Cecotec 1100W elektrikli scooter çılgın indirimle

Cecotec 1100W elektrikli scooter çılgın indirimle

Sürdürülebilir hareketlilik kalıcıdır ve scooter’lar giderek daha fazla mevcuttur. Atmosfere sıfır CO2 emisyonu yaydıkları ve uygun fiyatlı ürünler oldukları için sokaklarda giderek daha fazlasını görmek alışılmadık bir durum değil. Bu nedenle, bulduğumuz harika teklifi kaçıramadık. Cecotec’in en iyi elektrikli scooterlarından biri.

Her şey ihtiyaçlarımıza bağlı olacak, ancak bir elektrikli scooter’dan sormamız gereken birkaç önemli husus var. Bir mobil uygulama ile tasarımına veya yönetimi gibi işlevlerine bakabiliriz. Bununla birlikte, özerklik veya güç gibi yönler, günden güne hareket etmek için gereklidir. Bütün bunlar ve daha fazlası onu elektrikle cezbederiz Bongo Z Serisi, kimin indirimi onu şu anda son derece çekici kılıyor.

Cecotec Bongo Z Serisi elektrikli scooter kırmızı

Büyük özerklik ve direniş

Bazıları bunun geleceğin hareketliliği olduğunu söylüyor, ancak gerçek şu ki, şimdiden şimdiki zamana ait. Bu scooter arkadan çekişlidir ve 45 km’den özerkliğe sahip çıkarılabilir bir pil sistemi ile tasarlanmıştır. Pil, elektrik prizi olan her yerde şarj edilebilir ve dakikalar içinde tekrar hazır olmanızı sağlar. Onun da altını çizmekte fayda var. Güvenlik sağlayan 12 inçlik tubeless tekerleklerbir patlama önleyici sisteme sahip olarak.

Sürüşüne gelince, geniş masası sayesinde oldukça stabildir, maksimum 25 km/s hızda dolaşabilme. İyi haber şu ki, 1.100 Watt’lık güçlü bir motora sahip ve bu sayede tepelere kolayca tırmanabiliyor. Yerleşik bilgisayarında hız, kat edilen kilometre gibi hem toplamda hem de yolculukta ve pil seviyesi gibi hususları kontrol edebiliyoruz. Ek olarak, üç sürüş modu yapılandırabiliriz:

  • Eko modu: güvenli pil tasarrufu işlemi için
  • Konfor modu: minimum tüketim ile iyi bir kentsel performans sağlar
  • Spor modu: maksimum güce ve 25 km/saate kadar maksimum hıza ulaşabilirsiniz

Cecotec Bongo Z Serisi elektrikli scooter

Bu Z Serisi Bongo’nun bir aşırı güvenlikli çift fren sistemi, Bu, bir ön ve bir arka disk frenini birleştirir. Maksimum güvenliği garanti edecek şekilde tasarlanmış olup, herhangi bir kentsel yüzeyde sorunsuz bir şekilde frenlenebilir.

çılgın indirim

Faydaları yüksektir, ancak fiyatı oldukça diptedir. Cecotec mağazasındaki resmi fiyatları görürsek, bu Z Serisi Bongo’nun başlangıçta 1.248.33 Euro değerinde olduğunu görüyoruz. Yine de, Şu anda Amazon’da 658.99 Euro’ya buluyoruzBu da resmi fiyat üzerinden yaklaşık 600 avroluk bir düşüşü temsil ediyor. Şu anda çok cazip bir teklifle karşı karşıyayız. Ayrıca, taksitli ödeme yöntemini de tercih edebilen Amazon Prime müşterileri için kargo tamamen ücretsizdir. Büyük şüphe her zaman olduğu gibi, yani teklifin şu anda geçerli olduğu, ancak ne kadar süre ile mevcut olacağını bilmiyoruz. Bu, muhtemelen yakında normal fiyatına geri döneceğinden, karar vermek için çok uzun sürmemeniz gerektiği anlamına gelir.

Topes de Gama’da ilk olarak çılgın bir indirime sahip Cecotec 1.100W elektrikli scooter girişi görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…