Bunlar CES'te tanıtılan yeni Samsung monitörleri...

Bunlar CES’te tanıtılan yeni Samsung monitörleri…

Samsung, CES 2022’de monitör yelpazesindeki yeni modelleri duyurdu: Yeni seri, tüketicilere söz konusu olduğunda daha fazla seçenek sunan çok yönlülük, mükemmel görüntü kalitesi ve sezgisel işlevler sunuyor. bir monitör seç tam olarak ihtiyaçlarınıza uygun. İşte detaylar.

Ve 2022 monitör serisi, çalışmak, video oyunları oynamak veya evde içerik izlemek için en iyi deneyimi sunar. Samsung’un en yeni monitörleri, yüksek performanslı oyun özelliklerinin yanı sıra Odyssey’nin Quantum Mini LED arkadan aydınlatmalı paneli ve HDR 2000; akıllı işlevlere sahip Akıllı Monitör ekranı; ve Yüksek Çözünürlüklü Monitörün konforlu ergonomisi.

“Samsung’un bu yeni serisi, diğerlerinin yanı sıra oyuncuların ve profesyonel tasarımcıların taleplerini karşılamak için yeni nesil yenilikçi monitörleri temsil ediyor”Samsung Electronics Görsel Ekran İşinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Hyesung Ha’yı açıkladı. “Uzaktan çalışma ve eğlence gelişmeye devam ederken, kullanıcı deneyimlerini evlerinin rahatlığında yönlendiren monitörler sunmaktan gurur duyuyoruz.”

Odyssey Neo G8

32 inç Odyssey Neo G8 (G85NB), 240 Hz yenileme hızı ve 1 ms (GtG) tepki süresi ile 4K (3840×2160) 1000R kavisli ekrana sahip dünyanın ilk monitörüdür. Ve keskin performansıyla oyun monitörü inovasyonunda yeni bir sayfa açmaya aday.

Bu performans, etkileyici görüntü kalitesiyle eşleşiyor, Quantum Mini LED, 2000 nit tepe parlaklığa sahip Quantum HDR 2000 ve içeriğe daha fazla daldırmak için en ince ayrıntıları ortaya çıkaran milyonda bir statik kontrast oranı.

TEKLİF

Samsung LS49AG950NUXEN - Oyun Monitörü Odyssey NEO G95NA 49',...

Samsung LS49AG950NUXEN – Oyun Monitörü Odyssey NEO G95NA 49″,…

  • 1000R Eğrilik: 32:9 ekran oranı ve Samsung’un benzersiz CoreSync aydınlatmasıyla insan gözünden ilham alındı.
  • 240hz yenileme hızı: 1ms tepki süresine sahiptir ve G-Sync ve FreeSync Premium Pro özelliklerine sahiptir, böylece…

Yeni Odyssey Neo G8 Odyssey Neo G9’a benzer bir tasarıma sahip olup, kapatıldığında bile göze çarpan şık beyaz dış cepheye sahiptir. Bu monitörün renkleri, CoreSync aydınlatma ile ekrandan kullanıcının gerçek ortamına atlar. Monitörün arkasında bulunan bu aydınlatma, ekrandaki renkleri otomatik olarak algılar ve daha derin bir daldırma hissi yaratmak için bunları yansıtır.

SmartMonitor M8

Önceki modele göre yaklaşık dörtte üç oranında daha ince olan 11,4 mm ultra ince gövdesiyle 32″ Akıllı Monitör M8 (M80B), kullanıcıların alandan çok daha fazla yararlanmalarına yardımcı olur. Stile değer verenler için, daha fazla kullanım kolaylığı ve her yere mükemmel şekilde uyan yeni bir sıcak beyaz renk ile sofistike düz tabanlı bir tasarıma sahiptir. Parlak UHD panel, %99 sRGB renk gamı ​​sunar ve 400 nit parlaklıkta 1,07 milyar rengi destekleyerek her videoyu, belgeyi veya fotoğrafı gerçeğe yakın bir doğrulukla görüntüler.

Samsung LS27AM502NRXEN - Monitör Samsung Smart M5 27'' Full...

Samsung LS27AM502NRXEN – Monitör Samsung Smart M5 27” Full…

  • Sonsuz Eğlence: Bilgisayarınızı açmadan Netflix, YouTube ve HBO gibi tonlarca eğlence uygulamasına erişin.
  • Samsung TV plus: Ek abonelik ve cihaz ücreti olmadan çeşitli içerikler (haberler, eğlence, spor) sağlar

Üretkenlik uygulamaları ve Smart TV’ler doğrudan monitöre yerleştirilmiştir ve bir PC olmadan bile SmartThings için kontrol merkezi görevi görürken sorunsuz çalışma ve oyun oynamayı sağlar. Bu sayede uzaktan çalışmanın harika bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz. Evden çalışırken kristal netliğinde görüntülü aramalara izin veren SlimFit mobil manyetik kamera ile birlikte gelir.

Entegre görüntülü arama uygulaması, Google Duo gibi en popüler arama uygulamalarıyla uyumludur. 65W şarj bağlantılarını destekleyen bir USB Type-C bağlantı noktasıyla bu Smart Monitor M8, ek bir yuva gerektirmeyen modern bir hepsi bir arada deneyim sunar.

Monitör S8 Yüksek çözünürlük

27″ ve 32″ modelleri bulunan Samsung S8 Yüksek Çözünürlüklü Monitör (S80PB), ofiste veya evde çalışırken en yüksek düzeyde hassasiyete ihtiyaç duyan içerik oluşturucular ve tasarımcılar için profesyonel düzeyde UHD performansı sunar. DCI-P3 renk gamının %98’e kadarını sunarak, ultra geniş bir zengin, nüanslı renk yelpazesi sunar.

Video Electronics Standards Association (VESA) tarafından onaylanan Display HDR™ 600 ile bu yüksek çözünürlüklü monitör, içeriği amaçlandığı gibi hayata geçirerek sürükleyici bir izleme deneyimi sunar. Buna ek olarak, dünyanın ilk UL (Underwriter Laboratories) onaylı parlamayan monitörüdür, çünkü panelin üst kısmına mat ekranı uygulanır, monitör kapağı kullanılmadığında bile ışık yansımasını azaltır ve dikkati dağıtmayan bir görüntü sağlar. çalışma ortamı.

Her iki model de, kullanıcıların ek bir yerleştirme istasyonuna ihtiyaç duymadan dizüstü bilgisayarları ve mobil cihazları şarj edebilen basitleştirilmiş bir iş istasyonu oluşturmalarına yardımcı olmak için USB Type-C 90W şarj ve LAN bağlantı noktalarına sahiptir.

VESA montaj uyumluluğu standartlarının yanı sıra eğme, döndürme ve stant kontrol noktalarına sahip yüksekliği ayarlanabilir stant (HAS) ile oluşturulan monitör her ortama uyum sağlayabilir.

Leave a Reply