Bugün 113 Euro indirimli MacBook Air alın

Bilgisayarınızı değiştirmenin zamanı değil, sahip olduğunuz model şu anda işarete uygun değil ve kendinizi bu durumda bulmanız mümkün. Sahip olduğun fikir almaksa satışta bir MacBook Air dizüstü bilgisayarAmazon’da çok ilginç bir promosyondan nasıl yararlanacağınızı anlatıyoruz.

Bahsettiğimiz cihaz, bileşenlerini aldığınız bu ünlü dizüstü bilgisayar serisinin en son nesline ait olanlardan biridir. akım ve bu, piyasadaki tüm yazılımlarla mükemmel performans sağlar… hatta en zorlu düzenleme yazılımının kendisi bile. Söylediklerimize bir örnek, Veri deposu bu modelin içinde 8GB, dikkate değer bir miktar ve bunu uzun süre genişletmeyi düşünmenize gerek yok. Ancak buna ek olarak, bu ekipman tarafından kullanılan işlemci bir elma M1 (içinde en az 16.000 milyon transistör bulunan), bu şirketin en büyük yeniliklerinden biridir ve her türlü durumda mükemmel davranış sunar.

MacBook Air dizüstü bilgisayar ekranı

Bu MacBook Air dizüstü bilgisayarın satışta sunduğu iyi özelliklerden bir diğeri, ekranının 13 inç ve Retina panelli (2,560 x 1,600 piksel çözünürlük). Bu, diğer şeylerin yanı sıra, akışlı video platformlarından gelenler de dahil olmak üzere multimedya içeriğinin mükemmel kalitede görüntülenmesini sağlar. Ayrıca, teknolojilerin kullanımı sayesinde Gerçek ton ve çok yüksek piksel yoğunluğu, metinler harika bir tanımla okunur ve parlaklık yüksek Böylece bilgisayarı açık havada kullanmakta sorun yaşamazsınız.

Anahtar olan mükemmel bir özerklik

Satışta olan bu MacBook Air dizüstü bilgisayarın içinde bulunan M1 işlemcinin tüketimle ne alakası varsa iyi davranışı sayesinde, bu bilgisayarın fiş aramaya gerek kalmadan kullanılabileceği süre hiç de az değil. 18 saat. Bu nedenle, piyasadaki en iyi modellerden biriyiz ve açıkçası bu, evden çalışmak için ideal bir ekip. Bu arada, pilinizi şarj etmek bir port kullanılarak yapılır. usb tipi cbu yüzden uyumluluk söz konusu olduğunda sorun yaşamayacaksınız.

MacBook Air Dizüstü Bilgisayar Bağlantıları

İndirimdeki bu MacBook Air dizüstü bilgisayarını kaçırmayın

Şu anda Amazon’da bir fırsattan yararlanmanıza izin veren bir teklif var. %8 indirimBir Apple ürününden bahsettiğimizi düşünürsek bu oldukça fazla. Gerçek şu ki, Cupertino şirketinin en güncel bilgisayarlarından biri için mevcut özel tasarruf 113.01 Euro’dur ve açıkçası macOS Big Sur işletim sistemini kullanır. Satın almak için kullanmanız gereken ve ödeme yapmanız gerekmeyen bağlantıyı bırakıyoruz. nakliye masrafları için hiçbir şey Eğer bir Prime hesabınız varsa.

Eksik olmadığı için bağlantı sorunu yok Wi-Fi Çift Bantörnek vermek gerekirse, şu anda ünlü online mağazada satışta olan MacBook Air dizüstü bilgisayarın dahili depolama tipi SSD’ye sahip olduğunu ve diskin kapasitesinin olduğunu belirtmek gerekir. 512 GB ne eksik ne fazla.

Topes de Gama’da bugün 113 avroya düşürülen MacBook Air Alın girişi ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…