Bugün daha fazla PS5 hissesi: Media Markt’tan PlayStation 5 paketini satın alın [AGOTADO]

Ne ilk rezervasyonda ne de müsaitlik olan kısa anlarda PS5’i henüz satın almadıysanız, bugün yeni bir fırsatınız var. playstation 5 satın al Media Markt’ta yine paket halinde stok olduğu için hızlıysanız resmi fiyatından.

Teklif tükendi: Ürün artık mevcut değil veya bu fiyata mevcut değil, ancak Telegram kanalımıza abone olursanız teklifleri anında alırsınız ve hiçbir fırsatı kaçırmazsınız.

PS5’i en iyi fiyata satın alın

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/20/41/03/5fa52d093bef071acd/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/41/0b/12/5fa5380a3bef071ade/original/mini-ps5.jpeg»}

Media Markt’ta yine stok var, ancak bu sefer oyunlu bir paket şeklinde:

  • PS5 + PS5 Demon’s Souls Remake 559 euro için
  • PS5 + PS5 Marvel’in Örümcek Adamı: Miles Morales 549 euro.

Her iki durumda da ücretsiz kargo ile.

Xataka Selección’da, ana internet işlerinden teknoloji, bilgi işlem ve elektronik alanındaki en iyi teklifleri yayınlıyoruz. Fiyatlar ve bulunabilirlik yayınlandıktan sonra değişebilir

Telegram kanalımızda veya Twitter, Facebook ve Flipboard dergi profillerimizde Xataka Selección’dan ana teklifler ve haberler hakkında her zaman güncel ve haberdar olabilirsiniz.

Not: Burada yayınlanan bağlantılardan bazıları bağlı kuruluş bağlantılarıdır. Buna rağmen, bahsedilen öğelerin hiçbiri ne markalar ne de mağazalar tarafından önerilmemiştir, bunların tanıtımı editör ekibinin benzersiz bir kararıdır.

– Haberler Bugün daha fazla PS5 hissesi: Media Markt’tan PlayStation 5 paketini satın alın [AGOTADO] aslen yayınlandı Xataka Eva Rodriguez de Luis’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…