Bunlar Apple'a göre iPhone ve iPad için en iyi uygulamalar

Bunlar Apple’a göre iPhone ve iPad için en iyi uygulamalar

Bunlar Apple'a göre iPhone ve iPad için en iyi uygulamalar

2021 henüz ortadan kaybolmamış olmasına rağmen yılı yeniden anlatmanın zamanı geldi: Apple, en iyinin en iyisini seçmek için 2021’in tüm uygulamalarını ve oyunlarını masaya koydu, hiçbir marka cihazın onsuz gitmemesi gereken o yazılım. On beş başvuru seçilmiştir.

App Store’a erişmek, yüklemek için yeni bir yazılım aramak ve onu iPhone’a indirmek o kadar yaygın bir eylemdir ki, işlemin sürdüğü o birkaç dakika içinde devreye giren her şeye genellikle dikkat etmeyiz. Dikkatimiz için savaşan o kadar çok uygulama ve oyun var ki yükle düğmesine basmamız için yeterince öne çıkmamız çok zor. Bu nedenle Apple her yıl App Store’da en iyi uygulamaları ödüllendiriyor.

2021’in En İyileri App Store’da

iPhone Uygulama Mağazası

Apple tarafından seçilen on beş uygulama, farklı cihazları için App Store’un en iyilerini temsil ediyor: iPhone, iPad, Apple Watch, Apple TV ve macOS bilgisayarlar. Bunlar, kaliteleri, farklı bir deneyim sunmaları ve tekliflerinde kullanışlılık ile harika tasarımı bir araya getirmeleri ile öne çıkıyorlar.. Henüz indirmediyseniz, yapmaya değer.

2021'in en iyi mobil uygulamaları

Ardından sizleri Apple’ın kendi alanında ödüllendirdiği uygulamalarla baş başa bırakıyoruz. App Store Ödülleri, uygulama mağazasının en iyilerini öne çıkaran ödüller. Mobil yazılımdan ve Apple TV için bahsedeceğiz.

En İyi iPhone Uygulaması: Toca Life: World

Yaşam Dünyasına Dokun

Toca Life serisinden, açıkça çocuklar için başlıklara sahip bu oyun, farklı dünyalarda birlikte yaşamak için karakterlerin yaratılmasına izin vererek ufkunu genişletiyor. Toca Life: World, franchise uygulamalarının geri kalanını bağlamanıza izin verir. İlgili uygulama içi satın alımlarla ücretsizdir.

Yaşam Dünyasına Dokun

Yaşam Dünyasına Dokun

En İyi iPad Uygulaması: LumaFusion

Luma Fusion Ipad

için mükemmel yazılım profesyonel video düzenleme iPad’den. LumaFusion ile çok sayıda etkileyici araçla ve çok kanallı formatta filmler oluşturabilirsiniz. Onların sonuçları muazzam kalitede. Ve buna uygun bir fiyatı var: 29.99 Euro.

LumaFüzyon

LumaFüzyon

En İyi Apple TV Uygulaması: DAZN

dazn elma tv

Yalnızca spora adanmış akış platformu, televizyon oynatıcı segmentinde Apple’dan ödül aldı: uygulamadan mümkün farklı spor etkinliklerini canlı takip edin, futboldan motosiklete. DAZN aboneliği gerektiren ücretsiz bir uygulamadır: Ayda 9,99 Euro veya yılda 99,99 Euro; ücretsiz bir ay ile.

DAZN: Canlı Sporlar

DAZN: Canlı Sporlar

En İyi Apple Watch Uygulaması: Havuç Hava Durumu

Havuç Hava Durumu Apple Watch

Bu ilginç hava durumu uygulaması iPhone’dan Apple Watch’a geçti Yapay Zekasının saygısızlığını bileğe getiriyor. İndirmesi ücretsizdir, uygulama içi satın alımlar sunar ve ne yazık ki İngilizce olan mizah.

HAVUÇ Hava Durumu

HAVUÇ Hava Durumu

En İyi iPhone Oyunu: League of Legends: Wild Rift

League Of Legends Iphone

Oyunlar kategorisinde pek bir sürpriz yok: LoL for mobile en çok beklenen oyunlardan biriydi. ve sonunda geldi yol boyunca özünü kaybetmeden, dokunmatik ekranlara rağmen muazzam oynanabilirlik ile ve League of Legends League of Legends yapan her şeyle birlikte. Ücretsiz indirme ve kozmetik mikro ödemelerle.

League of Legends: Vahşi Yarık

League of Legends: Vahşi Yarık

En İyi iPad Oyunu: MARVEL Future Revolution

Marvel Geleceğin Devrimi iPad

Marvel süper kahramanları arasındaki kavgalar, daha fazla tanıtıma gerek yok. Franchise’ın çekiciliğinin yanı sıra, oyun şunları sunar: yüksek kaliteli grafikler, iyi oyun ve bol aksiyon. Uygulama içi satın alımlarda ücretsizdir.

MARVEL Geleceğin Devrimi

MARVEL Geleceğin Devrimi

  • Geliştirici: ağ mermeri
  • Şu adresten indirin: uygulama mağazası
  • Fiyat: Özgür
  • Kategori: Rol yapma oyunları

En İyi Apple TV Oyunu: Space Marshals 3

Uzay Polisleri 3 Apple TV

Bir uzay nişancı oyunu için yukarıdan aşağıya bir perspektiften aksiyon ve macera iyi grafikler ve mükemmel bir deneyim sunar. Ancak, farklı bölümlerin kilidini açmak için uygulama içi satın alımlar içeren ücretsiz bir indirme oyunudur.

uzay polisleri 3

uzay polisleri 3

Apple Arcade’de 2021’in En İyi Oyunu

Fantezi Elma Arcade

Abonelik platformu, Apple için yılın en iyi oyununu vurgulayan hak edilmiş bir ödül aldı. Bu ödül Fantasian’a gidiyor. Final Fantasy VII’de biraz ilham alan etkileyici RPG ve geliştiricilerinden bazıları tarafından oluşturuldu. Fantasian, Apple Arcade için ödeme yapmaya değer mücevherlerden biridir.

fantezi

fantezi

yılın trendleri

Öncekiler, farklı Apple cihazları için uygulamalarda ve oyunlarda kazananlardı. Ek olarak, App Store editörleri aşağıdakiler için birkaç uygulamayı vurguladı: 2021’de bir trend olmak ve inisiyatifleri, kalitesi veya gelişmeleri için kullanıcıları etkilemek. Bu uygulamalar şunlardı:

  • Aramızda. Katili keşfetmeniz gereken ünlü çevrimiçi oyun.
  • Bomba. Arkadaş bulmaya da hizmet eden flört uygulaması.
  • Tuval. Görüntü veya infografik oluşturma işini gerçekten kolaylaştıran tasarım uygulaması.
  • EatOkra. Siyahi sahipleri tarafından işletilen restoranlar için rehber.
  • Fıstık. Arkadaş bulmanızı ve deneyimlerinizi paylaşmanızı sağlayan kadınlar için başvuru.

Daha fazla bilgi | manzana

– Haberler Bunlar Apple’a göre iPhone ve iPad için en iyi uygulamalar aslen yayınlandı Engadget Mobil Ivan Linares tarafından.

Leave a Reply