Cep telefonunuzda Japonca emojiler içeren gizli klavyenin kilidini nasıl açabilirsiniz?

Cep telefonu çağının başlangıcından günümüze, sohbette kendinizi ifade etme şekli çok gelişti. Daha önce, noktalama işaretlerinden nasıl bir tezahür oluşturacağınızı bulmanız gerekiyordu. Ve şimdi farklıyız ifadeler, çıkartmalar, Fotoğraflar, ses ve videolar. Ancak, birkaç şey aşıldı kaomoji veya emoji Japonca.

Bu şekilde, onları hatırlıyorsanız ve geri getirmek istiyorsanız, onları etkinleştirmek için son derece basit adımları açıklıyoruz. Bunlar, iPhone’lar veya Android telefonlar için farklı bir şekilde uygulanabilir. Her ne kadar ikincisinde bir uygulama indirmeniz gerekiyor.

iPhone’da Japonca emojiler

iPhone işletim sistemi, yerleşik özellik ile birlikte gelir. Klavyenizde görmüyorsanız, etkinleştirmeniz yeterlidir. Çok basit: sen git ayarlarsonra basarsınız Genel ve bölümü bulun Tuş takımı. Orada olarak tanımlanan bir seçenek göreceksiniz. Ekle yeni tuş takımı ve tam orada görünüyorsun Japonca.

Etkinleştirdiğinizde eski halini görebileceksiniz. ¯ (ツ) / ¯ ya çok komik veya (≧ ∇ ≦ veya).

Android için Kaomoji

Japonca emoji seçeneği Android için mevcut değildir. Ancak bazı uygulamaları indirerek ona yakın bir sürüme sahip olabilirsiniz. Yani Android’deki bu emojiler noktalama işaretlerinden oluşturulmaz. Onlar aynı ama biraz daha ayrıntılı. Google Play Store’daki en popüler ikisinin bağlantılarını burada bırakıyoruz.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…