Cep telefonunuzla elektronik ve elektrik öğrenmek için 8 uygulama, Google Play’den indirin

Programlama öğrenmek veya fizik öğrenmek gibi her gün yeni şeyler öğrenmek için cep telefonunuzu kullanmayı seven biriyseniz, size getiriyoruz. Cep telefonunuzdan elektronik ve elektrik öğrenmeye başlamanız için 8 mükemmel uygulama.

İster elektronik kolej öğrencisi olun, ister kendi kendini yetiştirmiş biri olun, bu uygulamalar çok yardımcı olacak.

Elektronik ve elektrik öğrenmek için en iyi uygulamalar

Listedeki tüm uygulamalar, makalenin tamamını okumayı bitirdiğinizde, bunlardan en az birini yüklemiş olacaksınız, kesinlikle harika bir işlevselliğe sahiptir. 8 harika uygulama.

Elektrik Kursu

elektrik kursu uygulaması

En temelden en gelişmişe kadar mükemmel bir elektrik kursuna sahip bir uygulamayla başlıyoruz. Burada Fotovoltaik nedir gibi konuları inceleyebilirsiniz. Elektrik büyüklükleri, elektrik kablo çeşitleri, akış multimetresi ne işe yarar? Ampermetre, voltmetre ve daha fazlası hakkında her şey.

Elektronik Öğrenin

uygulama elektronik öğrenmek

Şimdi başka bir kursa gidiyoruz ama elektronik öğrenmek için. Bu uygulama bir çok eksiksiz kurs elektronik bilgisi olmayanlar için.

Burada birçok temel kavramı öğreneceksiniz örneğin elektriksel büyüklükler nelerdir, ohm kanunu, alternatif akım ve doğru akım, seri ve paralel devreler, direnç renk kodları ve diğerleri. Ayrıca, öğrendiğiniz her şeyi test edecek testlere girebileceksiniz.

kolay elektrik

kolay elektrik uygulaması

Uygulama kolay elektrik Sana öğretmekten başka elektriğin temelleriçok sayıda simüle etmenizi sağlar tüm bilginizi test etmek için gerçek senaryolar. Bu sayede sadece teorik kısmı öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda kolayca deneyim kazanacaksınız.

elektrikçinin el kitabı

elektrikçi manuel uygulaması

Uygulama 3 kategoriye ayrılmıştır: teori, şemalar ve hesap makineleribu nedenle bölgedeki profesyoneller veya amatörler için mükemmel bir çalışma aracı haline gelir.

onların ile 35’ten fazla ürün Bir elektrikçi olarak çalışmak için birçok önemli ve gerekli kavramı öğreneceksiniz. 7 hesap makinesi mevcutsa, herhangi bir iş yapmadan önce kesin ölçümler yapabileceksiniz.

Elektronik Kursu

elektronik kursu uygulaması

Hepsini kapsayan bir uygulama arıyorsanız elektronikte temel ve ileri düzey konularbu sizin en iyi seçiminizdir, önceki uygulamalar gibi öğrenilen her şeyi uygulamaya koyma işlevleri olmayabilir, ancak burada bulamayacağınız elektronik konu yok denecek kadar az.

elektrodoc

elektrodoc uygulaması

Listedeki en popüler uygulama 10 milyondan fazla indirme, ve bu, kullanımı kolay arayüzünden kaynaklanmaktadır. Tek bir tıklama ile diğerleri arasında SMD dirençleri, dirençli bölücü, direnç oranı için bir hesap makinesi açabilirsiniz. İlave olarak farklı portların teknik detaylarını bulabilirsiniz USB bağlantı noktası, paralel, DVI, HDMI ve daha fazlası gibi. Ücretsiz bir uygulama olmasına rağmen, reklamsız kullanmak istiyorsanız PRO sürümü için ödeme yapmanız gerekecek.

Elektronik parçalar

uygulama Elektronik bileşenler

Bir hobicinin ve hatta bir elektronik mühendisinin ihtiyaç duyabileceği herhangi bir elektronik bileşen hakkında bilgi aramak için ideal bir uygulamadır. gibi sıkıcı hesaplamalar Butterworth, Sallen-Key, Chebychev ve Bessel filtreleri basitleştirildi Bu uygulama ile.

Her Devre

Bu uygulama devre simülasyonunu çok daha profesyonel bir seviyeye taşıyor. Hayal edebileceğiniz herhangi bir devre oluşturabilirsiniz. ve oynat düğmesine basarak davranışını görün, voltaj, akım ve yükün dinamik bir animasyonunu göreceksiniz, bu şekilde gerçek dünyada yapmadan önce gerekli herhangi bir parametreyi ayarlayabilirsiniz.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Cep telefonunuzla elektronik ve elektrik öğrenmek, Google Play’den indirmek için giriş 8 uygulamaları ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…