Bu yeni Square Enix oyunu tamamen ücretsizdir ve reklam içermez: ChocoboGP’yi şimdi indirin

Square Enix iyi bilinen bir konsol ve PC için video oyunu geliştiricisi aynı zamanda mobil platformlar için çok çeşitli oyunlara sahiptir. Final Fantasy ve Dragon Quest efsaneleri, Chrono Trigger veya Legend of Maná.

Şimdiye kadar, bu geliştiricinin tüm mobil oyunları ya ücretliydi ya da uygulama içi satın almalar vardı, ancak Square Enix’in yeni oyunu bu kalıbı kırıyor çünkü tamamen ücretsizdir ve reklam veya uygulama içi satın alma içermez: bilmeniz gereken tek şey bu ChocoboGP’.

ChocoboGP-Kapak

ChocoboGP’, Square Enix’in cep telefonları için en son oyunudur ve ücretsiz olan ve uygulama içi satın alımları olmayan ilk oyundur.

Bu ChocoboGP’, Square Enix’in ilk tamamen ücretsiz oyunu

Square Enix, Google Play Store’da yeni mobil oyunu ChocoboGP’yi yayınladı. tamamen ücretsiz olan kataloğunun ilkioynamak için para ödemek zorunda kalmamanın yanı sıra, Ayrıca reklam veya uygulama içi satın alma yoktur..

ChocoboGP’, yapmanız gereken basit ve eğlenceli bir yarış oyunudur. motorlu bir patenle moogle Chocobo ve Atla’yı bitiş çizgisine götürün ve mümkün olduğunca çok hazine elde edin, ancak bunun için yapmanız gerekenler dengenizi kaybetmeden her türlü engeli aşınçünkü bu olursa, topladığınız tüm hazineler düşecek ve başka seçeneğiniz kalmayacak. onları al ve geri koy harekete geçmek için.

Andro4all’daki galeriye göz atın

Bir aşamanın sonuna her ulaştığınızda, sanal bir para birimi alacaksınızgerçek parayla satın alamayacağınız, satın alabileceğiniz pateninizi geliştirmek için kullanın ve oyunda daha hızlı ilerleyin.

Oyunun mekaniği gerçekten çok basit çünkü sadece iki düğmeniz var: hızlandırın ve frenleyinbitiş çizgisine en kısa sürede ulaşmak için basmanız gerekecek.

ChocoboGP’ ücretsiz bir oyun, reklam yok ve uygulama içi satın alma yok Sizi bu satırların altında bıraktığımız Play Store’a doğrudan bağlantıdan indirebilirsiniz. Oynamak için sahip olmanız gerekecek Android 6 veya sonraki sürümleri çalıştıran ve en az 100 MB boş alana sahip bir akıllı telefon.

Google Play Store | ChocoboGP’

ücretsiz android oyunları

En İyi Ücretsiz Android OyunlarıFortnitePokémon GOFree Sudoku OyunlarıCall of Duty: Mobile

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • Google Pixel 6 Pro, analiz: hak ettiğimiz Pixel
  • Xiaomi Mi Watch, analiz: 2022’de satın almaya değer mi?
  • Google Nest Cam iç mekan, analiz: evinizin güvenliği için harika bir müttefik
  • Xiaomi Redmi Watch 2 Lite incelemesi: Redmi’nin en ucuz akıllı saati buna değer mi?
  • OnePlus Buds Z2, analiz: 100 Euro’dan daha düşük bir fiyata aktif gürültü engelleme özelliğine sahip iyi kulaklıklar
  • HAMMER Blade 5G incelemesi: buna değer mi? Görüş, özellikler ve daha fazlası
  • Sony Xperia 5 III, analiz: kompakt akıllı telefonların kralı tüm izleyiciler için uygun değil
  • Kulaksız (1) Black Edition, analiz: büyük bahisler olarak asetatlar ve ses kalitesi

Gönderi Bu yeni Square Enix oyunu tamamen ücretsiz ve reklamsızdır: Şimdi indirin ChocoboGP ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.