Bu web sitelerindeki çapraz bulmacalarla kendinize sorun

çapraz bulmaca bir tahtanın boş karelerini harflerle doldurmamız gereken klasik bir oyundur. tanımlara göre Eğlence bize ne anlatıyor? Her türlü kelimeyi ve anlamı öğrenmemize yardımcı olur ve hala çevrimiçi ve ücretsiz olarak boş zamanlarımızda kullanabileceğimiz eğlenceli ve çok eski bir oyundur.

Her ne kadar genellikle bulmacaları sonunda bulacaksınız. her fiziksel gazete veya birçok dergi Hobileriniz var, ancak sizin için daha uygunsa veya kullandığınız cep telefonu veya bilgisayardan her zaman elinizin altında olmasını istiyorsanız bunları çevrimiçi yapabilirsiniz.

Arayüz bulabileceğiniz en çarpıcı veya çekici değil, ancak sahip olmak istiyorsanız kullanışlıdır. güncellenmiş ve yeni bulmacalar. Buna ek olarak, web’de daha birçok oyun ve hobi var, böylece kelime arama, kendinden tanımlı, kriptogramlar, sudoku, mantık oyunlarına geçiş yapabilirsiniz… Bulmacalarda her hafta yeni seçeneklerle güncellemeler bulacaksınız ve sadece istediğinize dokunmanız gerekiyor. her kutuyu doldurmak istiyorsunuz. Yapabilirsin yeniden başlatın, gözden geçirin, ipuçları veya yardım alın. Temel olarak yatay veya dikey talimatları veya ipuçlarını takip ediyorsunuz ve dolduruyorsunuz.

Tarkus Bulmaca

Sopasletras.com web sitesinde ayrıca bir bulmaca bölümü var ve burada genel veya tematik bulmacalar. Çocuk karakterleri, kimya, Angelina Jolie hakkında, sebzeler hakkında, bilgisayarlar hakkında, zamanla ilgili kelimeler, elektrik tesisatları hakkında, mucitler hakkında, bayraklar, aletler, tişörtler hakkında bir “Forbes listesi” var… Her türlü Örneğin, çok özel bir tema veya spor hakkında bir şey arıyorsanız, web sitesinin kendisinden oynayabileceğiniz hobiler ve bilmeceler.

Web sitesinin kendisi Ctrl+F yapmanızı önerir. bulmak istediğiniz kelimeyi veya kelimeleri arayın Belirli bir şey arıyorsanız, çapraz bulmacalarda. Onlar hakkında bildiklerinizi test edebileceğiniz futbolcular, tenisçiler veya aktörler ve aktrisler. Bulmacalar web sitesi üzerinden çevrimiçi olarak yapılır ve tek yapmanız gereken “Başlat” a dokunup doldurmak. Bunlar her zaman kelimeler veya tanımlar değildir, ancak kutuları doldurmak için fotoğraflar da bulacağız.

Avantajlardan biri, bize izin vermesidir. bulmacayı indir Tüm ipuçları veya fotoğraflarıyla birlikte basılı olarak yapmak istiyorsak, bir sınıfta teslim edin, vb.

Bulmacalar

Bir tür hobi indirmek istiyorsanız, Pinterest neredeyse her zaman mükemmel bir seçenektir. Yapabilirsin bulmacaları indir herhangi bir konuda: İngilizce fiiller, yılın ayları, sonbahar kelimeleri, maddenin özellikleri ve hatta matematik. Tek yapmanız gereken web sayfası arama motorunda ne istediğinizi aramak ve karşınıza alabildiğimiz çok sayıda resim çıkacaktır. kaydet, indir ve yazdır yetişkinlerle, çocuklarla vb. kullanmak için. Ek olarak, buradan resimlerle ilgili geniş bir web sitesi koleksiyonu bulabiliriz, yazdırılabilirler, faaliyetler…

Süper kahraman bulmacalarından fizik, kimya, hayvanlar, çocuk filmleri veya eş anlamlılarına. Herhangi bir kitle veya yaş için aktivite ararken her zaman elinizin altında olması gereken temel şeylerden biridir.

pinterest bulmacaları

Küçüklerin de bulmaca çözebilecekleri web siteleri var ve Cokitos da bunlardan biri. Ne zaman klasik bir sayfa Eğitici oyunlar arıyoruz Toplama, harf, hafıza, mantık veya dil gibi her türlü aktiviteye sahip olması sayesinde minikler için. “Eğitici oyunlar” bölümünde ayrıca ilginç bir tematik bulmaca koleksiyonu bulabiliriz.

Örneğin, en temel olanları Noel kelimeleri veya harfleri gibi kelimeleri gözden geçirmek için İngilizce kelimeler hakkındadır. Ancak insan vücudu, dolaşım sistemi, hayvanlar hakkında İngilizce, Avrupa bayrakları hakkında başkaları da var. doğrudan yapılır web sitesinin kendisinden, sadece “Oynat” a dokunun ve klavye ile dolduralım. Avantajlarından biri, hata yapıp yapmadığımıza bağlı olarak harfin otomatik olarak siyah veya kırmızı olarak işaretlenmesi ve bulmaca formatının her zamanki gibi olmasıdır.

Bu web sitesinde de bulabiliriz çocuklar için diğer çok ilginç oyunlar dilleri gözden geçirebilecekleri, küçük yaşlardan itibaren yazmayı öğrenebilecekleri, büyü yapabilecekleri, çevrimiçi çizimleri renklendirebilecekleri, yapboz yapabilecekleri veya dört yaşından on iki veya on üç yaşına kadar her türlü tematik kelimeleri öğrenebilecekleri.

çapraz bulmaca

Çevrimiçi çapraz bulmaca yapmak için önerilen web sitelerinden bir diğeri de Isbooth. Web sitesine gittiğinizde farklı bulmaca koleksiyonları bulacaksınız ve kilidini açmak için farklı numaralar. Biraz eskiler ama kelimeler hala benzer. İstediğinize gidin, koleksiyonların kilidini açın ve yazmaya başlayın.

Diğerlerinde olduğu gibi, ipuçlarını bulacağınız ekranın sol tarafında bulacaksınız. yatay ve dikey kelimeler. İpuçları ile ekrandaki tüm kutuları uygun olanı uyacak şekilde doldurabileceksiniz. Ayrıca sağ üstte, boğulmakta olduğunuz bir kelimeyi ortaya çıkarmanızı sağlayan küçük bir sihirli değnek düğmesi var.

Bu sayfanın avantajlarından biri, mevcut en çok bulmaca içeren web sitelerinden biri olmasıdır ve 100’den fazla farklı seçenek pratik yapmak arasında. Sol tarafta kutuların sayısını ve her birinin zorluğunu göreceğiz.

stant

Herhangi bir içerik türünü incelemek için çapraz bulmaca oluşturmak istiyorsanız, Educima buna izin verir. Bu bir ideal bulmaca üreticisi sınıfta veya evde çocuklarınız, kuzenleriniz veya yeğenlerinizle kavramları gözden geçirmek için. Sadece istediğiniz kelimeleri ve aynısının açıklaması, en çok beğendiğiniz tema ile veya sizin belirlediğiniz şekilde yazılsın. Elinize geçtikten sonra, “gönder” düğmesine dokunmanız yeterlidir. İpuçları ve doldurulacak dikey ve yatay kelimelerle bir bulmaca oluşturmak için kutuları otomatik olarak kare haline getirecektir.

bulmaca üreteci

Games.com’da her türlü çapraz bulmaca ve bulmaca ve meydan okuma var. Sadece tarayıcıya erişin ve istediğinizi deneyin tüm farklı seçenekler. Klasik bir tasarımın yanı sıra bulmacaların, kelime meydan okumasının ve diğer ilgili harf oyunlarının olacağı başka tasarımlar da bulabilirsiniz. Bir bulmaca yapmak istiyorsanız, tam oyuna dokunun ve farklı kelimeleri doldurun. Elbette, web sitesinin sizden isteyebileceğini unutmayın. Flash’lı bir tarayıcıya sahip olmak ve Google Chrome gibi bazı tarayıcılar artık desteklenmemektedir.

Games.com bulmacaları

Oyunlarda ayrıca bulacaksınız zincirleme kelime mini oyunlar ve aralarında çapraz bulmacaya benzer bir şey. Bu hobiyi kullanacağınız ve klasik kutularla bulacağınız bir web sitesi değil ama bazıları var. ücretsiz çevrimiçi mini oyunlar örneğin Crocworld Cross gibi ekranda yazılacak kelimeleri bulmanızı sağlar.

Kelime oyunları

Bu web sitelerindeki bulmacalarla kendinize meydan okuyun yazısı ilk olarak ADSLZone’da çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…