Bunlar Çin Yeni Yılı için yeni özel AirPods Pro

Bunlar Çin Yeni Yılı için yeni özel AirPods Pro

Apple, Çin Yeni Yılı’nı kutlamak için özel bir AirPods Pro sürümü yayınladı ve ücretsiz hediyelerle birlikte geliyor.

Apple, Çin Yeni Yılı için yeni, kişiselleştirilmiş ve özel bir koleksiyon başlattı. Cupertino’dan gelenler, 2021’in sonundan önce son bir sürpriz başlattı ve Asya için iki yeni özel cihaz piyasaya sürdü. Çin Yeni Yılı’nı kutlamak için yeni AirPod’lar, iPhone, iMac, MacBook’lar ve daha fazlası. Ancak şimdi, bir ürün daha görmemize izin verdiler ve bu, Çin Yeni Yılı’nı tamamlamak için gelen özel bir Tiger sürümü AirPods Pro.

Bu Çin Yeni Yılı Kaplan Yılı olarak adlandırılır. Bu yüzden Cupertino’dan gelenler, AirPods Pro’nun kaplan oymalı özel bir sürümünü piyasaya sürmeye karar verdiler. davanızın yüzeyinde. Ek olarak, aynı görüntü cihazın kutusunda da bulunur; Apple’ın genellikle ürünlerinin ambalajını değiştirmediği göz önüne alındığında oldukça çekici ve ilginç bir ayrıntı. Operasyonda, elbette, sadece küçük bir kozmetik ayar ile standart AirPods Pro ile tamamen aynılar.

AirPods Pro Çin Yeni Yılı Özel Sürümü

Apple, Çin Yeni Yılı için AirPods Pro’nun özel bir sürümünü piyasaya sürdü

Tigre’nin AirPods Pro özel sürümü, Apple web sitesinden veya fiziksel mağazalarından satın alınabilir. En iyisi, Çin Yeni Yılı’nın kutlandığı pazarlarda, bu özel sürüm Tiger AirPods Pro, standart sürümle aynı fiyattadır., böylece ekstra bir şey ödemeniz gerekmeyecek. Ayrıca, bu özel sürüm Tigre AirPods Pro’nun kasası, MagSafe teknolojisine sahiptir, böylece kablosuz kulaklığınızı herhangi bir MagSafe şarj cihazını kullanarak şarj edebilirsiniz.

MacRumors tarafından bildirildiği üzere Apple, kaplan yılı AirPods Pro özel sürümünü satın alarak benzersiz ve özel bir hediye sunuyor. Her biri Çin zodyakının her hayvanının altınla oyulmuş emoji versiyonlarına sahip on iki kırmızı zarftan oluşan bir settir. kağıtta. Bu kadim geleneği kutlayanlar için harika ve değerli bir detay.

Yakın zamanda size gelecekte çıkacak olası AirPods Pro 2’den bahsetmiştik ve kayıpsız ses özelliği, yeni tasarım ve çok daha fazlasını içerebilir. Öte yandan, Apple kısa süre önce AirPod’larımızı iPhone’umuzu kullanarak şarj etmemize olanak tanıyan bir MagSafe kılıfının patentini aldı; bu, şüphesiz çok faydalı olacak ilginç bir özellik.

İlgili konular: AirPod’lar

disney logosu

Disney+’a 8,99 Euro’ya ve kalıcılık olmadan kaydolun Disney+’a abone olun!

Leave a Reply