Bu yazki Mobil Dünya Kongresi (şimdilik) hala devam ediyor ve sizi giriş için olumsuz bir test göndermeye zorlayacaklar.

Mobil Dünya Kongresi sanal olmayacak. Şu anda, Barselona’daki büyük mobil kongreyi bizzat gerçekleştirme planları hala geçerli. Her zamanki gibi Şubat ayının sonunda değil, 28 Haziran ile 1 Temmuz 2021 arasında olacak. Şimdi, GSMA hakkında yeni ayrıntılar yayınladı. MWC 2021’in fiziksel kutlaması nasıl olacak ve hangi gereksinimler geçerli olacak? COVID-19’a karşı güvenliği sağlamaya çalışmak.

“Barselona biraz farklı olacak. Covid gereklilikleri kapasitemizi azaltacak. 110.000 kişiye sahip olmayacağız”, diye organizasyondan temin ediyorlar ve diğer nedenlerin yanı sıra önemli olana işaret ediyorlar. seyahat kısıtlaması şimdi var ve bu tarihler için bekleniyor.

GSMA, Mobil Dünya Kongresi 2021'in yüz yüze olmasını sağlıyor ve büyük şirketlerin %75'i zaten onayladı

GSMA, fiziksel kutlamasını sağlamaya çalışmak için farklı önlemler duyurdu

Pandeminin başlangıcından bu yana, etkinlik ve etkinliklerin büyük çoğunluğu sanal olarak gerçekleştirildi. Ancak Şanghay MWC yüz yüze olacak. Barcelona ile neler olabileceğini görmek için ilk test. Asya MWC’si genellikle yılın ortasında gerçekleşirken, Barselona’daki çok daha büyük olanı Şubat ve Mart ayları arasında gerçekleşti. Bu 2021 tam tersi olacak.

GSMA CEO’su John Hoffman, “Bunu sanal olarak yapabilirdik, ancak şahsen not alabiliriz” diye açıklıyor.

Bu yılki katılım rakamlarının yaklaşık olarak olması bekleniyor. normalin %30-40’ı. 2019’daki 60.000’e kıyasla, Şanghay’daki katılımcı için yaklaşık 20.000 katılımcı almayı bekliyorlar. Barselona’daki için organizasyon, düzenlenen son sayının çok ötesinde 40.000 ila 50.000 katılımcının gelmesini bekliyor.

GSM Robotu

GSMA, Çin’in tedbirler üzerinde aktif kontrole sahip olacağını, Barselona için ise gerekli güvenliğin lojistiğinde daha aktif bir role sahip olanın organizasyonun kendisi olması gerektiğine dikkat çekiyor. Bu nedenle Barselona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi 2021’e katılanların bir sunum yapması gerekmektedir. ziyaretinizden sonraki 72 saat içinde Covid-19 için negatif test.

Organizasyonun tesislerinde testler olacak, böylece katılımcılar bir tane alabilir. “Bizim düşüncemiz, herkesin aşı olması harika olurdu, ancak 2021’de buna güvenemeyiz, bu yüzden balonumuzun sadece Fira Gran Vía değil, tüm Barselona olduğundan emin olmak için önceden test etmeye güveniyoruz.” ,” diye açıklıyor Hoffman, MWC’nin “dokunmasız” bir olay olmaya çalışacakkayıttan kongre içindeki farklı etkinliklere kadar.

Barselona'daki MWC'nin iptal edilmesinden bir yıl sonra ve 2021 baskısını çevreleyen şüpheler

İptalinin birinci yıl dönümüne denk gelen bir basın toplantısında Hoffman, “lojistik operasyonlarının dönüştürüldüğünü” ve fiziksel kutlama için “yorulmadan çalıştıklarını” açıkladı. “İle bir yıllık birikmiş bilgi birikiminin ve planlamak için ek zamanın yararıgüvenli ve kontrollü bir ortam sağlamak için birçok riski azaltabiliriz” dedi.

Daha fazla bilgi | GSMA

– Haberler Bu yazki Mobil Dünya Kongresi (şimdilik) hala devam ediyor ve sizi giriş için olumsuz bir test göndermeye zorlayacaklar. aslen yayınlandı Xataka Enrique Perez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…