Büyük indirim! Xiaomi Vacuum G1 robotlu süpürge 168,29 €’ya

Robot elektrikli süpürgeler, son yıllarda en çok talep edilen cihazlardan biri haline geldi. Ve her gün zahmet ve zaman harcamadan evimizin veya ofisimizin zeminini otomatik olarak temizleyebilmeleri şüphesiz büyük bir avantajdır. Süpürmekten sıkıldıysanız ve uygun fiyata bir model arıyorsanız, şimdi bunu alma fırsatınız var. Xiaomi robotlu süpürge modeli harika bir indirimle.

Sunulan model, Xiaomi Vakum G1, Asyalı üreticinin ürünlerinin büyük çoğunluğu gibi paranızın karşılığını veren bir robot elektrikli süpürge. Spesifik olarak, bu robot elektrikli süpürgenin resmi fiyatı 258 Euro’dur, ancak bugün size sunduğumuz teklif sayesinde tasarruf etmek mümkündür. Bu modelin satın alınmasında% 35’e kadar.

Xiaomi Vakum G1 için indirim

Teklif, birçok Xiaomi ürününü bulabileceğimiz ünlü Gearbest çevrimiçi alışveriş platformunda bulunur. Eh, bu sefer Xiaomi Vacuum G1 robot elektrikli süpürgeyi 90 avrodan daha az olmayan bir indirimle satın almak mümkün. Bu nedenle, teklif edilen son fiyat €168,29.

Xiaomi Vakum G1 robotlu süpürge

Teslimat süresi, sevkiyattan itibaren 10 ila 35 gün arasındadır ve bu fiyata, bu robot elektrikli süpürgenin İspanya’da teslim alınması için 21,58 Euro olan nakliye masraflarını eklemek gerekecektir. Şüphesiz, paranızın karşılığını en iyi şekilde veren ve ünlü Roomba ve Conga’ya harika bir alternatif sunan robot elektrikli süpürgelerden biri.

büyük emiş gücü

Bu Xiaomi robotlu süpürge harika bir emiş gücüne sahiptir, 2200Pa maksimum, ancak yapmak istediğiniz temizlik türüne bağlı olarak dört farklı seviye veya güç ayarlamanıza izin verir. Akışın yeterli olması ve örneğin robotu ovma modunda kullandığımızda ahşap zeminleri koruması için 200 ml’lik elektronik kontrollü su deposuna sahiptir.

Xiaomi Vacuum G1, akıllı ev temizliği rota planlama ve gerçek zamanlı olarak tüm evin bir haritasını oluşturma yeteneğine sahiptir. Bu sayede temizliği en kısa sürede ve en verimli şekilde gerçekleştirmiş olursunuz. sayesinde Evim uygulamasıayrıca mobilden robot elektrikli süpürgenin uzaktan kontrolünü gerçekleştirebilir, temizleme modunu, gücünü değiştirebilir veya durumunu görebiliriz.

xiaomi vakum g1 robotlu süpürge

Kaliteli ve dayanıklı ABS malzemeden üretilmiştir, 35 cm çapında ve sadece 8.2 cm yüksekliğinde olup, otonom kullanım sunar. 90 ile 120 dakika arası seçilen güce ve temizleme türüne bağlı olarak.

Zeminde belirli bir pürüz varsa veya evin herhangi bir odasında halımız varsa, bu Xiaomi Vacuum G1’in 1,7 cm yüksekliğe kadar engelleri aşabileceğini bilmek önemlidir.

Bilet Büyük indirim! Topes de Gama’da ilk olarak 168,29 € karşılığında Xiaomi Vacuum G1 robot elektrikli süpürge ortaya çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…