Büyük indirim: Logitech klavye neredeyse yarı fiyatına

Büyük indirim: Logitech klavye neredeyse yarı fiyatına

Masaüstü bilgisayarınız varsa ya da evde monitöre bağlı laptop kullanıyorsanız eksik olmaması gereken aksesuarlardan biri de iyi bir klavyedir. Yeni bir tane almanız gerekiyorsa ve kullanmanız gereken alan mümkün olan en büyük değilse, Logitech kablosuz klavye indirimde yüksek kalitesi için tavsiye ediyoruz.

Bu aksesuarın özelliklerinden biri, işletim sisteminin faresini bir dizüstü bilgisayarın klavyesini kullanıyormuş gibi kullanmanıza izin veren bir dokunmatik yüzeyi entegre etmesidir. Yani, bu 2’si 1 arada aksesuar Bu, birçokları için mükemmel veya çözüm olacağından emin. Ek olarak, bu hem küçük boyutu (35 x 14 x 2 santimetre) hem de özellikleri açısından önemlidir, bu Logitech K400 Plus aynı zamanda aşağıdakiler için de iyi bir çözümdür. Akıllı TV’lerle birleştirin akım.

Logitech K400 Plus klavye

Satışta olan bu Logitech kablosuz klavyeyi kullanırken kolay iletişim ve rahatlık için kullanılan bağlantı arabirimi kablosuz (özellikle 2,4 GHz radyo frekansı), bunun için bir USB bağlantı noktasına takılan ilgili nano-tip adaptörü dahildir. Bu aynı zamanda bir mükemmel uyumluluk Windows ve Android gibi bugün var olan farklı işletim sistemleriyle. Bu nedenle, kullanımı ile ilgili her şeyde herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

Satışa sunulan bu Logitech kablosuz klavyedeki olanaklar

Bu eksiksiz kablosuz klavyede vurgulanması gereken şeylerden biri, bu aksesuarın sahip olduğu özerkliğin mükemmel olmasıdır. 18 ay iki adet AA pil kullanarak. Piyasadaki en iyilerden biri ve bu, kullanımıyla ne ilgisi olduğu konusunda büyük kısıtlamalar olmadan böyle. Bu modelde dikkat çeken diğer seçenekler, membran tipi olduğu için çalışırken fazla ses çıkarmaması, bu da her zaman olumludur. Ek olarak, tuşlar ergonomik olarak şekillendirilmiştir, böylece konfor mükemmel. Doğru alanda bulunan dokunmatik yüzeyin boyutlarını merak ediyorsanız, bu dokuz santimetre fazlasıyla yeterli.

Logitech K400 Plus klavyeyi kullanma

Logitech K400 için iyi indirim

Onu çarpıcı kılan sarı unsurlarla iyi bir plastik kaplama ile şu anda Amazon’da bu ürünü bir %44 indirim, yani sadece 24,97 Euro ödemeniz gerekiyor… Oldukça pazarlık! Yukarıda bahsedilen çevrimiçi mağazanın Prime hesabına sahip olunması durumunda nakliye için herhangi bir şey eklemeden, dağıtımın tipik İspanya olduğu ve « ñ» gibi ülkemizde kullanmak için gerekli her şeye sahip olduğu belirtilmelidir.

Bu Logitech kablosuz klavyenin sunduğu ek ayrıntılar arasında, bunlardan biri, daha iyi içerik yönetimi için kısayolların dahil edilmesidir. multimedya, hacimle ilgili olanlar gibi. Belirtilen her şeyle ve bu aksesuarın hem mevcut indirimini hem de sunduğu kaliteyi değerlendirirken, gerçek şu ki, satın alma işleminizi değerlendirmeye değer.

Giriş Büyük indirim: Logitech klavye neredeyse yarı fiyatına Topes de Gama’da ilk sırada görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…