Xiaomi 1C monitor

Büyük boy ve Full HD: Bu Xiaomi monitör sınırlı bir süre için fiyatını daha da yukarı çekiyor

Xiaomi’nin muazzam kataloğunda, özellikleri ve fiyatı arasındaki iyi ilişki ile karakterize edilen bir monitör için de yer var. Seninle hakkında konuşuyoruz Xiaomi 1Cboyutuna sahip olan 23,8 inç, çözüm Full hd ve 149,99 Euro’luk bir fiyat. Bir monitöre ihtiyacınız varsa, buna çok dikkat edin, çünkü €114,95 içinde Amazon, ilginç olmaktan çok ucuz bir alternatif haline geliyor.

Ek olarak 35 Euro tasarruf edin, bu satın alma ile çalışmak, ders çalışmak veya dizi izlemek için ideal olan pratik bir monitöre sahip olacaksınız. Bu iyi netlikten aşağıdaki işlevlere kadar ucuz bir ekrandan istememiz gereken her şeye sahiptir. azaltılmış mavi ışık görme yeteneğini korumak için. Tasarımına bakarsanız, bir özelliği olduğunu göreceksiniz. azaltılmış çerçevelerle modern estetik. Kısacası, 100 avronun biraz üzerinde tam bir seçenek. eğer istersen 27 inç Xiaomi 1C, Amazon’dan da birkaçına satın alabilirsiniz. 200 euro.

Bu Xiaomi Full HD monitörü 114,95 Euro’ya satın alın

xiaomi 1c monitör

Xiaomi 1C monitörün Amazon’da fiyatı düşüyor.

Xiaomi 1C, modern tasarıma sahip bir monitördür. azaltılmış çerçeveler Bu, sürükleyici bir deneyimin tadını çıkarmaya yardım etmekten bahsettiğimizi. Buna ek olarak, bir kompakt boyut, kalınlığı da azaltılmış (7,3 milimetre), böylece ihtiyacınız olan her yere sorunsuz bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Ek olarak, bu monitör öne ve arkaya eğmek.

Özellikle, bu bir ekran Full HD çözünürlük, IPS teknolojisi ile 23,8 inç ve 178 derecelik bir görüş alanı. Böylece, iyi düzeyde netlik ve iyi renk üretimi ile içeriğin keyfini çıkarabileceksiniz. İş görüşünüzü korumaya gelince, etkinleştirin. azaltılmış mavi ışık modu, daha rahat çalışmanızı ve göz stresini azaltmanızı sağlayacak.

Çok para harcamadan tam bir monitöre ihtiyacınız varsa, bunu alabileceğinizi zaten biliyorsunuz. 114,95 Euro için Xiaomi 1C. Bu, ekranın şu ana kadar mevcut olduğu en düşük fiyatlardan biridir. önce gitmesine izin verme teklif kaybolur veya mevcut tüm birimler satılır.

Teklifler

En ucuz telefonlarEn kaliteli fiyatlı telefonlarÜcretsiz Android oyunları

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • Xiaomi Mi Band 6, analiz: Akıllı bilekliğin en yeni nesline geçmeye değer mi?
  • Samsung Galaxy S21 FE, analiz: zamanında varmanın önemi
  • Google Pixel 6 Pro, analiz: hak ettiğimiz Pixel
  • Xiaomi Mi Watch, analiz: 2022’de satın almaya değer mi?
  • Google Nest Cam iç mekan, analiz: evinizin güvenliği için harika bir müttefik
  • Xiaomi Redmi Watch 2 Lite incelemesi: Redmi’nin en ucuz akıllı saati buna değer mi?
  • OnePlus Buds Z2, analiz: 100 Euro’dan daha düşük bir fiyata aktif gürültü engelleme özelliğine sahip iyi kulaklıklar
  • HAMMER Blade 5G incelemesi: buna değer mi? Görüş, özellikler ve daha fazlası

Giriş Büyük boyut ve Full HD: Bu Xiaomi monitör, ilk kez Andro4all’da yayınlandığı sınırlı bir süre için fiyatını daha da ileriye taşıyor.

Leave a Reply