Casio GSW-H1000: WearOS’lu ilk G-Shock, efsanevi ultra dayanıklı saat serisinde renkli ekranı da piyasaya sürüyor

Efsane saatler serisi Casio G-Shock sonunda Wear OS’yi benimsiyor, Google’ın işletim sistemi. Ultra dayanıklı saat yelpazesi, yeni GSW-H1000’i, Google yazılımı ekleyen ilk Casio G-Shock saatini ve aynı zamanda bir renkli panele sahip ilk saati eklemek için G-Squad Pro serisine yenilendi.

Bunlar, en eksiksiz WearOS saatlerinden biri olan yeni Casio GSW-H1000’in özellikleridir ve ekstrem sporlarda profesyonel kullanıma uygun hatta 200 metreye kadar su altında kalmasına izin veren ISO 22810 sertifikası sayesinde dalış için bile.

Casio GSW-H1000 veri sayfası

Casio GSW-H1000

Ekran

bağlantı

Boyutlar

Ağırlık

Direnç

işletim sistemi

Özerklik

sensörler

çift ​​dokunmatik LCD

320×320 piksel

WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth

65,6 x 56,3 x 19,5 mm

103g

darbeye dayanıklı kasa

20 bar’a kadar suya dayanıklı (ISO 22810)

Google Wear İşletim Sistemi

Android ve iOS ile uyumlu

Renk modunda 1,5 güne kadar

Çoklu kullanım modunda bir aya kadar

Kalp atış hızı ölçümü, kalori tüketimi, barometre (260 – 1.100 hPa), pusula, altimetre, gelgit, ayın evreleri, jirometre, ivmeölçer, adım sayacı, GPS

Çift ekran, GPS ve titanyum arka

Casio Ekran

G-Shock serisi 1980’lerde tanıtıldı, ancak şimdiye kadar diğer daha rahat akıllı saatler gibi renkli dokunmatik ekrana sahip bir bağlantılı model yoktu. Diğer Casio modelleri, Wear OS ve renkli ekranları zaten tanıtmıştı.

Casio GSW-H1000, diğer G-Shock saatlerine çok benzeyen, açıkça tanınabilir bir görünümle geliyor. bir tasarımımız var sağlamlaştırılmışbirden fazla büyük fiziksel düğmeyle, bir darbeye dayanıklı kasa ve titanyum sırt artan dayanıklılık için.

1983 tarihli Casio G-Shock, 35 yıl sonra benzersiz bir özellikle yenilendi: Bluetooth desteği

G-Şok Direnci

Ekran için TicWatch Pro 3 gibi diğer modellerde gördüğümüz bir çözüm seçilmiştir. renkli ekranı birleştiren çift LCD panel dış mekanda daha kolay görüntüleme için siyah beyaz bir dış katmanla birlikte haritaları, bildirimleri ve diğer bilgileri görüntülemek ve saati görüntülemek için her zaman açık.

Saat, 20 bara kadar dayanmasını sağlayan ISO 22810 sertifikasına sahiptir. Bu eşdeğerdir su altında 200 metreye kadar serbest dalış. Diğer akıllı saatlere göre çok daha yüksek koruma seviyesi ve bu da endişelenmeden dalış yapmanızı sağlar.

Direnç

Bağlantı düzeyinde, yeni Casio, WiFi, Bluetooth 4.0 ve Android ve iOS ile uyumluluğa sahiptir. Casio kendi sunuyor mobil uygulama: G-Shock Movekat edilen mesafeyi, harcanan enerjiyi ve diğer istatistikleri kontrol edebileceğimiz yer.

Casio GSW-H1000, yerleşik GPS ile birlikte gelir ve yazılım, koşu, yüzme veya sörf dahil olmak üzere 15’e kadar farklı egzersiz türünü tanımlar. Ayrıca iç mekan egzersizleri için seçeneklere sahiptir.

bizi giy

Kalp atış hızı izleme, yükseklik sensörü veya Atmosfer basıncını ölçmek için barometre 260 ila 1.100 hektopaskal arasında bir ölçüm aralığı ile.

Casio ayrıca 10.000 metreye kadar yükseklikleri gösteren bir basınç sensörüne sahiptir ve saatin hafızasında 40’a kadar yükseklik bilgisi saklanabilir. Ayrıca gelgit göstergesi, ay evresi göstergesi veya gün doğumu ve gün batımı göstergesine sahiptir.

G-Şok Uygulamaları

Bir USB şarj aleti ve bir lityum pil vaat ediyor. Wear OS kullanarak bir buçuk günlük özerklik ve Google Asistan ve çoklu modda bir aya kadar, siyah beyaz panelin ve fiziksel düğmelerin seçildiğini anlayın. Geliştirilmesi gereken bir nokta, ancak Google’ın akıllı sisteminin kullanımının, diğer daha az bağlantılı seçeneklerden çok daha fazlasını tükettiği anlaşıldı.

En iyi akıllı saat (2021): satın alma rehberi ve karşılaştırma

Casio GSW-H1000’in sürümleri ve fiyatı

Yeni Casio GSW-H1000, kırmızı, siyah veya mavi vurgularla şu anda resmi bir fiyatla satışa sunulacak: 700 dolar ABD’de. İspanya’da varış duyuruldu, ancak şu anda mevcudiyeti ‘yakında’ devam ediyor.

{«videoId»:»x80c0z0″,»autoplay»:true,»title»:»G-SQUAD PRO GSW-H1000 CASIO G-SHOCK»}

Daha fazla bilgi | Cassius

– Haberler Casio GSW-H1000: WearOS’lu ilk G-Shock, efsanevi ultra dayanıklı saat serisinde renkli ekranı da piyasaya sürüyor aslen yayınlandı Xataka Enrique Perez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…