Driving simulator-portada

Bu web sitesi ile dünyanın herhangi bir yerindeki Google Haritalar’da sürüş yaptığınızı simüle edebilirsiniz.

Çok sayıda kullanıcı tarafından günlük olarak en çok kullanılan Google uygulamalarından biri şüphesiz Google Haritalar’dır, çünkü GPS navigatörünün talimatlarını takip ederek herhangi bir yere gidin ayrıca sizi radarlara karşı uyarır ve trafik olayları.

Google Haritalar uygulamasına aşina olduğunuza eminim, ancak bilmediğiniz şey, Sürüş Simülatörü hangi ile yapabilirsiniz dünyanın herhangi bir yerinde Google Haritalar’da araç kullandığınızı simüle edin.

Sürüş simülatörü kapağı

Google Haritalar’daki haritaları kullanan ücretsiz sürüş simülatörü Sürüş Simülatörü

Driving Simulator’ın bize sunduğu tek şey bu

Driving Simulator adından da anlaşılacağı gibi Google Haritalar’daki haritaları kullanan ücretsiz bir sürüş simülatörü evden çıkmadan tüm dünyanın yollarında sürebileceğiniz.

Bu web sitesi tarafından oluşturulmuştur Japon geliştirici Katsuomi Kobayashi ve ona erişebilirsiniz hem akıllı telefondan hem de bilgisayardan, çünkü her iki cihaz için de optimize edilmiştir.

Bu sürüş simülatörünü kullanmaya başlamak için web sitesine erişmeniz ve düğmesine tıklamanız yeterlidir. Başlangıç. Simülasyon başladıktan sonra yazmanız yeterli sol üstteki arama kutusu geçmek istediğiniz şehrin adı, hatta o şehirde anıt veya futbol sahası gibi sembolik bir yerin adı. Bu yapıldıktan sonra, düğmeye basmanız gerekir. Gitmek hangisi bulunur arama kutusunun sağında ve Driving Simulator sizi seçtiğiniz yere götürecektir.

Andro4all’daki galeriye göz atın

Sanal aracınız ile seçtiğiniz şehirde gezinmek için yapmanız gereken tek şey; bilgisayar klavyenizdeki ok tuşlarını veya sanal tuşları kullanın Bu simülatörü bir PC’de kullanma deneyimine rağmen, bunu bir cep telefonundan yapmanız durumunda bir akıllı telefondan çok daha tatmin edici.

Sürüş Simülatörü, size izin vererek sürüş deneyiminizi daha da özelleştirmek için bir dizi seçeneğe sahiptir. araba ve otobüs arasında seçim yap, üç görünüm türü arasından seçim yapın: harita, uydu ve hibrit veya kameranın eğim açısını özelleştirin (düğmelerle kadar Y aşağı kadar).

Bu ücretsiz sürüş simülatörünün en çok merak edilen detaylarından biri de araçtan dolayı trafik kazası olmaması. çarpışmaları önlemek için binaların veya diğer engellerin üzerinden geçecektir.

teknoloji

WiFi şifrelerini görünUygulamaları microSD karta taşıyınGizli numarayla arayın

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • Samsung Galaxy S21 FE, analiz: zamanında varmanın önemi
  • Google Pixel 6 Pro, analiz: hak ettiğimiz Pixel
  • Xiaomi Mi Watch, analiz: 2022’de satın almaya değer mi?
  • Google Nest Cam iç mekan, analiz: evinizin güvenliği için harika bir müttefik
  • Xiaomi Redmi Watch 2 Lite incelemesi: Redmi’nin en ucuz akıllı saati buna değer mi?
  • OnePlus Buds Z2, analiz: 100 Euro’dan daha düşük bir fiyata aktif gürültü engelleme özelliğine sahip iyi kulaklıklar
  • HAMMER Blade 5G incelemesi: buna değer mi? Görüş, özellikler ve daha fazlası
  • Sony Xperia 5 III, analiz: kompakt akıllı telefonların kralı tüm izleyiciler için uygun değil

Bu web sitesi ile Google Haritalar’da dünyanın herhangi bir yerinde sürüş simülasyonu yapabileceğiniz girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Leave a Reply