Nubia Red Magic 6

Bunlar şu anda dünyanın en güçlü 10 telefonu

Her ayın ilk günlerinde olduğu gibi, kıyaslama aracı AnTuTu, aşağıdakilerin listesini yayınladı: Bugün dünyanın en güçlü 10 akıllı telefonu.

Bu nedenle, yakın zamanda Çin’de satılan en güçlü 10 terminalin sınıflandırmasını yayınladıktan sonra, şimdi AnTuTu da az önce paylaştı Aralık 2021’in en güçlü akıllı telefonlarının küresel sıralaması.

Nubian Kırmızı Büyü 6

AnTuTu’ya göre Nubia Red Magic 6 bugün dünyanın en güçlü akıllı telefonu

Oyun akıllı telefonları, bugün dünyanın en güçlü cep telefonları sıralamasında da hakim durumda.

Bu sıralamayı analiz ederken aklınızda bulundurmanız gereken ilk şey, AnTuTu tarafından hazırlanan bu listenin şunları içerdiğidir. 1 Aralık ile 31 Aralık 2021 arasında küresel pazarda mevcut tüm terminaller ve bu nedenle, bu yeni yonga setine sahip ilk cihaz olan Xiaomi 12 piyasaya sürüleceğinden, Qualcomm’un yeni üst düzey işlemcisi Snapdragon 8 Gen 1 ile donatılmış herhangi bir akıllı telefon bulamayacaksınız. Çin’de Ocak ayının bu ayı.

Sizi bu satırların altında bıraktığımız görselde de görebileceğiniz gibi, tıpkı Çin’deki en güçlü cep telefonları listesinde gördüğümüz gibi, Aralık 2021’in en güçlü cep telefonlarının bu küresel sıralamasında ilk üç sırada yer alıyor. “oyun” akıllı telefonları tarafından işgal ediliyor, bu sınıflandırmanın ilk adımını işgal eden Nubia Red Magic 6 olmak, 860.559 puan.

küresel üst düzey mobil sıralama Aralık 2021

AnTuTu’ya göre Aralık 2021’de küresel pazardaki en güçlü cep telefonları.

Diğer iki podyum pozisyonu, ASUS ROG Phone 5’ler ve ASUS ROG Phone 5 tarafından işgal edilmiştir. sırasıyla 838.937 puan ve 823.313 puan.

Bu sıralamadaki dördüncü ve beşinci yerler realme franchise terminali, realme GT ve Çinli üretici IQOO’nun en gelişmiş akıllı telefonu, IQOO 7, Qualcomm Snapdragon 888 ile donatılmış iki cihaz.

Bu listedeki sonraki üç pozisyon, Motorola Moto G 200 5G, OnePlus 9 Pro ve Sony Xperia 1 III 5G, bu sıralamanın son iki basamağı OnePlus 9 ve Xiaomi Mi 11i, hangi işgal sırasıyla dokuzuncu ve onuncu yer.

orta menzilli mobil küresel sıralama Aralık 2021

AnTuTu’ya göre, Aralık 2021’de küresel pazardaki en güçlü orta sınıf cep telefonları.

AnTuTu da paylaştı Aralık 2021’in en güçlü orta menzilli cep telefonlarının küresel sıralaması ve sizi bu satırlarda bıraktığımız görselde de görebileceğiniz gibi, bu listedeki ilk 6 akıllı telefon aynı işlemciye sahip Qualcomm Snapdragon 778G, 2021’deki en popüler orta sınıf yonga seti.

realme GT Master Edition şu anda en güçlü orta sınıf akıllı telefon ve onu yakından takip ediyor. Xiaomi Mi 11 Lite ve Xiaomi Mi 11 Lite 5G Yeni Sürüm.

Bu listede Qualcomm işlemci ile donatılmayan tek terminaller, OPPO Reno 6 5G’dir. MediaTek Boyut 900yedinci sırada yer alan ve MediaTek Dimensity 800U ile realme 7 5G, bu sıralamanın sondan bir önceki konumunda yer almaktadır.

mobil

En iyi cep telefonları 2021En ucuz cep telefonları 2021En iyi orta sınıf cep telefonlarıEn iyi cep telefonu kalitesi fiyatı

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • Google Nest Cam iç mekan, analiz: evinizin güvenliği için harika bir müttefik
  • Xiaomi Redmi Watch 2 Lite incelemesi: Redmi’nin en ucuz akıllı saati buna değer mi?
  • OnePlus Buds Z2, analiz: 100 Euro’dan daha düşük bir fiyata aktif gürültü engelleme özelliğine sahip iyi kulaklıklar
  • HAMMER Blade 5G incelemesi: buna değer mi? Görüş, özellikler ve daha fazlası
  • Sony Xperia 5 III, analiz: kompakt akıllı telefonların kralı tüm izleyiciler için uygun değil
  • Kulaksız (1) Black Edition, analiz: büyük bahisler olarak asetatlar ve ses kalitesi
  • Huawei Vision S 55″, analiz: Bu devasa akıllı ekran, eski TV’nizi kullanımdan kaldırmak istiyor
  • realme GT Neo 2, inceleme: tasarım için geldik, mükemmel performansı için kaldık

Bunlar şu anda dünyanın en güçlü 10 cep telefonu girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Leave a Reply