Bu youtuber, iPhone 4S günlerinden beri iOS için Garageband ile ünlü şarkıları yeniden besteliyor

Kimsenin size bunun rahatsız edici veya imkansız olduğunu söylemesine izin vermeyin Garageband’ın iOS sürümünden şarkılar oluşturun, çünkü ekran çok küçük veya herhangi bir nedenle. Biri ısrar ederse, onlara iSongs YouTube kanalındaki videoları gösterin.

Onlarda yaratıcısı, bir veya iki iPhone ve Garageband uygulamasını kullanarak popüler şarkıların kopyalarını periyodik olarak yaratmaya kendini adamıştır. O başladı iPhone 4S ve iPhone 5S’deki klasik Super Mario melodisiyle ve o zamandan beri durmadı.

The Weeknd’den ‘The Mandalorian’, ‘Blinding Lights’ ve daha fazlası, bir iPhone’dan

Kanaldaki videolarını incelerken inanılmaz seviyelere nasıl geliştiğini görebiliriz. ‘The Mandalorian’ dizisinin ana temasını canlandırırken dikkatli olun:

The Weeknd’in ‘Blinding Lights’ şarkısının reprodüksiyonuna da özel bir söz:

Bu, birkaç ses parçasının ve birkaç dijital enstrümanın yönetimini ima etmesine rağmen, orijinal şarkının hiçbir ayrıntısının geride bırakılmadığını görmek şaşırtıcı. 6 inçten daha küçük bir ekrandan. Müzik bestelemede bazı ilk adımları atmak için bir XDR Pro Ekrana ihtiyacınız yok.

Apple, iOS, iPadOS ve macOS için iWork 11'i yayınladı

Tabii ki, bir Pazar günü çok fazla boş zamanınız varsa, yeteneğin pahalı araçlara ve iyi bir hobiye ihtiyacı olmadığının gerçek bir kanıtı. Unutma: Garageband’ı indirmek ücretsizdir ekranı olan herhangi bir Apple cihazı için. Yani isterseniz, hangi şarkıyla çıkabileceğinizi görmek için kendinizi deneyebilirsiniz.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Bu youtuber, iPhone 4S günlerinden beri iOS için Garageband ile ünlü şarkıları yeniden besteliyor aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…