiz ve beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak farklı modeller önereceğiz.

Bir bahçe lambası nasıl olmalıdır?

Philips Hue Go

Bu tür bir ürünü satın alırken, ona verilecek kullanımı bilmek gerekir. Ve elbette, arıyorsanız bahçe lambaları çünkü dışarıda kullanılabilecek bir model istiyorsunuz. İşte burada suya dayanıklılık devreye giriyor. Bu özelliklere sahip bir ürün satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsurdan bahsediyoruz.

Bu nedenle, satın aldığınız herhangi bir bahçe lambası Suya dayanıklı olduğunu belgeleyen bir çeşit sertifikaya sahip olmalıdır.. Sert havanın çok değişken olduğunu unutmayın, bu nedenle en beklemediğiniz anda bir skandal sağanak yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, suya dayanıklılık sertifikası olmayan bir ışık satın alarak kumar oynamayın.

Sadece cihaz ıslandığında çalışmayı durduracağı için değil, aynı zamanda elektriği suyla birleştirirken çok ciddi sorunlar yaşayabileceğiniz için. Gereksiz bir baş ağrısına katlanmaktan daha güvenli.

Bahçe için satın almak istediğiniz lambanın sunduğu yoğunluğu ve daha hafif bir ton, daha iyisi güçlü bir lamba sunan bir modelle ilgilendiğinizi görmek de ilginç. Rağmen, yapabileceğiniz en iyi şey akıllı bir model üzerine bahse girmektir. Cep telefonunuzla kontrol edebileceğiniz, çok çeşitli olanaklar sunan dış mekan lambalarından bahsediyoruz.

Başlangıç ​​olarak, lambayı telefonunuzla kontrol edebilmek, dikkate alınması gereken çok önemli bir faktördür. Her şeyden öte, istediğiniz gibi açıp kapatabileceksiniz, tonunu ve yoğunluğunu ihtiyacınıza göre değiştirebileceksiniz… bu cihazları kontrol etmek için Amazon Alexa veya Google Asistan’ı kullanın basit sesli komutlarla. Daha rahat imkansız!

Dikkate alınacak modeller

Artık bahçe için lamba alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini gördünüz, sizler için hazırladığımız derlemeyi kaçırmayın. İlgi alanlarınıza en uygun ürünü bulabilmeniz için çok çeşitli fiyat aralığı sunan toplam on model göreceksiniz.

Bunun için çok çeşitli ürünler bulacaksınız, ancak tüm Wi-Fi bahçe lambaları sesli komutlarla veya bir uygulama aracılığıyla kontrol edebileceğinizi göreceksiniz. Aksi nasıl olabilir ki, tüm modellerde suyun sorun olmayacağını garanti eden bir sertifika vardır. Lafı fazla uzatmadan sizleri özel seçkimiz ile baş başa bırakıyoruz.

Philips Hue Econic

Philips Hue Econic

Hollandalı üreticinin hem dış hem de iç mekan için akıllı ışıklar satın alma konusunda en büyük referanslardan biri olduğunu zaten söylemiştik, bu nedenle birkaç model göreceksiniz. renk ailesi koleksiyonumuzun içinde. Bu durumda, sunduğu olanaklardan en iyi şekilde yararlanabilmeniz için Alexa ve Google Assistant ile uyumlu bir ürün olan Philips Hue Econic ışığını önermek istiyoruz.

Philips Hue Calla Kaide

Philips Hue Calla Kaide

Hue ailesinin tavsiye etmek istediğimiz bir diğer modeli de Philips Hue Calla. Bir önceki modelle aynı özelliklere sahip (ana ses asistanlarıyla da uyumlu) harika bir güç sunan kompakt bir model arıyorsanız tam size göre bir ürün.

RGB LED top lambası

RGB LED top lambası

Yine de ziyaretçilerinizi büyük bir modelle şaşırtmayı tercih etmenize rağmen. O halde etkileyici boyutu benzersiz bir atmosfer yaratacak bu meraklı bahçe lambasını kaçırmayın.

Philips Ton Baskı

Philips Ton Baskı

Ana sesli yardımcıları da destekleyen akıllı bir bahçe lambası olan Philips Hue Impress’i önermek için Hollanda devine dönüyoruz. Ve 16 milyon renginin tadını çıkarın!

REV Ritter 0088917116 Link2Home

REV Ritter 0088917116 Link2Home

Ana ses asistanlarını desteklemenin yanı sıra hareket sensörüne sahip bu modele yöneliyoruz. Bu şekilde, yolunu aydınlatmak için birinin yakınlarda olduğunu tespit edebilecek ve aynı zamanda Google Asistan veya Amazon Alexa ile kontrol edin.

Paulmann 94274

Paulmann 94274

Cep telefonunuzla kontrol edebileceğiniz bir model arıyorsanız, bulabileceğiniz en iyi dış mekan aydınlatmalarını bulacağınız bu derleme ile devam ederken, fiyatına göre oldukça ilginç olan bu modeli önerme fırsatını da kaçırmadık.

Philips Hue Lucca

Philips Hue Lucca

Tavsiye etmek istediğimiz en son Philips modeli bu bahçe lambası. Duvara asmak için mükemmel bir model, su geçirmez ve cep telefonunuzla da kontrol edebilirsiniz.

iLC RGB LED spot ışığı

bahçe lambası

Göz önünde bulundurulması gereken bir başka harika seçenek de bu küçük RGB bahçe lambasıdır, böylece en çok beğendiğiniz rengi seçebilirsiniz. Ayrıca uzaktan kumanda ve su geçirmezlik özelliğine sahiptir.

Oraymin bahçe lambası

Oraymin bahçe lambası

Peki ya bahçeniz için bu mükemmel modele ne dersiniz? Suya dayanıklılık, büyük sesli asistanlar için destek ve gerçek bir yıkım fiyatı sunar.

LED bahçe spot ışığı

LED bahçe spot ışığı

Küçük bir bütçeniz var ama cep telefonunuzla kontrol edebileceğiniz bir bahçe lambası mı istiyorsunuz? O zaman bu modeli kaçırmayın çünkü fiyatı, çok fazla harcamak istemiyorsanız onu mükemmel bir seçenek haline getiriyor.

Cep telefonunuzla kontrol edebileceğiniz giriş Bahçe ışıkları, Topes de Gama’da ilk olarak görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…