Bunlar Fransızca öğrenmek için en iyi web siteleri ve uygulamalar

Bir dil öğren Daha sağlıklı bir yaşam sürmek, sigarayı bırakmak veya daha üretken olmaya çalışmakla birlikte her yıl aldığımız kararlardan biridir. Ancak, bir yabancı dilde bilgi edinme niyetinde olan herkes başarılı olamaz (hatta başlayamaz bile).

Sebepler genellikle birkaç tanedir: zaman eksikliği, birikmiş iş, tembellik… Ve hala yeni bir dil öğrenmek için bir akademiye kaydolmak, evden ayrılmak veya çok para harcamak zorunda kaldığımıza inanan birçok kişi var. Siz de çok yanıldığınızı düşünenlerdenseniz, çünkü bunu yapmamıza izin veren her türlü araç kanepeden kıpırdamadan.

Şimdi biliyorsunuz, vaktiniz yoksa ya da akademiye kayıt olacağınızı ama asla gitmeyeceğinizi biliyorsanız, okumaya devam etmenizi öneririz çünkü size çok sayıda kaynak göstereceğiz. fransızca öğreneceksin Evden çıkmadan, cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan dilediğiniz gibi.

Duolingo

Kendi dili dışında bir dil öğrenmek isteyen kullanıcıların en çok kullandığı hizmetlerden biri de Duolingo. Yalnızca platformlar arası değil, aynı zamanda ücretsiz bir araçtır. İçinde sıfırdan veya sahip olduğunuz seviyeden Fransızca öğrenebilirsiniz. Bunu kullanmak için, hizmette bir hesap oluşturmanız ve öğrenmek istediğiniz dili, bizim durumumuzda Fransızca’yı seçmeniz yeterlidir. Duolingo’nun ücretsiz olmasının yanı sıra en iyi yanı, seviyenize uyum sağlayın ve genellikle başarısız olduğunuz veya sizin için daha zor olan noktaları pekiştirmek için pratik yapmanızı sağlar.

Fransızca seviyenizi bilmiyorsanız endişelenmeyin çünkü Duolingo’ya ilk kez girdiğinizde bir seviye testi yapmalısınız.Fransızca söz konusu olduğunda, hiçbir şey bilmiyorsanız sıfırdan başlayabilirsiniz. . Bu ne içerir gramer alanında daha temelayrıca kelime bilgisi, fiil veya telaffuz alıştırmaları.

Burada Fransızca öğrenmek için Duolingo’yu deneyin.

Rosetta Taşı

Bu hizmet dünyanın en popüler hizmetlerinden biridir. Bununla Fransızca dahil 24 dile kadar öğrenebilirsiniz. program kişiselleştirilmiş dersler kullanın, ile çevrimiçi ders Yerli öğretmenler ve buna ek olarak TruAccent adlı bir ses tanıma teknolojisi kullanır. Şirkete göre, bu teknoloji, öğrenmeyi seçtiğiniz dilde telaffuzunuzu geliştirmenize yardımcı olmak için mikrofona konuştuğunuzda sesinizi doğru bir şekilde tanır.

Duolingo gibi, Rosetta Stone da çapraz platformdur, bu nedenle onu bilgisayarımızdan veya Android ve iOS için Rosetta Stone uygulamalarından kullanabiliriz.

Fransızca öğrenmek için Rosseta Stone’u burada deneyin.

hafıza

Memrise başka bir seçenek çoklu platform dil öğrenmek için. Daha önce gördüğümüz hizmetlerden farklı olarak, Memrise size Fransızca öğrenmek için bir kurs sunmaz, bunun yerine ihtiyacınıza göre alabileceğiniz birçok özel kursa erişmenizi sağlar. web sitesi veya uygulama. Bir diğer avantajı da offline seçeneği olduğu için kullanmak için internete ihtiyacınız olmamasıdır.

Kullanmaya başlamak için web sitesine girmeniz, kaydolmanız, oturum açmanız, konuştuğunuz dili seçmeniz ve konuşmak istediğiniz dil olarak Fransızca’yı seçmeniz yeterlidir. Fransızca ile birlikte, bu kaynak İngilizce, Almanca, Portekizce, İtalyanca, Felemenkçe, Fince, Danca, Yunanca, Norveççe, İsveççe, Arnavutça, Ermenice, Baskça, Bretonca, Katalanca, Cornish, Estonca, Faroece, Flamanca, Gürcüce, Gotik, Macarca, İzlandaca, İrlandaca, Ladino, Letonca, Lüksemburgca, Maltaca, Manksça, Oksitanca, Rumence, İskoçça, İskoç Galcesi ve Galce.

Burada Fransızca öğrenmek için Memris’i deneyin.

basit fransız

Bu web sitesi, Fransızca bilgisi olmayan ve Galya dilini sıfırdan öğrenmek isteyenler için mükemmeldir. İçinde bulacaksın dilde ilk adımları atmak için temel dersler. Temel gramerden yeni başlayanlar için kelime dağarcığına ve ayrıca ülkeye seyahat etmek zorunda kaldığımızda ve bir kahve sipariş etmek veya yol tarifi sormak gibi şeyler hakkında hiçbir fikrimiz olmadığında elde edebileceğimiz bazı pratik Fransızca kavramlarına kadar.

Burada Fransızca öğrenmek için Basit Fransızcayı deneyin.

basit fransız

fransızca çevrimiçi

web sitesi Fransa’daki Fransızca Dil Merkezleri Ajansı Komşu ülkenin dilini öğrenmenin çok kolay olacağı çeşitli kaynakları içeren bir bölümü vardır. Öğretmenli ve öğretmensiz her türlü seviye için birçok çevrimiçi kurs bulabileceğiniz bir bölümünüz var. Öte yandan Fransız Köşkü diye bir bölüm var.

Hadi bakalım fransızca kaynaklar Fransızca’nızı çevrimiçi olarak geliştirmek ve mükemmelleştirmek için: videolar, kitaplar, TV şovları, raporlar, çok daha fazlası. Ayrıca, kendi başınıza Fransızca pratik yapmak için tüm platform tekliflerini ve çevrimiçi kursları öneren bir bölüm de bulacaksınız.

Burada Fransızca öğrenmek için Fransızca’yı çevrimiçi deneyin.

FL

Le Point du FLE

Bu basit sayfa, bir akademiye gitmek zorunda kalmadan Fransızca öğrenmek için birçok kaynağa ev sahipliği yapıyor. Özellikle, sitenin sahip olduğu öğrenmek için 14.100 bağlantı ile ve dil bilgisi, yazılı anlama, dinlediğini anlama, kelime bilgisi ve telaffuzu kapsayan her türlü kaynakla Fransızca öğretin.

Le Point du FLE’nin tadına bakın Burada Fransızca öğrenmek için.

Le Point du Fle

jimnastikçi

Bu web sitesi size birkaç dil öğrenme imkanı sunuyor ve aralarında Fransızca da var. Frantastique adında, yorulmamanız ve temel seviyenize uyum sağlamak için kişiselleştirilmeniz için size kısa süreli eğlenceli Fransızca kursları sunan özel bir bölümü vardır. Günlük derslerin süresi yaklaşık 15 dakikadır.

sana gösterecekler hikayeler, diyaloglar, sorular ve o gün öğrendiklerinizle sizi imtihan edecekler. Puanınıza ve başarısız olduğunuz konulara bağlı olarak bir sonraki günün sınıfı oluşturulacaktır. Bu şekilde öğrenmesi en zor olanı pekiştirebilirsiniz. Bu kurs ücretsiz değildir, çünkü en temel mod için aylık 21 Euro ve daha gelişmiş Pro modu için aylık 41 Euro’dur.

Burada Fransızca öğrenmek için Gymglish’i deneyin.

Yazı Bunlar, Fransızca öğrenmek için en iyi web siteleri ve uygulamalardır ve ADSLZone’da ilk ortaya çıkmıştır.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…