Bunlar öğrenciler için ideal tabletlerdir

Bu zamanlarda, iyi bir bilgisayar veya iyi bir tabletin her türlü çocuk ve ergene görevlerinde çok yardımcı olduğuna şüphe yoktur. Ama bu anlamda tabletler Daha yönetilebilir oldukları ve ihtiyaç duydukları tüm bilgileri sunabildikleri için daha iyi yoldaşlardır. Bugün göreceğimiz bazı öğrenciler için şu anda satın alabileceğimiz en iyi şey.

Bu tür bir cihaz, bugün yapacağımız gibi toplumun belirli bir kesimine dahil edildiğinde, bu grubun ihtiyacı olduğunu bilmeli ve kararlarımızı tam olarak bu ihtiyaçlara göre uyarlamalıyız.

Öğrenciler için bir tablet nasıl seçilir?

Gerçek şu ki, her zaman koşullarını ve neye ihtiyaç duyacaklarını göz önünde bulundurarak, onlar için son derece ilginç olabilecek birkaç parametreye bakmalıyız.

  • Ekran: Yapacakları bazı aktiviteler için iyi bir panele sahip bir tablet çok gerekli olabilir.
  • İşlemci: Piyasadaki tam olarak en iyi işlemciye ihtiyaçları olduğu için değil, çalışmalarında gerekli olacak belirli uygulamaları idare edebilmek için yeterli akıcılığa sahip bir işlemciye ihtiyaçları var.
  • Veri deposu: Bu, tabletin geleceğine çok şey işaret edeceğini netleştirmemiz gereken bir bölüm, çünkü bu parametreyi çok ayarlarsak, uygulamalar kısa sürede adil hale getirebilir.
  • Depolamak: Bu kısım da oldukça önemlidir, çünkü tablete belge veya alıştırma kaydetme özelliğini işaretleyecektir. Piyasadakilerin büyük çoğunluğu microSD kart ile genişleme yeteneğine sahip olduğundan, “çıldırmanıza” da gerek yok.
  • bağlantı: açıkçası daha iyi bağlantı, sahip olacağımız dosyaları yönetmek için daha iyi kaynaklar. Minimum, WiFi ve Bluetooth’a sahip olmaktır, ancak bundan sonra, bir SIM kart da takabiliyorsanız, İnternet sinyali olan kablosuz ağlara bağlı kalmadan her yerden bağlanabilmeniz ilginç olabilir.
  • Özerklik: çalışması için gerekli her şeye sahip olan, ancak kısa sürede pili kalmayan bir tablet bizim için hiçbir işe yaramazdı. Bu nedenle, iyi bir özerkliğe sahip olması ve herhangi bir görevi bitirebilecek kadar uzun süre onunla çalışmamıza izin vermesi ilginçtir.
  • Aksesuarlar: Tabletin klavye veya ekran kalemi gibi ders çalışırken hayatı kolaylaştıran aksesuarlara sahip olabilmesi çok ilginç olabilir.

öğrenciler için tablet

Samsung Galaxy Tab A7, tasarım ve güç

Sizlere sunduğumuz tabletlerden biri de LCD ekranlı bu Samsung. 10.4 inç. RAM belleği 3 GB, depolama ise microSD ile genişletilebilir 64 GB’dir. Sadece malzemelerde değil, bitişlerde de her açıdan gerçekten başarılı bir tasarıma sahip. işlemci Qualcomm Snapdragon 662, bu yüzden akışkanlık onun güçlü yönlerinden biri olacak. Açıkçası, 7.040 mAh’ye ulaşan bir pile ek olarak WiFi ve Bluetooth’a sahip, yani bu Gslaxy Tab A7’de iyi bir özerkliğe sahip olacağız. Android, bu tabletin işletim sistemidir.

Lenovo Tab M10 Plus, beklediğinizden daha iyi

Lenovo Tab M10 Artı

Lenovo’nun tabletlerinden birinin bu listede olması gerekiyordu. Bu durumda elimizde 10,3 inç Full HD çözünürlüğe sahip ekran (1.920 x 1.200 piksel). 720 gram ağırlığa ek olarak 24,5 x 15,5 x 0,8 cm boyutlarında gerçekten iyi inşa edilmiştir. İçeride, her şey sayesinde hareket ediyor MediaTek Helio P22T bir microSD kart ile genişletilebilen bilgileri depolamak için 4 GB RAM ve 64 GB eşlik eden sekiz çekirdekli. WiFi, Bluetooth ve USB Type-C’ye ek olarak, bir de pilimiz var. 5.000 mAh bu cihazın birkaç saatlik çalışma sağladığı. Android sizin işletim sisteminizdir.

Lenovo Tab M10 Full HD Plus 26,2 cm (10,3 İnç, 1920 x 1200, Full HD, WideView, Dokunmatik) Tablet PC (Octa-Core, 4GB RAM, 64GB eMCP, WLAN, Android 9), Renkli Gri

Apple iPad Air, yüksek kalite

iPad Havası

En dengeli modellerinden birini seçmiş olsak da, herhangi bir iPad modeli iyi bir seçenek olacaktır. Açıkçası bu cihaz, yüksek fiyatlı bir cihaz olduğu için, zaten yüksek derslerde ve hatta üniversitede olan öğrencilere yöneliktir. çok kaliteli Her anlamda.

Tasarım söz konusu olduğunda, en ufak bir “ama” yoktur, çünkü bazı çok iyi malzemelere enfes yüzeyler, çok iyi elde edilmiş boyutlar ve sadece 458 gramlık ayarlanmış ağırlık eklemeliyiz.

Retina teknolojisi ile 10.9 inçe çıktığı için ekran oldukça büyük. Bu tabletin tamamını hareket ettiren işlemci, A14 Biyonik 64-bit (Neural Engine ile çip). sistemi var Dokunmatik kimlik istemediğimiz birinin girmesini ve markanın kendisine göre, navigasyon veya video oynatma özerkliği sunma yeteneğine sahip olduğunu korumak için 10 saat.

Microsoft Surface Go 2, ikisi bir arada

Microsoft Surface Go 2

Tam olarak bir tabletle karşı karşıya değiliz, daha çok bir 2’si 1 arada, sette ana aksesuar olarak bir klavye ve bir fare içerdiğinden (ayrı satılır). Tüm aksesuarlar bağlandığında bir bilgisayarın işlevlerini yerine getirir, ancak size daha önce gösterdiğimiz tabletlerden biri gibi de kullanılabilir.

Windows Home’daki işletim sistemi, zaten gördüğümüz diğerlerinden farklı. Aksi takdirde işlemciniz Intel Pentium Altın 4425Y 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı ile. ekran 10.5 inç, Full HD çözünürlüklü. Bu 2’si 1 arada, herhangi bir öğrenci için iyi bir çözüm olabilir.

Huawei MediaPad T5, iyi fiyat

Huawei MediaPad T5

Sizlere sunduğumuz öğrenciler için tabletlerin son seçeneği ise bu ucuz Huawei. Hafif (460 gram), ince (7,8 mm), ucuz ve ekran 10.1 inç Full HD çözünürlükte (1.920 x 1.080 piksel) iyi kalitede. RAM hafızası 2 GB ve depolama alanı 32 GB olup, microSD kart ile genişletilebilir. pil 5.100mAh. Özellikle fiyatı çok uygun olduğu için iyi bir tablet.

Listelenen makaleler, ADSLZone’a her satın alma için küçük bir komisyon bildiren bir bağlı kuruluş bağlantısı içerir. Burada görünen ürünler editörler tarafından indirimli olarak seçilmiştir ve burada bulunmalarının markalarla herhangi bir anlaşma ile ilgisi yoktur.

Gönderi Bunlar, ADSLZone’da ilk kez ortaya çıkan öğrenciler için ideal tabletlerdir.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…