Büyük indirim: Xiaomi ses çubuğu 98 avro azaltıldı

Ses çubukları, TV’nizdeki her türlü içeriğin keyfini çıkarmanızın kalitesini artırmanın mükemmel bir yoludur. Bunun nedeni, Akıllı TV’lerin izin verdiği ses üzerinde genellikle oldukça dikkate değer bir iyileştirme sunmalarıdır. Makul bir fiyata bir tane almak istiyorsanız, şimdi mükemmel bir tane var. teklif bir tane alman için Xiaomi ses çubuğu.

Estetik olarak bu aksesuar köşelerinde oldukça yuvarlak hatlara sahip olduğu için oldukça dikkat çekicidir ve bu nedenle her türlü ortama mükemmel uyum sağlar ve ayrıca hem gri hem de beyaz olarak elde etmek mümkündür. boyutları ile 83 x 7,2 x 8,7 santimetre (32 inç TV’lere benzer) ve duvara asma imkanı, imalat malzemesi yüksek dirençli plastiktir. Bu Xiaomi MDZ-27-DA Ses Kutusu hakkında oldukça olumlu olan bir diğer detay ise, kontrol düğmeleri Birleşik.

Xiaomi Soundbar Xiaomi MDZ-27-DA

Bu modelin aşağıdakilerden daha azını içermediğine dikkat edilmelidir. sekiz ses birimiyani hem serinin keyfini çıkarırken hem de konsol oyunlarında çok iyi bir ses efekti elde ediliyor. Gerçek şu ki, bu Xiaomi ses çubuğunun yayabileceği maksimum sunum 28W, piyasadaki çoğu Akıllı TV’nin normallerini kolayca aşan. Ek olarak, diğer şeylerin yanı sıra, müzik dinlerken çok olumlu olan bası güçlendirmeye izin veren birkaç entegre geliştirme teknolojisine sahiptir.

Bu Xiaomi ses çubuğunun bağlantısı, kesintisiz

Gerçek şu ki, buradaki ürün oldukça eksiksiz, çünkü ihtiyacınız olan hemen hemen her şey mevcut. Bir örnek, fiziksel bağlantıların girişlerden çalıştırılmasıdır. SPDIF ve dijital optik (her zamanki analog cinch türünü kaçırmadan). Ancak, bu zamanlarda başka türlü nasıl olabilirdi, ayrıca şunları da içerir: Bluetooth bu model yani bilgisayar ve mobil cihazlarla kullanmak mümkün… hadi tam güvenlikle bu aksesuarı kullanmadan da kalmayacaksın.

Xiaomi MDZ-27-DA ses çubuğu düğmeleri

Evde olması için iyi bir teklif

Bu Xiaomi MDZ-27-DA Ses Kutusu hakkında söylediklerimiz sizi ikna ediyorsa, şu anda Gearbest mağazasında bir %27 indirim, bu da sadece 98,25 euro ödemeniz gerektiği anlamına geliyor… oldukça eksiksiz bir ses çubuğu olduğu için oldukça makul olduğunu düşündüğümüz bir miktar. sana bırakıyoruz bağlantı Bu modeli tam bir güvenilirlikle evden ve sahip olduğunuz akıllı telefon veya dizüstü bilgisayar gibi platformlardan satın almak için kullanmanız gerekir.

Bu model hakkında bilinmesi gereken bir şey, uzaktan kumandaya sahip olmaması, bu nedenle ses kaynağının seçiminin manuel olarak yapılması, dikkate alınması gereken bir şey. Mesele şu ki, basit bir çözüm olarak, ama verimli Satıştaki bu Xiaomi ses çubuğu, dikkate almanız gereken bir şey.

Giriş İndirimi: 98 avro azaltılmış Xiaomi ses çubuğu, Topes de Gama’da ilk olarak görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…