Call of Duty: Mobile’ı bir profesyonel gibi oynamak için cep telefonunuzu bu şekilde yapılandırmanız gerekir.

Call of Duty: Mobile’da biraz zaman geçirdikten sonra kendinizi hazır hissediyorsanız ve oynanışa alıştıysanız sıra profesyonel olmak için bir sonraki adım oyunun içinde. Pek çok oyuncunun gözden kaçırdığı şeylerden biri, basit bir acemi olmak ile gelişmiş bir oyuncu gibi oynamak arasındaki farkı yaratabilecek konfigürasyondur.

Bu nedenle Multiplayer ve Battle Royale’ı gerçek bir profesyonel gibi oynayabilmek için hem grafiklerde hem de kontrollerde belirli değişiklikler yapılması gerekiyor. Ardından, yapabilmeniz için size adımları bırakıyoruz. bu bölümlerin her birini değiştir Call of Duty: Mobile’dan bir savaşa girerken biraz daha çevik ve etkili olun.

Daha fazla bilgi: Call of Duty: Mobile Multiplayer’da Skor Serileri Nasıl Elde Edilir

Grafik Ayarları

Call of Duty: Mobil – Ayarlar: Grafikler

Call of Duty: Mobil grafikler, çeşitli seçenekler devre dışı bırakılarak varsayılan olarak “Normal”dir. Dövüş deneyiminden tam anlamıyla zevk alabilmek için, tüm grafikleri etkinleştirin ve artırınve bunu yapmak için Ayarlar’a (ekranın üst kısmındaki dişli simgesi) gitmeli, Grafikler’i seçmeli ve aşağıdaki değişiklikleri uygulamalısınız:

  • Grafik kalitesi: Yüksek.
  • Saniyedeki kare sayısı: Yüksek.
  • Alan derinliği: Aktif.
  • Işıltı: Aktif.
  • Gerçek Zamanlı Gölgeler: Aktif.
  • Bez Bebek: Aktif.
  • Su yansıması: Aktif.

Kontrol Ayarları

Call of Duty: Mobile'ı bir profesyonel gibi oynamak için cep telefonunuzu bu şekilde yapılandırmanız gerekir.

Call of Duty: Mobil – Kurulum: BR Kontrolleri

Öte yandan, Call of Duty: Mobile’ın oynanışını önemli ölçüde değiştiren bir şey de kontrol modudur. Hem Multiplayer hem de Battle Royale’da kullanmak istediğiniz kontrol türünü seçebilirsiniz, varsayılan olarak karakterin otomatik olarak nişan almasını sağlayan Basit Mod gelir, bu bazen çok etkili değildir, Gelişmiş Mod ise her şeyi kontrol etmenizi sağlar. manuel olarak. İçin BR ve MJ’de Gelişmiş Modu etkinleştirsadece Ayarlar’a gitmeniz, Kontroller’e tıklamanız ve o modu seçmeniz gerekiyor.

Özelleştirme Ayarlarını Kontrol Eder

Call of Duty: Mobile'ı bir profesyonel gibi oynamak için cep telefonunuzu bu şekilde yapılandırmanız gerekir.

Call of Duty: Mobile – Kontrol Özelleştirmesi

Bununla birlikte, Gelişmiş Mod seçeneğinin alt kısmındaki simgesine de tıklayabilirsiniz. Kişiselleştirme Ayarları ekranda görünen düğmelerin her birini tam anlamıyla değiştirmek ve en rahat hissettiğiniz şekilde uyarlamak için.

Bu şekilde her birinin yapılması belirttiğimiz değişiklikler, oyundaki en iyi oyunculardan biri olmak için en iyi Call of Duty: Mobile ayarlarına sahip olacaksınız. Benzer şekilde, Gunsmith’te size oyunlarda daha da fazla avantaj sağlayacak silah özelleştirmesini de göz önünde bulundurmalısınız.

Daha fazla bilgi: Call of Duty: Mobile Undead Assault’ta nasıl kazanılır

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Call of Duty: Mobile’ı bir profesyonel gibi oynamak için cep telefonunuzu bu şekilde yapılandırmanız gerektiği girişi, ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…