Büyük indirim: En büyük indirimiyle LTE’li Samsung tablet

Giderek daha fazla insan, çalışabilmek için dizüstü bilgisayarını bir yerden başka bir yere taşımak zorunda kalmamalarını sağlayan bir tablet arıyor. Sahip olduğunuz ihtiyaçlar çok zorlayıcı değilse, şimdi bir satışta samsung tablet ki bu bunu başarmak için fazlasıyla yeterli ve Android işletim sistemini kısıtlama olmadan kullanıyor.

Bahsettiğimiz model, Samsung Galaxy Tab A7 ve bu cihazın sunduğu erdemler arasında en çarpıcı olanlardan biri, her zaman İnternet’e bağlı olmanıza izin vermesidir; bu, her yerde üretken olmak için harika bir yardımcı programa sahip olmak için mükemmel bir çözümdür. Böylece, bu cihaz, İnternet’e erişmek için Çift Bant WiFi’ye sahip olmanın yanı sıra, aşağıdakilerle uyumluluğu da içerir. LTE mobil veri. Bu şekilde, bir SIM kartla, buluttaki içeriği bir telefonmuş gibi incelemek için gezinebilirsiniz.

Samsung Galaxy Tab A7 gri tablet

Bitirmekle ne ilgisi var, promosyon tekliflerinde bulunan Samsung tableti alüminyum Görünüşünde oldukça üstün kılan bir üretim malzemesi olarak ve cihazın rengi koyu gridir. Ayrıca, bu modelin sırasıyla 0,7 x 24,76 x 15,74 santimetre ve 476 gram olan boyutlarının ve boyutlarının da mükemmel taşınabilirlikyani bir Bluetooth klavye ile birleştirilirse, bu açıkça dizüstü bilgisayarların yerini alan bir cihazdır.

Kaçırmamanız gereken iyi bir teklif

Şu anda Amazon mağazasında LTE bağlantılı bu Samsung Galaxy Tab A7’yi almak için sadece 219,90 Euro ödemeniz gerekiyor. %14 indirim Yukarıda belirtilen çevrimiçi mağazada genellikle ne ödemeniz gerektiğine gelince (Prime hesabınız olması durumunda nakliye masrafları için herhangi bir şey eklemeniz gerekmez). Bunun Samsung Knox gibi gelişmiş güvenlik seçenekleri içeren bir cihaz olduğu unutulmamalıdır, bu nedenle verilerin cihazınızda saklanması mümkündür. 32GB güvenli bir yere Bu satın alma linki:

Bu Samsung tabletin önemli özellikleri indirimde

Önemli olanlardan biri, bu cihazın içinde daha az bir şey olmamasıdır. 3 GB RAM, böylece her türlü uygulamayı çalıştırırken ve hatta birçoğu aynı anda açıkken bile aşırı sorun yaşamazsınız. Bu model için seçilen işlemci, sekiz çekirdeğe sahip olan ve multimedya içerikle çalışmaya olanak tanıyan bir Qualcomm Snapdragon 662’dir. Kısacası üretken olmakta zorluk çekmeyecek.

Samsung Galaxy Tab A7 tablet ekranı

Son olarak, sunulan bu Samsung tablet hakkında önemli olduğuna inandığımız birkaç ayrıntı hakkında yorum yapmalıyız. Birincisi, entegre ekranın boyutlarının 10,4 inç, bu nedenle bu tablet için uyumlu bir kılıf bulmak sorun değil. 2.000 x 1.200 piksel çözünürlük ile videoların keyfini iyi bir deneyim ile ulaşılır. Ek olarak, bu tabletin pilinin bir şarja sahip olduğuna dikkat edilmelidir. 7.040 mAhböylece sekiz saati aşan özerklik, mükemmel bir şekilde buluşan bir marka.

Giriş Büyük indirim: En büyük indirime sahip LTE’li Samsung tablet Topes de Gama’da ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…