Cep telefonunuz için bu uygulamalarla dövme yapmayı öğrenin

Dövme, mükemmellik için ustalaşmak için çalışma ve pratik gerektiren bir sanattır. Neyse ki, seviye atlamak istiyorsan sana yardımcı olabilecek akıllı telefonuna yükleyebileceğin araçlar var. Bu sayede bugün size söyleyeceğiz Cep telefonunuzla dövme yapmayı öğrenmek için en iyi 6 uygulama nedir?.

Abartmak istemeden dövme yapmayı öğrenmek gerçek bir baş ağrısına dönüşebilir. Deneyimsiz bir dövme sanatçısına güven vermek kolay değildir ve bir dövme sanatçısı olarak becerilerinizi geliştirmenin tek yolu dövme yaptırmaktır. Ancak, bu evrende büyümenize bir kum tanesi katkıda bulunabilecek bazı uygulamalar var.

Daha fazla bilgi: Evde çocukları eğlendirmek için en iyi çizim uygulamaları

Göz, bunu hatırla uygulama mükemmelleştirir ve daha iyi bir dövme sanatçısı olmak için dövmeniz gerekenler. Elbette bu uygulamaların bunu başarmanıza yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

Dövme yapmayı öğrenmek için uygulamalar

Dövme yapmayı öğrenmek için indirebileceğiniz en iyi uygulamalar bunlar

dövmeler nasıl çizilir

dövmeler nasıl çizilir

dövmeler nasıl çizilir

Dövme nasıl çizilir, cep telefonunuzla dövme yapmayı öğrenmek için bir uygulamadır. tasarımları adım adım nasıl çizeceğinizi öğretecek. Zorluk seviyelerine göre sınıflandırılmış sayısız tasarım içeren, eğlenirken dövme çizmeyi öğrenmek için ideal bir uygulamadır.

Birkaç saniye içinde harika çizimler yapmayı öğrenme fırsatına sahip olacaksınız. Sadece bir kağıt, bir kalem alın, en çok beğendiğiniz dövmeyi seçin ve talimatları izleyin. Kullanımı çok kolay!

Tribal Dövmeler Çizmeyi Öğrenin

kabile dövmeleri çizmeyi öğren

Kabile dövmeleri çizmeyi öğrenin

Tribal Tattoos Çizmeyi Öğrenin Ceplerini kullanarak dövme yapmayı öğrenenler için mükemmel bir uygulama. Niye ya? Çünkü size kolay adımlarla nasıl dövme çizileceğini öğretir ve hem çizim hem de renklendirme konusunda kendinize olan güveninizi artırır.

Tribal Tattoos Çizim ve Boyama Kitabı, kendi kendine öğrenme uygulamasını kullanmak çok kolaydır. Evin en küçüğü bile bu popüler dövme çizimlerini çizebilir, renklendirebilir ve boyayabilir. Ek olarak, uygulama tamamen çevrimdışı çalışır ve internete ihtiyaç duymaz.

Dövme Fontları Tasarımcısı

dövme yazı tipi tasarımcısı

Dövme yazı tipi tasarımcısı

Vücut sanatını kolayca tasarlamayı öğrenmek için uygulama. Dövme Fontları Tasarımcısı kreasyonlarınızın her birine gerçekçi bir dokunuş vermek için bir eskiz oluşturmanıza, renkler, efektler ve daha fazlasını eklemenize olanak tanır. Bu araç, fikirleri veya önceden oluşturulmuş modelleri geliştirmek için şablonlara sahiptir. Şık harfler veya tasarımlar yapmak için farklı yazı tiplerine sahip olduğunu da belirtmek gerekir. Ancak, yalnızca Android kullanıcıları için kullanılabilir.

dövme

Tattoodo bir uygulamadır. sizi dünyadaki dövme severler için harika bir topluluğun parçası olmaya götürür. Bu araçta, 25.000’den fazla profesyonel dövme stüdyosundan alınmış 600.000’den fazla tasarım bulacaksınız.

Bu yetmezmiş gibi, Tatoodo’da dünya çapında yüzlerce stüdyoda dövme yaptırmak için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Yüksek kaliteli örneklerle size dövme yapmayı öğretmesinin yanı sıra, yaptırmak istediğiniz herhangi bir dövme için mükemmel dövme sanatçısını bulmanızı sağlar.

mürekkep avcısı

Inkhunter, yapabileceğiniz bir uygulamadır. artırılmış gerçeklik teknolojisi sayesinde bir dövmenin cildinizde nasıl görüneceğini görün. Uygulama, nasıl göründüğünü görebilmeniz için herhangi bir dövme tasarımını vücudunuzun herhangi bir yerine yansıtır.

Kendi tasarımınızı deneyin veya galerinizden bir dövme seçin ve tasarımın farklı açılardan nasıl göründüğünü keşfedin. Ayrıca arkadaşlarınıza yeni bir dövme yaptırdığınızı söyleyerek şaka yapmak istiyorsanız arkadaşlarınızı şaşırtmaya yarar. Uygulamayı indirin ve eğlenin!

Fotoğraflar için dövmeler

fotoğraflar için dövmeler

Fotoğraflar için dövmeler

Cep telefonunuzla nasıl dövme yapacağınızı öğrenmek için bu uygulama size yardımcı olacaktır. vücudunuzun dövmeli bir parçası olan bir fotoğraf oluşturun. Motifler, artırılmış gerçeklik sayesinde vücudunuzun hemen hemen her yerine yerleştirebileceğiniz etiketler şeklinde üretilir. 1000’den fazla yeni stil, 100 farklı yazı tipi ve 250 dövme ailesi içeren bir araçtır.

Fotoğraflar için Dövmeler uygulaması nasıl kullanılır? Galerinizden bir fotoğraf seçin veya mobil kameranızı kullanarak bir fotoğraf çekin, bir dövme tasarımı seçin ve fotoğrafınıza yerleştirin veya çeşitli yazı tiplerini kullanarak bir isim dövmesi oluşturmak için Metin seçeneğini belirleyin. Boyutu, dönüşü ve stili tercihinize göre ayarlamak çok kolay. İşini bitirdikten sonra yapabilirsin kaydedin ve birkaç saniye içinde sosyal ağlarınızda paylaşın.

Daha fazla bilgi: SketchBook, Android için en iyi çizim uygulaması

Öte yandan, sizi dövmeleri almadan önce cep telefonunuzda test etmek için bu 7 uygulamayı görmeye davet ediyoruz. Bununla birlikte, dövmeleri ve diğerlerini dahil edebilmeniz için TikTok videolarınıza nasıl efekt ve filtre ekleyeceğinizi açıklayan bu eğiticiye de göz atabilirsiniz.

Fark ettin? Bir dövme sanatçısı olarak becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olabilecek birçok araç var. Ve sen, hangisini kuracaksın?

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Cep telefonunuz için bu uygulamalarla dövme yapmayı öğrenin girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…