Büyük fırsat: Amazon Echo Auto 39 avro azaltıldı

Alexa sesli asistanını uzun süredir kullananlardansanız ve her yerde olmasını istiyorsanız, bunu arabanızda bile gerçekleştirmenizi sağlayan bir aksesuar var. Pekala, şu anda bahsettiğimiz cihaz bunlardan biri. en iyi fırsatlar bu onun tarafından bugüne kadar görüldü. nasıl alacağınızı gösteriyoruz Amazon Yankı Araba harika bir fiyata.

Bu, Jeff Bezos tarafından yaratılan şirketten yukarıda bahsedilen sesli asistanın, şu anda var olan neredeyse tüm arabalara çok basit bir şekilde taşınmasını sağlayan akıllı bir hoparlördür. Bunu başarmak için yapılan, cihazı cihaza bağlamaktır. arabada radyo var ve bu sayede etkileşimi ve eylemlerin sonuçlarını doğrudan kurduğunuz hoparlörlerde duyacaksınız. Bunu başarmak ve uyumlulukla ne ilgisi olduğu konusunda herhangi bir sorun yaşamamak için, bir port ile kablo bağlantısı üzerinden iletişim kurabileceksiniz. 3.5 milimetre veya alternatif olarak, kullanarak Bluetooth ki bu çok daha fazla tavsiye edilir.

siyah Amazon Echo Auto hoparlör

Şunu da belirtmek gerekir ki, kullanımına erişmek için Alexa tamamen, Amazon Echo Auto’yu cihazınızda bulunan ilgili uygulama ile eşitlemeniz gerekir. akıllı telefon. Çok basit bir şekilde yapılan bir şey ve önemli bilgilere, kişisel verilere erişmek ve hatta uygulamaları yönetmek için kullanacağınız kapı nedir? multimedya içeriği Spotify veya Amazon Müzik gibi. İkincisi ile, en sevdiğiniz sanatçıların radyo istasyonlarına erişmek için araba kullanırken belirli şarkıları dinleyebilirsiniz.

Amazon Echo Auto için çok iyi bir anlaşma

Şu anda ve tanınmış çevrimiçi mağazada bulunan bahar teklifleri nedeniyle, bir fırsattan yararlanabilirsiniz. %33’e ulaşan indirimgenellikle maliyetine kıyasla 20 Euro’luk belirli bir tasarrufu temsil eder. Otomasyonların sesli asistanlar sayesinde çok kolay bir şekilde araca getirilmesini sağlayan akıllı bir hoparlör için mükemmel bir fırsat. Bu arada, bu modelle uyumlu bir model olduğunu belirtmekte fayda var. Beceriler, telefonda olacak ve bu tür Amazon ürününün kullanışlılığını artıran uygulamalar. Kullanmanız gereken satın alma bağlantısını bırakıyoruz:

iyi ses tanıma

Bunun çok önemli olduğuna inandığımız bir şey, çünkü özellikle pencereler açıkken etkinlik konusunda şüpheleriniz olabilir. Gerçek şu ki, bu ürünün içinde birlikte çalışan sekiz mikrofon Hem herhangi bir anda söylediğinizi hem de arka plan sesini algılayıp gerekirse ortadan kaldırabilmeniz için ortak. Gerçek şu ki, hassasiyet oldukça yüksektir ve gerektiğinde bu bileşenleri devre dışı bırakmak mümkün olduğundan ne unutulur ne de yeterli gizlilik sunar.

Bir araba panosunda Amazon Echo Auto

Yalnızca küçültülmüş boyutlarla 85 x 47 x 13,28 milimetre Bu nedenle ön panele mükemmel bir şekilde oturur, güç kaynağının doğrudan aracın çakmağına bağlanabilen bir USB kablosu kullanılarak yapıldığını belirtmek önemlidir. Tüm bunlarla birlikte ve sunduğu kullanım kolaylığı nedeniyle, şimdi çok ilginç bir teklife sahip olan bu ürünü almak kötü bir fikir değil.

Giriş Büyük fırsat: 39 Euro’ya düşürülen Amazon Echo Auto, Topes de Gama’da ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…