Bunlar zindeliğe adanmış en iyi on Instagram hesabı

Instagram’ın fotoğraf, video paylaşabileceğiniz veya hikaye yükleyebileceğiniz bir sosyal ağdan çok daha fazlası haline gelmesinden bu yana uzun zaman geçti. Hizmet, yapabileceğimiz bir araç haline geldi. birçok şey için ilham bulmanın yanı sıra birçok konuda bilgi edinmemizi sağlar.. Bu, platformu oluşturan ve 9 yıldır Facebook’a ait olan devasa içerik yaratıcıları topluluğuna teşekkür etmekten başka bir şey değil.

Normal bir Instagram kullanıcısı olsanız da olmasanız da, bu sosyal ağda her türlü konuya adanmış çok sayıda profilin yaşadığını bileceksiniz: güzellik ve kişisel bakımdan, moda, teknoloji veya yemek pişirme ve tabii ki fitness. Bu kullanıcılardan bazılarının içeriği sayesinde internette saatlerce arama yapmak zorunda kalmadan birçok şey öğrenebiliyoruz.

Instagram’ın en popüler konularından biri, sağlıklı yaşam tarzı, sağlıklı tarif fikirleri yükleyen hesaplardan ve kendini fitness’a adamış hesaplardan oluşur. Birçoğu her ikisine de odaklansa da: eğitim ve sağlıklı beslenme. İster fitness dünyasıyla ilgilendiğiniz için ister daha sağlıklı bir yaşam sürmeye başlamak istediğiniz için bu makaleyi okumaya devam edin çünkü bugün takip etmeye başlamanız gereken fitness konusunda uzmanlaşmış en iyi Instagram hesaplarını seçtik. Onları görelim.

Elena Malova

Bu hesap, spor ve beslenme konusunda uzmanlaşmış bir YouTuber’a aittir ve Instagram’da şimdiden neredeyse yarım milyon takipçiye ulaşmıştır. Elena Malova’nın hesabı birçok disipline hitap ediyor: yoga ve pilatesten güç veya yüksek yoğunluklu egzersizlere. Videolarını veya doğrudan Instagram Hikayelerini takip ederek antrenman yapabilirsiniz.

Elena Malova’nın Instagram hesabını buradan takip edin.

sasha spor

Ve bu fitness olayında Instagram’da bir yıldız varsa o da Venezuelalı atlettir. Sascha’nın hesabı birikiyor 4.2 milyon takipçi ve ayrıca kendi eğitim yöntemi, bir blogu ve hatta cep telefonları için kendi uygulaması var. Evden spor salonuna gitmeden forma girmeyi düşünüyorsanız, bu instagramcının rutinlerini ve tavsiyelerini takip etmenizi öneririz çünkü egzersizlere ek olarak beslenme önerileri ve tarif fikirleri bulacaksınız.

Sascha Fitness’ın Instagram hesabını buradan takip edin.

Sergio Spinar

Sergio Espinar, fitness ve beslenme ile ilgili kaliteli içerikler sunmanın yanı sıra, amenore veya polikistik over sendromu gibi yaygın rahatsızlıklara çözüm bulmak gibi eğitim ve kadın sağlığı konusunda uzmanlaşmış bir eczacı ve spor beslenme uzmanıdır. . Sergio’nun profilinde her şeyi bulacaksınız: eğitim ipuçları, rutinler, beslenme, takviye ve ayrıca sağlıkla ilgili konular.

Sergio Espinar’ın Instagram hesabını buradan takip edin.

yaşam tarzı. uygun

Bu hesap oldukça yeni ve içinde beslenme, antrenman ve fitness ile ilgili diğer konular hakkında birçok fikir bulabilirsiniz. Instagram’da bize sundukları tavsiyelere ek olarak, her gün web sitelerinde bu konuyla ilgili birkaç makale yayınlıyorlar içinde her şeyin olduğu: tarifler, diyetler, yaralanmalar, eğitim ve çok daha fazlası hakkında tavsiyeler.

Instagram’daki Lifestyle.fit hesabını buradan takip edin

sporcu köşesi

Görüntü formatında çok sayıda ipucu içeren bir diğeri de bu, aynı zamanda 600.000’den fazla takipçi sosyal ağda. Evde antrenmana başlamak veya şu anda yaptığınızdan çok daha sağlıklı beslenmek için biraz motivasyon arıyorsanız bu hesap tam size göre.

Sporcunun köşe hesabını Instagram’da buradan takip edin

gül lopez

130.000’den fazla takipçisi olan Rosa López’in Instagram hesabı, beslenme ve eğitim içerikleriyle dolu olduğu için karşılaşabileceğiniz en iyilerden biri. Bu instagramcı ayrıca, genellikle öne çıkan hikayelerinden de kolayca başvurabileceğiniz sağlıklı tariflerle çok sayıda içerik yükler.

Rosa López’in Instagram hesabını buradan takip edin

1000 öğün yemek

1000fitmeals hesabı ve YouTube kanalı, eğitim, beslenme ve yemek tarifleriyle ilgili ipuçlarıyla doludur. Daha sağlıklı bir yaşam sürmek için tavsiye istiyorsanız 40.000’e yakın takipçisi olan bu kanal aradığınız şey.Instagram’da 1000 fit öğün hesabını buradan takip edin.

David Marchant

Instagram profili David Marchant, Daha çok powerexplosive olarak bilinen kişisel antrenör, bir milyon takipçi topluyor. Yayınlarını düzenli olarak beslenme, eğitim ve nasıl yapılacağına dair genel tavsiyeler hakkında birçok ipucu ve yeni fikirlerle güncellediğini göreceksiniz. fiziksel sağlığı iyileştirmek.

Power Explosive hesabını Instagram’da buradan takip edin

Maria Rossich

profili Maria Rossich Bu, tavsiyesinin herkes için geçerli olmadığı anlamına gelmese de, kadın izleyicilere çok odaklanmıştır. Bu kişisel antrenör, 100.000’den fazla olduğu Instagram hesabında antrenman ve bilinçli beslenme konusunda günlük tavsiyeler yayınlıyor. takipçiler. Vücudun birçok bölümünü çalıştırabileceğiniz birçok günlük rutini takip edebilecek ve hem antrenmanda hem de günlük yaşamınızda duruşunuzu iyileştirmeyi öğrenebileceksiniz.

Maria Rossich’in Instagram hesabını buradan takip edin

Aitor Ojeda

Bu listeyi, daha çok sağlık satıcısı olarak bilinen Aitor Ojeda’nın profiliyle zindeliğe adanmış en iyi Instagram hesaplarıyla bitiriyoruz. Bu kişisel antrenör, yalnızca çevrimiçi hizmetlerini bir ücret karşılığında sunmakla kalmıyor, aynı zamanda Instagram hesabında bize birçok ipucu ve tavsiye veriyor, böylece antrenmana evden başlayabilirsiniz.

Tabii ki, diğer gördüğümüz hesaplar gibi, size de sunuyor beslenme ile ilgili tavsiye Böylece eğitime ek olarak, sağlığınıza dikkat etmeyi mutfaktan öğrenirsiniz. Fitness’a başlamak isteyenler için şüphesiz önemli bir hesap.

Aitor Ojeda’nın Instagram hesabını buradan takip edin

Bunlar, ADSLZone’da ilk olarak ortaya çıkan fitness’a adanmış en iyi on Instagram hesabıdır.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…