Bu Xiaomi elektrikli bisiklet, tanınmış scooter’larıyla hemen hemen aynı maliyete sahiptir.

kararlı bir şekilde, Xiaomi, elektrikli mobilite üzerine bahse girmeye devam ediyor. Aslında, onların ödüllü scooter’ları şimdiden o kadar hızlı bir şekilde şehirlerimizin önemli bir parçası haline geldi ki buna pek alışamadık, ama hey, şimdi Xiaomi Qicycle bisikletleri de baş döndürücü bir hızla genişliyor elektrik yardımı ile.

Bir dizi bisiklet 2016 yılında yolculuğuna başladı Kaliteli ürünleri sınırlı fiyatlarla satmaya alışmış bir Xiaomi’nin kalıplarını biraz kırmak, ancak Qicycle R1 3.000 doların üzerine çıkıyordu hala gelişen bir sektörde başarı arıyor.

Ve evet, merak ediyorsanız, Qicycle R1 bisikleti bir hit olduğu için test geçti, daha sonra bugün yerini daha kapsamlı fiyatlara sahip daha eksiksiz bir ürün yelpazesine bıraktı. Qicycle Elektrik Gücü Desteklisayesinde dünyanın yarısının şehirlerini ele geçirebilen elektrik destekli bir bisiklet. scooter ile benzer fiyat Xiaomi’nin kendisinden.

Xiaomi bisiklet

Tasarımda Qicycle EF1’e benzer şekilde fiyatı, onu anında arzu edilir kılıyor

20 inçlik tekerleklere ** sahip bir bisiklettir, bütünün daha iyi dengelenmesini ve üstün giyim konforu hem şehirde hem de otoyolda.

Tasarım yine basit, en saf Xiaomi tarzında, motor bölmesi ve gidon üzerindeki kontroller dışında sizi elektrik desteği düşünmeye davet etmeyen neredeyse normal bir bisiklet stiliyle. Aslında, hatta pil ana çerçeve borusuna entegre edilmiştir böylece görsel olarak çekici bir tasarımdan öne çıkmaz.

sahip üç çalışma modu saf pedal çevirme, yardım ve elektrikle çalıştırma bunların arasında; ve bir gidonun ortasındaki ışığa duyarlı ekran sistemin durumu ve mevcut seyahat ile ilgili her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Andro4all’daki galeriye göz atın

Pillerinizde kalan gücü, ışıkların durumunu, alarm göstergelerini, hızı, takılı vitesi ve vitesi gösterir. Kullanırken dikkatinizin dağılmaması için ihtiyacınız olan her şey bir bakıştaböylece temel bilgilere başvururken olası risklerden kaçınılır.

Kontroller, güç düğmesi, korna ve vites değiştirme kontrolleri ile gidonun sol tarafında bulunur ve gidonun sağ tarafında bir sürüş modlarını değiştiren döner kontrol pedal çevirmeden tamamen elektrikli moda.

Kalite ve dayanıklılık sağlamak için, çerçeve havacılık için tasarlanmış 6061 alüminyum ile yapılmıştır, ve kablolar ve devreler bisiklet şasisinin içine gizlenmiştir. Evet, ön tarafta fren kablolarını ve diğerlerini görebilirsiniz, ancak bunlar daha sonra doğrudan ana boruya takılan klipslerle sabitlenen aynı banda entegre edilmiştir, bu nedenle üretim genellikle basit ve kırılmaz.

Daha büyük ve daha konforlu bir tasarım, 40 kilometre özerklik, saatte 25 kilometre hız… ve bir elektrikli scooter ile aynı fiyata!

Xiaomi'nin Çin bisikleti

Koltuk, ayarlanabilir, bariz bir şey, ancak detayı ile sele direğine basılı bir ölçek ekleyin konumunu her kullanıcının farklı yüksekliklerine uyarlamak için. Ve ayrıca, sahip olduğu LED ışıklar hem ön hem de arka diğer sürücülere göre iyi bir görüş sağlamak için.

Merakla beklediğinizi bildiğimiz teknik özelliklere gelince, pil lityumdur ve 5.2Ah’ye sahiptir özerklik sağlamak 40 kilometreye kadar araziye ve kullanım türüne bağlı olarak. Elektrik modunda bu 25 km/s hız ile sınırlıve arkada bulunan bir arayüz üzerinden bağlanan sadece 3 buçuk saat içinde şarjını %100’e çıkarır.

Frenler ön tekerlekte v-fren kaliperihızlı sökme için daha uygun ve komple set bize şehirde günden güne kullanışlı bir araç getiriyor, bir scooter’dan daha rahat ve çok benzer bir fiyata.

Son olarak, olabilecek devrim hakkında size bir fikir vermek için başlangıç ​​fiyatlarına bir göz atın: Çin’de sadece 2,999 yuan, 425 ABD Doları gibi bir şey. 385 Euro değiştirmekXiaomi’nin ünlü elektrikli scooter’ları ile aynı seviyeye getiren fiyatlar.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş Bu Xiaomi elektrikli bisikletinin maliyeti, iyi bilinen scooter’larıyla hemen hemen aynıdır, ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…