Cep telefonunuzla İtalyanca öğrenmek için 6 iyi uygulama

Hepimiz biliyoruz ki, italyan dili olarak tanınır Aşkın dili ve onun tatlılığı ve sözlerini söylerken ne kadar melodik olduğu sayesinde. Güzelliğinin ötesinde, dünyada en çok çalışılan dördüncü dil.

Her gün daha fazla insan istiyor kelime bilginizi ve gramerinizi öğrenin bu pitoresk dil aracılığıyla iletişim kurmak için. Herhangi bir bilginiz olsun ya da olmasın, dilek akıcılığınızı geliştirin veya istiyorum dili sıfırdan öğrenihtiyaçlarınıza göre değerlendirebileceğiniz birçok alternatif bulunmaktadır.

Cep telefonunuzla İtalyanca öğrenmek için 6 iyi uygulama

Bir dil okulunda okuyan veya ülkede yaşayan tam daldırma keyfini çıkarınÇoğu insan için çok pahalıdır. yine de yapabilirsin tamamen ücretsiz italyanca öğrenin ve farklı çok eksiksiz uygulamalar aracılığıyla cep telefonunuzdan. Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, onları keşfetmek için bize katılın.

Daha fazla bilgi: Android cep telefonunuzun dilini kolayca değiştirin

Cep telefonunuzdan İtalyanca öğrenmek için en iyi uygulamalar

  • Duolingo
  • Babil
  • hafıza
  • her ay
  • İtalyanca Öğrenin – Konuşun, Okuyun
  • lengo

Bu dil hakkındaki bilginizi genişletmek için kullanabileceğiniz birçok uygulama var. Ancak, bu uygulamalar tüm İtalyanca öğrenmek için gerekli kaynaklarhiçbir zaman özel çalışmalar almakla karşılaştırılmasa da, bize güvenin büyük fayda.

O halde lafı daha fazla uzatmadan, bilginizi ve bilginizi geliştirmek için kullanabileceğiniz en iyi uygulamaların hangileri olduğunu öğrenelim. italyanca konuşmayı öğren.

Duolingo

Neredeyse konuşmayı öğrenmek için klasik uygulamalardan biri herhangi bir dil Bu Duolingo. Çok çeşitli mevcut diller, İngilizce, Portekizce ve hatta kendi dilinizi konuşmayı öğrenmenize izin verir. İtalyan.

İtalyanca konuşmayı öğrenmek için Duolingo

Duolingo ile eğlenceli ve etkili İtalyanca dersleri

En çok ne öne çıkıyor Duolingo sana bir şey veriyor mu çok sayıda pratik egzersiz dilde yolunuza başlamanıza yardımcı olacak bir komik ve çok eğlenceli.

Onun arayüz kullanımı çok basit ve sezgiselböylece size sunduğu tüm içeriğe erişmekte sorun yaşamayacaksınız. italyanca okumayı ve yazmayı öğrenbilmek ve uygulamak kadar, gramer ve telaffuz ücretsiz kelimelerin.

Babil

için bir uygulama arıyorsanız özellikle yeni başlayanlar için italyanca konuşmayı öğrenin tamamen ücretsiz olmasa da, şunu düşünmelisiniz Babil. Size daha fazlasını sunan dünya çapında en çok kullanılan uygulamalardan biridir. 14 farklı dilde 5.000 kursİtalyan bunlardan biri.

Babbel hızlı İtalyanca konuşacak

Babbel sayesinde yarın İtalyanca konuşmayı öğreneceksin

Burada bulacağınız içerik tamamen farklı ilgi alanları bu sana yardımcı olacak italyan dilini anlamakses tanıma özelliğini kullanarak telaffuzunuzu geliştirin ve bir ortamda etkili iletişim kurmak için gerekli tüm araçları öğrenin. çabuk ve kolay.

kesinlikle değil tamamen ücretsiz uygulama, yatırım maliyeti çok cazip olsa da, platformdaki tüm içeriğe erişiminiz olacağı düşünüldüğünde. Yine de deneyebilirsiniz, çünkü her kursun ilk dersi tamamen ücretsizdir.

hafıza

var olduğunu biliyor muydunuz? italyanca öğrenmek için oyunlar? Bu doğru ve en iyi örneklerden biri hafıza. Bu uygulama oldukça eğlencelidir, çünkü resimler ve videolar farklı konularla ilgili, size yardımcı olacaktır kelimeleri ve cümleleri ezberle.

Bu uygulamanın bir başka özelliği de, aşağıdakiler için mükemmel olmasıdır. italyanca konuşmayı öğren çünkü yeni başlayanlar için tasarlandı ve tamamen Bedavatüm içeriğin yerli insanlar tarafından geliştirildiği, böylece öğreneceksiniz gerçek dil ve ülkenin bazı lehçeleri.

her ay

her ay Doğrudan cep telefonunuzdan İtalyanca öğrenmeniz için size farklı kaynaklar sağlayacak inanılmaz bir uygulamadır, bu yüzden sadece biraz zamana ihtiyacınız olacak. kelimeleri ezberlecümleler kurun ve bu dilde konuşmaya başlayın.

Bu uygulama, bir italyanca konuşma iki kişi arasında basit bir şekilde ve bu size izin verecek anahtar kelimeleri ezberle etkili iletişim kurmak için gereklidir. Bu arada, sonunda 45 dakikalık kurskonuşmayı kendiniz yeniden oluşturabileceksiniz.

Yeni başlayanlar için İtalyanca öğrenin

dünyasına yeni başlayan biri olarak ilk adımlarınızı atmak için mükemmel bir uygulama. tamamen ücretsiz italyancanerede kolay ve çok eğlenceli Dille ilgili her şeyi neredeyse bir oyunmuş gibi bilebileceksiniz.

Bu uygulama çoklu dersler ve alıştırmalar tamamen pratik bölünmüş 3 zorluk seviyesinde 36 tema bu, her konu için bir değerlendirmek için küçük bir test dildeki evriminiz.

Yeni başlayanlar için İtalyanca öğrenin

Bu ücretsiz uygulama ile İtalyanca diline başlayabilirsiniz.

Size farklı alanlarda bilgi sağlayacak, bir eğlencenin tadını çıkarmanızı sağlayacak oldukça eksiksiz bir alternatif. akıcılık ve güvenlik Kendinizi her zaman İtalyanca olarak ifade etmek.

lengo

lengo bir çok eksiksiz uygulama Bu, dilde uzmanlaşmak için tüm temel konuları kapsar. bunun için biliyoruz herhangi bir dili konuşmayı öğrenI dahil ederek İtalyandoğru iletişim kurmaya yardımcı olan fiilleri, isimleri, sıfatları veya basit kavramları bilmek ve lengoOnları çok iyi açıklıyor.

yeterli olacak 10 dakika için her gün kelime bilginizi ve gramerinizi geliştirin, zayıf yönlerinizi geliştirin ve dile hakim olun. tamamen yapabilirsin çevrimiçi veya çevrimdışınerede ve ne zaman istersen, baskı olmadan.

lengo

Özellikle İtalyanca olmak üzere herhangi bir dili konuşmayı öğrenmek için çok eksiksiz bir uygulama

farklı zorluk seviyeleriçevrimdışı işlem, daha fazla 2.000 kelime ve kelime öbeğiseviyedeki insanlar için ideal başlangıç, orta ve ileri düzey. Denemeye cesaretin var mı?

Mükemmel bir motivasyon arıyorsanız italyanca öğren Bu yeni yıl mükemmel bir zaman. Bahanelere elveda deyin, istediğiniz zaman ve yerde kendi hızınızda, sorunsuz bir şekilde başka bir dilde ustalaşın. Bu makaleyi beğendiyseniz, Android’inizden Fransızca konuşmayı öğrenmek için bu 7 uygulamaya bir göz atın.

Daha fazla bilgi: WhatsApp mesajlarınızı otomatik olarak nasıl çevirebilirsiniz?

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Cep telefonunuzla İtalyanca öğrenmek için 6 iyi uygulama girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…