Bu, yılın en çok satan cep telefonu olarak adlandırılan Samsung Galaxy A52 olacak.

Tasarımı haftalar önce sızdırılmıştı ve bir süredir yeni Samsung Galaxy A52 hakkında ipuçları alıyoruz. Şimdi bir sonraki Samsung en çok satanının gelişi yakın gibi görünüyor ve tüm özellikleri ortaya çıktı.

Yakın tarihli bir sızıntı, duruma daha yakından bakmamızı sağladı. Galaxy A52 veri sayfasıolma hedefiyle gelecek olan model, 2021’in en çok satan android cep telefonuGalaxy A51’in 2020 yılına ait olduğu gibi.

Yeni Samsung Galaxy A52 5G siyah renkte.

Samsung’un en başarılı orta menzili için birkaç değişiklik

Sızdırılan bilgilere göre yeni Samsung Galaxy A52 6.5 inç diyagonal ekranla gelecek 60 hertz’de kalacak bir yenileme hızına sahip AMOLED teknolojisine dayalı. Ayrıca, bir konuşma var Qualcomm Snapdragon 720G işlemciye 8 GB RAM ve 128 GB depolama eşlik ediyor. Ancak, diğer depolama ve bellek yapılandırmalarının da mevcut olması beklenebilir.

Daha fazla bilgi: 60Hz, 90Hz, 120Hz, 144Hz: Mobil ekranınızın yenileme hızı nedir ve neden önemlidir?

Kaynak ayrıca terminalin bir 4.500 mAh kapasiteli pil ve 25W hızlı şarj. ise belirtilmemiş kablosuz şarj etme pek olası olmasa da bu modelde mevcut olacak.

Fotoğraf alanında bir ana sistem 64 megapiksel sensörden, ultra geniş açılı lensli 12 megapiksel sensörden ve her biri iki ek 5 megapiksel sensörden oluşur, makro ve derin sırasıyla. Ön tarafı tek bir 32 megapiksel sensör tarafından yönetilecek.

Ayrıca tahmin ediliyor cihazın olası fiyatıhangisini yapmalı yaklaşık 400 dolar. Ayrıca, lansmanı için planlanacaktı önümüzdeki Mart ayının son haftası.

Samsung Galaxy A52 5G siyah renkte

Siyah Samsung Galaxy A52 5G.

İlginç iyileştirmelere sahip 5G versiyonu

4G bağlantılı “normal” modele ek olarak, Samsung ayrıca bir Samsung Galaxy A52 5G Bu, daha uygun fiyatlı modele göre bir dizi iyileştirme içerecektir.

Bu iyileştirmeler arasında bir 5G modem ile donatılmış Qualcomm Snapdragon 750G işlemci. Bu durumda, bir cihazdan bahsederdik. fiyat 475 dolar olur.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş Bu, yılın en çok satan cep telefonu olarak adlandırılan Samsung Galaxy A52 olacak, ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…