Büyük indirim: Nintendo Switch için en iyi fiyata kumanda

Oyun tutkunuysanız her zaman aradığınız şeylerden biri de oyunlardan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak aksesuarlara sahip olmaktır. Nasıl alacağınızı gösteriyoruz sunulan Nintendo Switch için resmi denetleyici ve bu kesinlikle bu konsolla performansınızı artırmanızı sağlar.

Nintendo ürününde varsayılan olarak bulunanların genel olarak oldukça iyi olduğu doğrudur, ancak uzun oyunlarda sizi biraz yorabilir ve bilek ve parmaklarda rahatsızlık verebilir. Ve bu, şu anda eBay’de indirimde olan aksesuarda olmayan şeylerden biri. Profesyonel Denetleyicikonsol için resmi olan ve düğmelerin şekli ve dağılımı açısından hem Xbox hem de PlayStation’ın sunduklarına oldukça benzer. Bu nedenle, çok daha geleneksel.

Nintendo Anahtarı ile oynamak

Bu model hakkında aklınızda bulundurmanız gereken şeylerden biri, sunduğu uyumluluğun mükemmel olmasıdır, çünkü satışa sunulan Nintendo Switch için bu resmi kontrolör, bahsettiğimiz konsolun herhangi bir modeli ile kullanılabilir ve açıkçası, oyunlar bunu yapar. uyumsuzluk göstermez. Bu nedenle, çalışması için herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadığı için senkronize etmeniz yeterlidir. kablosuz. Ancak, ek olarak, bu aksesuarın bir USB kablosu Bu, TV Modu kullanılırken baz istasyonuna bağlı olduğundan, şarj edilmesini ve ayrıca gelişmiş bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Nintendo Switch için resmi denetleyiciyi indirimde alın

İster evde ister hareket halindeyken konsolunuzla kullanmak için aradığınız aksesuar buysa, şu anda bir %15 indirim, bu yüzden onu almak için sadece 58,90 Euro ödemeniz gerekiyor (ve sınırlı bir süre için nakliye masrafları için herhangi bir şey eklemeniz gerekmiyor). Gerçek şu ki, bu, Nintendo Switch için şu anda kullanıcı deneyimini geliştirmek için mevcut olan en ilginç kontrollerden biridir ve diğer şeylerin yanı sıra NFC Bu, Japon şirketinin ürünüyle birlikte kullanılan oyunlarda mevcut tüm seçeneklerden tam olarak yararlanmanızı sağlar.

Bu aksesuarın önemli şeyleri

Başlangıç ​​olarak, düğmelerin daha erişilebilir olmasını sağlayan adaptörler veya uçlara eklenen bazı öğeler gibi denetleyicinin kullanımını iyileştirmeyi mümkün kılan çok sayıda aksesuarla uyumludur. uzun süreli kullanım daha rahat oyun seansları. Bu arada bu modelin rengi siyah olduğu için oturma odası mobilyalarının üstüne yerleştirildiğinde hiçbir şey birbiriyle çelişmiyor. Güzel bir ek detay, bu ürünün ağırlığının 300 gramın altındabu yüzden Fortnite’ın tadını çıkarmaktan asla bıkmamak çok iyi.

nintendo pro denetleyici

Birlikte çok sayıda düğme ve artı işareti Oyunlarda her zaman en iyi yanıtı alabilmeniz için, indirimdeki bu resmi Nintendo Switch denetleyicisi, en düşük fiyata sahip olduğu için mükemmel bir satın alma seçeneğidir.

Giriş Harika satış: Nintendo Switch için en iyi fiyata denetleyici, Topes de Gama’da ilk olarak görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…