Bu web sitesi, emojilerden yapılmış kendi duvar kağıtlarınızı oluşturmanıza olanak tanır.

Doğa, video oyunları, filmler, soyut, animasyonlu… Cep telefonunuzu kişiselleştirmede kilit rol oynayan ve web sitemizden kolayca indirebileceğiniz onlarca duvar kağıdı kategorisi var. Ama ya duvar kağıdı bulamıyorum Terminalin kilidini her açtığınızda onu görecek kadar aşık olduğunuzu?

Pekala, hiçbir şey olmuyor, çünkü şimdi onları emojiler kadar mevcut iletişimde gerekli olan bir unsurdan yaratabilirsiniz. Nicholas Jitkoff (Oculus, Dropbox ve Google) ve Alastair Tse (Google Haritalar) tarafından geliştirilen Emoji Supply web sitesi sayesinde, en sevdiğiniz ifadelerden istediğiniz tüm görüntüleri tasarlayın Bunları cep telefonunuz, tabletiniz veya PC’niz için duvar kağıtlarına dönüştürmek için.

Aşağıda göreceğiniz gibi, birini veya diğerini zaten yarattık ve hayal ettiğinizden çok daha iyi olduklarından emin olun. Bu kullanımı kolay web sitesi sayesinde kendi emoji duvar kağıtlarınızı nasıl oluşturabileceğinizi görelim.

Bu web sitesi ile emojilerden kendi duvar kağıtlarınızı oluşturabilirsiniz.

Daha fazla bilgi: Bunlar, akıllı telefonunuz için en iyi kırık ekran arka planlarıdır.

Emojilerden kendi duvar kağıtlarınızı nasıl oluşturabilirsiniz?

Emojiler günümüzün birçok dijital platformunda kullandığımız için günümüz iletişiminde çok önemli bir unsur. WhatsApp, Twitter, Facebook ve Instagram bunlardan sadece birkaçı.

Artık Emoji Supply web sitesi üzerinden bu çok özel çizimlerle kendi duvar kağıtlarınızı oluşturabilirsiniz. Tahmin ettiğimiz gibi süreç çok basit ve tasarımı yaparken birkaç seçenekle oynamanıza izin veriyor. Örneğin, yapabilirsiniz arka plan rengini seç ve monokrom, gradyan veya düz olacaksa; emojilerin diğerlerinin yanı sıra ızgara, elmas veya spiral şeklinde mi düzenleneceğine karar verebilirsiniz; onların boyutu veya indireceğiniz görüntünün modeli.

Elbette görselin parçası olacak emojileri seçme imkanınız var, en fazla 4. Arka planı cep telefonunuzdan tasarlayacaksanız, emojiler Android klavyesine entegre oldukları için girmek kolay olacaktır.

Daha fazla bilgi: Bu duvar kağıdı uygulaması, tüm cep telefonlarının stok arka planlarını toplar

Ancak bunu bilgisayarınızdan yaparsanız bu kadar yakın emoji ekleme imkanınız olmayabilir. o zaman endişelenme Get Emoji gibi sayfalar var geniş bir ifade kitaplığına doğrudan erişim sağlar. Duvar kağıdı için seçilenleri kopyalamanız ve Emoji Supply web sitesine kopyalamanız yeterlidir.

Yaratıcılık sizin işiniz değilse ve başkalarının tasarımlarını kullanmayı tercih ediyorsanız, işte size Nicholas Jitkoff’un kendisi tarafından önerildi, web geliştiricilerinden biri. Aşk, okyanus ve evcil hayvanlar temalarından bazılarıdır.

Bu meraklı web sitesi hakkında biraz daha araştırma yapmak isterseniz, Github’da yayınlanan kodda tüm içeriğini görün. Ancak zaten görmüşsünüzdür ki herhangi bir sır saklamaz, herhangi bir kullanıcı emojilerle kendi duvar kağıtlarını kolay ve hızlı bir şekilde tasarlayabilir.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Bu web sitesi, emojilerden yapılmış kendi duvar kağıtlarınızı oluşturmanıza olanak tanır girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…