Cashyy, cep telefonunuzdan oynamanız için size ödeme yapan bir uygulamadır.

Sizlere merak uyandıran bir uygulama olan Cashyy’den bahsedeceğiz. cep telefonuyla oynama karşılığında küçük ödemeler yapacak. Bu, Google Ödüllü Anketler veya anket uygulamaları gibi telefonunuzla para kazanmanın başka bir yoludur.

Cashyy tamamen ücretsiz bir uygulamadır. bize biraz para kazanabileceğimiz farklı “görevler” verecek. Oynayarak zengin olmayacağız ama özellikle oynamamız gereken oyunların çoğu oldukça iyi bilindiği için iyi bir alternatif.

Cep telefonunuzla oynayarak para kazanın

nakit

Cashyy, görevleri tamamlamamız karşılığında bize sanal paralar verecek bir uygulamadır, bu sanal paralar diğerlerinin yanı sıra Amazon, iTunes veya PayPal’dan çeklerle takas edilebilir. Uygulamanın bizden istediği tek izin kullanım izleme mi.

Bu, Digital Welfare gibi uygulamalar tarafından kullanılan izindir ve şu şekilde kullanılır: uygulamalar onları ne kadar süredir kullandığımızı ölçebilir. Cashyy, bize söylenen oyunları günde birkaç dakika oynamayı temel alır, bu nedenle izin gereklidir.

Görevler farklı ama tema aynı: Parayla değiştirilebilecek belirli sayıda sanal jeton kazanmak için X kez oynayın

Bir ay boyunca "cepten nasıl para kazanılır" tavsiyelerini dinledim ve sonuç bu.

İzin verildikten ve hesap oluşturulduktan sonra (Google ve Facebook ile kayıt olabiliriz), bize görevler vermeye başlayacaklar. X gün boyunca günde beş dakika X oyunları oynamak gibi oldukça basit görevlerdir. Görevi tamamlarsak, bize Amazon, iTunes veya PayPal parası ile değiştirilebilen sanal paralar verecekler.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/2c/35/45/601d78053bef0784c8/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/2e/67/e6/601d787a3bef078502/original/10-google-applications-that-could-have-triumphed-1080p.jpeg»}

bunu açıklığa kavuştur birkaç euro kazanmak kolay olmayacak. Örneğin, 2.5 avroluk bir Amazon çeki almak için 48.506 jeton gerekir ve her görev için yaklaşık 1.000 ila 2.000 jeton alacağız (rakam göreve bağlı olarak büyük ölçüde değişir). Ancak, oynamak için günde birkaç dakikanız varsa, **ayın sonunda birkaç ekstra Euro kazanabilirsiniz.

nakit

nakit

– Haberler Cashyy, cep telefonunuzdan oynamanız için size ödeme yapan bir uygulamadır. aslen yayınlandı Android Ricardo Aguilar’ın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…