Bu Yoigo ve MásMóvil ekran sigortası

yapmakCep telefonu sigortası satın almaya değer mi?? Bunu uzun zaman önce konuşmuştuk ve şimdi konuya dönme zamanı geldi çünkü Grupo Más Móvil başlatıldı yeni bir sigorta akıllı telefonların en “yanlışlıkla” olan kısımlarından birini tam olarak koruyan ekranların sayısı.

Bu yeni hizmet öncü bir şekilde Yoigo, MASMOVIL ve Llamaya markalarının tüm müşterileri ve yaşları ne olursa olsun tüm terminaller için sunuluyor. Bu hizmetin başlatılması için Grupo MASMOVIL BIBE Seguro ve CASER ile ittifak kurduİspanya’da sigorta sektöründe lider şirketler.

Yeni sigorta, piyasadaki en iyi kapsama alanı ve hizmetler en iyi fiyataolduğu için kesinlikle farklı ve yenilikçi bir müşteri deneyimi sağlar. bir uygulama aracılığıyla tamamen dijital olarak yönetilir kullanımını çok kolay ve sezgisel hale getirmek için özel olarak tasarlanmıştır.

“Cep telefonu, müşterilerimiz için günlük yaşamlarında vazgeçilmez bir araç haline geldi ve giderek daha pahalı hale geliyorlar. Bu nedenle, piyasadaki en iyi kapsama alanını en uygun fiyatla bir araya getirdiği için müşterilerimizin endişe duymadan ve gönül rahatlığıyla telefonlarının keyfini çıkarmalarını istediğimiz bu sigortayı bugün hizmete sunduk” dedi..

Jacobo Gálvez, MASMOVIL Grubu Pazarlama Direktörü

Más Móvil’den ekran sigortası

Yaklaşan yaz tatilleri için ideal olan bu sigortanın temel özellikleri şunlardır:

  • Kırılmaya karşı tam koruma: Ekranın kırılması durumunda tamir ve değişimlerini kapsar.
  • Hizmet ücretsiz teslim alma ve teslimat: müşterinin daha fazla konforu için.
  • Herhangi bir franchise yok.
  • Tüm cep telefonlarında kullanılabilir: Yoigo, yaşı ne olursa olsun tüm müşterilerinin cep telefonlarını sigortalıyor.

Bu yeni sigortayla ilgilenen müşterilerin yalnızca “Ekran Güvenli” uygulamasını indirin Appstore veya Playstore’dan mobil ekranınızın durumunu kontrol etmek için basit bir test yapın. Bitirdikten sonra, yapabilirler sigortayı ayda sadece 6 avroya, fazlalıksız olarak sözleşme yapın ve ilk ayı ücretsiz olarak kullanın.