Bugün Google Haritalar'a 4 yeni özellik geliyor

Bugün Google Haritalar’a 4 yeni özellik geliyor

yararlanarak Noel zaten köşede, Google istedi haritaları güncelle, haritalarınız ve navigasyon uygulamanız ile birkaç yeni özellik dünyayı mobil aracılığıyla keşfederken hizmetle ilgili deneyimi iyileştirmeyi amaçladı.

Google Haritalar için bugün açıklanan haberlerden, hepsi ilk başta küresel olarak mevcut olmayacak. Ancak haftalar içerisinde uygulamaya gelecek tüm yeni fonksiyonları incelemekte fayda var.

Android cep telefonunda Google Haritalar

Bir Android cep telefonunda Google Haritalar uygulaması.

Google Haritalar, kalabalık yerlerden kaçınmanıza ve geniş yüzeylerde gezinmenize yardımcı olacak

İlk yenilik, dünya çapında mevcut hem Android için Haritalar sürümüne hem de iOS sürümüne ulaşır. Size yardımcı olacak bir araçtır bir yerin çok kalabalık olup olmadığını bilmek, önlemek için.

Google’dan bu işlevi şu amaçla dahil ettiler: tatillerde navigasyonu kolaylaştırmak, izin vererek Hangi yerlerde veya mahallelerde daha fazla insan olduğunu görselleştirin günün saatine göre toplanır.

Öte yandan, Google Haritalar ayrıca havaalanları, istasyonlar veya alışveriş merkezleri gibi geniş yüzeylerde navigasyon yeni sayesinde mağaza ve hizmetler rehberi uygulamanın kendisine entegre edilmiştir. Şimdiye kadar bu işlev bazı büyük mağazalara özeldi, ancak bundan sonra dünyadaki tüm havalimanlarında, alışveriş merkezlerinde ve ulaşım istasyonlarında kullanılabilecek.

Amerika Birleşik Devletleri’nde ikamet edenler, Google Haritalar’daki yeni özelliklerden de yararlanabilecekler. alışveriş yaparken zamandan tasarruf edin. Ve şimdi mümkün olacak bazı satıcılara verilen bir siparişin durumunu görüntüleyin, ne zaman alınabileceğini bilmek. Bu özellik, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Kroger Family zincir mağazalarında mevcuttur.

Daha ne, Google, restoranların fiyat aralığını görme seçeneğini dahil etti bütçenize en uygun olanı seçebilmek için doğrudan Google Haritalar’da. Önceki işlevle aynı şekilde, bu kullanılabilir olacaktır ilk başta sadece Amerika Birleşik Devletleri’ndeve Google Haritalar kullanıcı topluluğunun katkılarına dayalı olacaktır.

Google Haritalar

Google Haritalar hileleriHaritaları indirinGoogle Haritalar yavaş

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • Creative Outlier Air V3, analiz: bilinmeyen seçenek, ancak 70 avroya daha eksiksiz
  • Realme C11’in (2021) analizi: Her şeye sadece 100 Euro’ya sahip olabilir misiniz?
  • HAMMER 5 Smart, en basit ama aynı zamanda en sağlamlaştırılmış olanı test ettik
  • Huawei nova 9, analiz: Google’ın yardımı olmadan orta menzilde bir yer edinmenin zorluğu
  • Amazon Kindle Paperwhite (2021), inceleme: Her zamanki Kindle her zamankinden daha iyi
  • Amazon Fire TV Stick 4K Max incelemesi: Chromecast’e en iyi alternatif bir adım yükseldi
  • Xiaomi 11T, analiz: küçük kardeş akıcı ekranı ve 108 megapiksel ana kamerayı miras alıyor
  • Samsung WW90T684DLE/S3 çamaşır makinesi, analiz: cep telefonunuzun yardımıyla çamaşırları yıkayın (ve bunu yaparak tasarruf edin)

Bugün Google Haritalar’a gelen 4 yeni özellik ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Leave a Reply