Bu uygulamalarla iPhone veya iPad ekranı nasıl kaydedilir?

Bu uygulamalarla iPhone veya iPad ekranı nasıl kaydedilir?

Tüm bu seçenekler App Store’da kolayca bulunabilir.

iPhone ve iPad işletim sisteminin, ekran kaydedici gibi yararlı araçları içeren çeşitli sürümleri olduğu doğrudur. Her durumda, özellikle cihazınız iOS’un en son sürümlerine güncelleme yapamadıysa, ufkunuzu genişletmek ve alternatifleri keşfetmek her zaman ilginçtir. size biraz gösteriyoruz iPhone veya iPad ekranını kaydetmek için uygulamalar.

Hangi iOS Ekran Kaydedici Eksik

iOS 11’den bu yana Apple, ekranı hareket halindeyken doğal olarak yakalamak için bir araç eklemiştir. Bu şekilde, iPhone veya iPad’in aynı Kontrol Merkezinden ekranı sesli olarak kaydedebilirsiniz. Araca erişmenin dolaysızlığı tartışılmaz, ancak aynı zamanda belirli sınırlamaları da var.

iPhone Ekran Kaydedici

Buna ek olarak, iOS 11’den önceki bir sürümü olan herhangi bir cihaz için gerçek bir macera olacak, çünkü cihazınızı jailbreak yapmayı içerir ve harici bir araç indirin Cydia aracılığıyla. Apple Store’dan basit bir uygulama indirmekten daha dolambaçlı bir süreç.

Ve bir üçüncü taraf uygulamasında Apple’ın kaydedicisinde olmayan ne var? temel olarak herhangi bir iPhone veya iPad için uyumlulukları var, sahip olduğunuz iOS sürümünden bağımsız olarak. Buna ek olarak, hem kaydın kendisinde hem de sonraki video düzenlemede yerel Apple aracının sahip olmadığı birçok ek işlevi vardır. Kalite de bir rol oynar, çünkü bu uygulamalardan bazıları 60 FPS’de kayıt yapabilir.

Bu işlevler arasında şunları bulacaksınız: YouTube veya Twitch’e video akışı desteği, özellikle de işiniz oyun öğreticileri veya oynanışlar yüklemekse. Bazıları da izin veriyor ön kamerayı etkinleştir aynı anda yüzünüzü kaydetmek ve tepkilerinizi görmek için. bahsetmiyorum bile baskı, nereye bastığınızı belirtmek için ekranda bir işaretçi gibi müzik, görsel efektler ve diğer öğeleri eklemenize olanak tanır.

iPhone veya iPad ekranını kaydetmek için en iyi uygulamalar

Bu tarz bir uygulamayı kullanmanın size getirdiği her şeyi öğrendikten sonra, indirmek için size App Store’dan en iyi seçenekleri bırakıyoruz. Bazıları ücretsiz, bazıları uygulama içi satın alımlarla ve diğerleri doğrudan ödenir.

Her Kordon

EveryCord - Kayıt ve Yayın

EveryCord, jailbreak gerektirmeyen ücretsiz indirme için görünen ilk uygulamalardan biridir. EveryCord, iPhone veya iPad’inizin ekranını kaydetmenize izin verir. Daha ne, iOS 10 ve iOS 11 ile tamamen uyumludur, bu yüzden yüklemede sorun yaşamamalısınız.

Ayarlar menüsü var Uygulamanın farklı parametrelerini düzenleyebilirsiniz, böylece her şey beğeninize göre olur. Öte yandan, iOS Kontrol Merkezi’ne çok doğal bir şekilde entegre olma yeteneğine sahiptir.

Kaydedin!: Ekran Kaydedici

Onu kaydet!  :Ekran kaydedicisi

Bu, belirli bir uygulamadır, çünkü bir tane olup olmadığına bağlı olarak ekranı kaydetmeye başlamak için farklı yöntemleri vardır. iOS 12’den daha yüksek veya daha düşük sürüm. Bu listedeki diğer uygulamalar gibi ön kamera ile yüzünüzü kaydetmenize olanak tanır ve diğer platformlarda canlı yayın desteğine sahiptir. Tabii ki, YouTube için hızlı bir dışa aktarma modu var.

Uygulamayı App Store’dan indirmek tamamen ücretsizdir, ancak bir Videoyu yapmak için 3 dakika sınırı, bu yüzden bunu aklınızda bulundurun.

Ekran Kaydediciyi Kaydet

Ekran Kaydediciyi Kaydet

Bu uygulama, en sevdiğiniz oyun ve uygulamaların eğitimlerini, oyunları, video demolarını ve görüntülü aramalarını veya iPhone veya iPad’inizin ekranındaki sesi kaydetmenize olanak tanır. Ekranınızı kaydettikten sonra, yüz kamerası ekle tepki videoları oluşturmak ve kayıtlarınızı daha da geliştirmek için.

Bu kayıtları ayarlamak veya videoda istemediğiniz arka plan gürültüsünü gizlemek için çok sayıda şarkı ve ses efekti vardır. Sosyal ağlarda paylaşmak için yüksek kalitede dışa aktarabilir ve fikriniz bir öğretici yapmaksa videoya metin ekleyebilir.

Kayda Git

Kayda Git

İPhone veya iPad ekranını kaydetmek için App Store’daki en popülerlerden biridir. Güçlü noktaları, çok hafif ve kullanımı kolay olan arayüzle ilgilidir. Editörünüz içinde, bir seçeneğiniz vardır. hızlı kesimler yapmak ve böylece eklemek istemediğiniz bölümleri ortadan kaldırın ve yorumlar için bir alan ekleyin.

DU Kaydedici: Ekran Kaydedici

DU Kaydedici: Ekran Kaydedici

Aynı anda hem güvenilir hem de kullanımı kolay bir akış oluşturucu ve ekran kaydedicidir. Ekranınızı YouTube, Facebook ve Twitch’e canlı olarak aktarabilir ve ekran videoları kaydedebilirsiniz. DU Kaydedici oyunlar, canlı şovlar, spor ve daha fazlası gibi ekran içeriğinizi canlı yayınlamayı ve kaydetmeyi kolaylaştırır.

Video düzenlemeye gelince, facecam, video kırpma, altyazı ekleme ve hatta video düzenleme gibi farklı araçlara veya avantajlara sahiptir. video hızını değiştir istediğiniz bölümlerde

İlgili konular: Uygulamalar

disney logosu

Disney+’a 8,99 Euro’ya ve kalıcılık olmadan kaydolun Disney+’a abone olun!

Leave a Reply