Bu Vergi Dairesi simülatörü ile 2020 Gelir Vergisi beyannamenizin iade edilip edilmeyeceğini veya ödenip ödenmeyeceğini öğrenin

bu Vergi Dairesi hazırlıklarına daldırılır. 2020 Gelir kampanyası 7 Nisan’da başlayacak. Ve o gün geldiğinde, vergi mükellefleri, hazinenin sahip olduğu bilgilerin doğru olduğundan emin olmak için vergi verilerini çevrimiçi olarak kontrol edebilir ve resmi simülatör ile ifadenizi simüle edin ödeyip ödemeyeceğini bilmek için.

Hazine tarafından herkesin kullanımına sunulan bu araç, olası gelir vergisi beyannamelerinin simülasyonlarının yapılması atacağı sonucun ne olabileceğini bilmek.

Vergi Dairesi simülatörü, 2020 gelir beyannamenizin ödenip ödenmeyeceğini veya iade edilip edilmeyeceğini size söyler.

Dediğimiz gibi bu testleri yapmak Kişisel gelir vergisi için Vergi Dairesine bir şey ödememiz gerekip gerekmediğini veya tam tersine bize parayı geri verecek olan kamu kasası olup olmayacağını bilmenin en iyi yoludur. onlara bize karşılık gelenden daha büyük bir miktarda katkıda bulundukları için.

Renta WEB Açık simülatörü nasıl kullanılır

Anlık Görüntü 2021 03 29 15 18 48

Renta WEB Open, Vergi Dairesi simülatörünün adıdır ve kullanımı oldukça basittir. Erişmek için Gelir 2020 web sitesine ve sağ erişimdeki sütuna girebiliriz. Kiralık WEB Açık (Simülatör).

Eriştiğimizde, aracın amacı hakkında bizi kısaca bilgilendirecek bir sayfa bulacağız. Simülatörün adını içeren bağlantıya tekrar tıklayın ve sonunda ona erişeceğiz.

Renta WEB Açık simülatörünün çalışması, Rente Web vergi beyannamesi dosyalama aracınınkiyle aynıdır.

Simülasyona eriştiğimizde, bunu doğrulayabiliriz. arayüzü ve çalışması Renta Web aracınınki gibidir. butonuna basacağız yeni açıklama ve oradan, sonucu almamızı sağlayacak resmi beyanmış gibi tüm bilgileri doldurmaya başlayabiliriz: ödeme yapmak veya girmek.

Ayrıca, ilk pencerede, Kiralık simülatör WEB Açık SES dosya formatında olması gereken, önceden kaydedilmiş bir beyanın verilerini yükleme seçeneği sunacaktır.

Bu Vergi Dairesi aracının amacı, bize bir test beyanı yapma ve sonucu bilme imkanı vermek; Gerçek getiriyi dosyalamak için kampanyanın başlangıç ​​tarihini beklememiz ve Renta Web veya diğer mevcut kanalları kullanmamız gerekecek.

Dijital sertifika vs elektronik DNI vs Cl@ve sistemi: nasıl farklılar ve ihtiyaçlarınıza göre hangisi size en uygun

Sayfalarda gezinirken kontroller yukarıda da belirttiğimiz gibi Renta Web ile aynıdır. Tanımlama verilerini sağladıktan sonra, bize bir özet gösterilecek ve her şey doğruysa, butona basacağız Açıklama ile devam et sağ üstten. Beyannameye girdikten sonra, sayfadan sayfaya geçmek için oklu düğmeleri kullanarak veya düğmeyi kullanarak erişebildiğimiz farklı bölümler arasında gezineceğiz. bölümlerayrıca arayüzün üst kısmında bulunur.

Son olarak, bir simülatör durumunda, üretilen sonuçların farkında olmamız gerektiğine dikkat edilmelidir. bunlar bilgilendirme amaçlıdır ve bu program gelir vergisi beyannamesi hesaplamalarını yapsa dahi bunu ibraz etmemize izin vermeyecektir.. Gelir vergisi beyannamesinin sunumunu gerçekleştirmek için önümüzdeki 7 Nisan’dan 30 Haziran 2021’e kadar Renta Web’i kullanabiliriz.

{«videoId»:»x7zutcp»,»autoplay»:true,»title»:»FNMT’den BİREYİN DİJİTAL SERTİFİKASI nasıl istenir»}

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Bu Vergi Dairesi simülatörü ile 2020 Gelir Vergisi beyannamenizin iade edilip edilmeyeceğini veya ödenip ödenmeyeceğini öğrenin aslen yayınlandı Genbeta Tony Castillo’nun fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…