Bunlar, Arama ağıyla zaten uyumlu olan ürünlerdir: bisiklet, kulaklık ve işaretçiler

Bu hafta gördük ağ başlatma AramaApple’ın her türlü üçüncü taraf aksesuarını, şirketin cihazlarında yaptığımız gibi kolayca bulabilmek için aynı adı taşıyan uygulamaya entegre etmek istediği.

Hâlâ erken, ancak şimdiden çoğunluğa atlayan bazı üst düzey markalarımız var. Göreceğiz bu haftadan itibaren bulunabilecek ürünler nelerdir en modern Apple cihazlarının U1 çipi ile.

Find My’ın “öncüleri”: Belkin, VanMoof ve Chipolo

{«videoId»:»x8062pk»,»autoplay»:true,»title»:»bir IPHONE, IPAD veya IMAC MACBOOK RIGHT Applesfera Eğitimleri NASIL YAPILANDIRILIR»}

İlk ürün, yukarıdaki resimde gördüğünüz üründür: VanMoof elektrikli bisikletler kataloglarındaki iki model olan S3 ve X3’te ağ Arama’ya entegre edilmiştir. Boyumuza göre bu iki modelden biri seçiliyor ve taban fiyatı şarj cihazı ve montaj kiti dahil 1.998 Euro’dan başlıyor.

Bu bisikletler bitişleri ile öne çıkıyor, 25km/s azami hız birçok şehrin mevzuatına uygun ve otomatik vites değiştirme motoru. Optimum koşullarda 150 km’ye kadar özerkliği ve 504 Wh kapasiteli pili bulunuyor.

Chipolo Tek Nokta

Chipolo, işaretçisinin özel bir baskısını yarattı. Chipolo TEK Nokta, Apple Find ağıyla bütünleşir. Haziran ayında satışa çıktığında AirTag’e rakip olacak. Anahtarlığımızın üzerine yerleştirilecek bir deliği olacak ve istersek birkaç adetlik paketler halinde satın alabiliriz.

Bu Arama ağı entegrasyonuna aldırmazsanız, Chipolo zaten kendilerini bulmak için kendi konum ağlarını kullanan iOS uyumlu işaretçiler satıyor. Bunları Amazon’da birim başına 22.50 Euro’dan bulabilirsiniz.

Belkin Kulaklık

Sonunda kablosuz kulaklıklarımız var Belkin SOUNDFORM Freedom Gerçek Kablosuz Kulaklık, AirPod’ların rakipleri, ancak Apple kulaklıklarda olduğu gibi bulunabilmek için Arama ağıyla da entegre edilecek. Bu durumda, tek tek kulaklıklar değil, şarj kutusu bulunur.

Bu kulaklıklar aktif gürültü engelleme özelliğine sahiptir ve 8 saate kadar özerklik, kulaklığın pillerini şarj kutusunun pilleriyle birleştirirsek 28 saate çıkar. Bu arada, böyle bir durum tümevarımla suçlanabilir. Apple’ın Bul ağı için yeni nesil destek bu baharda piyasaya sürülecek.

Apple, Arama entegrasyonu ile aksesuar üreticileri için bir uygulama başlattı

Haftalar geçtikçe, daha önce de doğrulandığı gibi, Beats serisinden bazı kulaklıklardan başlayarak bu ağa katılan daha fazla ürünün olduğunu göreceğiz. Avantajınız: Apple ekosisteminin gizlediği gizlilik 3. parti firmaların lokasyon sistemlerinden doğabilecek şüphelere karşı.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Bunlar, Arama ağıyla zaten uyumlu olan ürünlerdir: bisiklet, kulaklık ve işaretçiler aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…