Bu Xiaomi powerbank’te Qi şarjı ve harika bir indirim var

Harici piller günlük hayatımızda vazgeçilmez hale geldi. Tüm bunlar, yakındaki bir fişe ihtiyaç duymadan herhangi bir cihazı şarj etmenize izin vererek, bu gadget’ın sunduğu kullanılabilirlik sayesinde. Ve şimdi fırsatın var Qi şarjlı ve çok ilginç bir fiyata sahip bir Xiaomi harici pil satın alın.

İyi para biriktirebilmeniz için artık %39 indirimle satın alabileceğiniz çok eksiksiz bir model olan Xiaomi Kablosuz Güç Bankası’ndan bahsediyoruz. Ve özelliklerine bakıldığında, sahip olabileceğiniz Qi şarjlı en iyi harici pillerden biridir.

Tabii ki Gearbest’ten bir flaş teklifle karşı karşıya olduğumuzu unutmayın, bu nedenle Xiaomi Kablosuz Güç Bankası’nı her zamankinden daha ucuza satın almak istiyorsanız, bu promosyonu bitmeden kaçırmasanız iyi olur.

Birden fazla cihazı şarj etmek için harici bir pil

Xiaomi Kablosuz Güç Bankası powerbank tasarımı

Estetik düzeyde, sade bir görünüme sahip, hiç öne çıkmayacak bir model buluyoruz, bu da onu her tür ortamda kullanım için ideal hale getiriyor. Buna iki USB portunu eklemeliyiz. harici pil Xiaomi Kablosuz Güç Bankası Böylece aynı anda iki cihaza kadar şarj edebilirsiniz. Üç terminali gerçekten şarj edebilirsiniz, çünkü üst kısımda bir bobin gizler, böylece tam kablosuz şarjın keyfini çıkarabilirsiniz.

Kendine saygısı olan bir powerbank’ta başkası olamayacağı gibi, Xiaomi Kablosuz Güç Bankası da pilin durumunu her zaman bilmemizi sağlayacak bir dizi LED göstergeye sahiptir. Ne zaman şarj etmeniz gerektiğini bilmek mükemmel. Bu gadget’ın yalnızca 230 gram ağırlığa ek olarak 147,9 x 70,6 x 16,6 mm gibi çok mütevazı boyutları olduğunu unutmayın; bu, onu seyahat için mükemmel kılar, hatta bir uçakta kullanıma uygun olduğunu hesaba katarsanız daha da fazlası. . . .

Hayal kırıklığına uğratmayan performans

Xiaomi Kablosuz Güç Bankasını Kullanma

Güçle ilgili olarak, bu Xiaomi güç bankasının en talepkar kullanıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılayacağına dikkat edilmelidir. Başlangıç ​​olarak 18W kablo şarjı sunuyor, bu sayede telefonlarınızı daha hızlı şarj edebilirsiniz ve bu bir powerbank’ta dikkate alınması gereken bir detay. Ancak büyük farklılaştırıcı unsur, onun Qi şarj sistemi Böylece kablosuz şarjın keyfini çıkarabilirsiniz.

Ve dikkatli olun, üretici tüm etleri ızgaraya koydu, böylece bu bölüm ana kahraman oldu. Bu şekilde, bu Xiaomi powerbank tarafından sunulan kablosuz şarj, herhangi bir kullanıcı için fazlasıyla yeterli olan 10 W’a ulaşıyor. oluşturan dokuz koruma sistemini unutamayız. Qi şarjlı güç bankası Güç dalgalanmasının hiçbir cihazınıza zarar vermemesini sağlamak için Pekin merkezli firmadan.

Kuşkusuz, birinden yararlanmanızı sağlayacak çok ilginç bir teklif en iyi xiaomi harici piller ne satın alabilirsin Bu nedenle, Xiaomi Kablosuz Güç Bankasını uygun fiyata alma fırsatını kaçırmayın.

Giriş Bu Xiaomi powerbank’te Qi şarjı var ve ilk olarak Topes de Gama’da büyük bir indirim görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…

Tabla de contenidos