Bu uygulama, sevdiklerinizin kalp atışlarını kaydetmenizi sağlar.

Kalp atışını dinlemeyi sever misin? Özel bir varlığın kalp atışlarını kaydedebildiğinizi ve Feel’in yaptığının tam olarak bu olduğunu hayal edin.

O özel kişiyi size yakın hissetmek, bu uygulamayı karakterize eden şeydir, çünkü aile üyelerinin, arkadaşlarınızın ve hatta evcil hayvanınızın kalp atışlarını paylaşmanıza, almanıza ve kaydetmenize olanak tanır.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Feel nasıl çalışır?

Feel, The Toch tarafından tasarlanan ve telefonun kamerası ve flaşıyla çalışan bir uygulamadır.

Kullanıcının işaret parmağını kameraya koyması gereken bu araçlar sayesinde kişinin parmağındaki kan akışı algılanıyor ve buradan kalp atışlarını hesaplıyor.

Tabii ki, elde ettiği kayıtlar kısa, yaklaşık 7, 15, 30 veya 60, indirme açıklaması diyor.

Kullanıcı kan akışını tespit ettiğinde, o kişinin kalp atışlarını dinleyebilecek. Ayrıca, dosyayı kişilerinize gönderebilir ve istediğiniz kadar dinleyebilmeniz için cep telefonunuza kaydedebilirsiniz.

Çok sevdiğiniz ve yakında gideceğini bildiğiniz kişinin kalp atışlarını kurtarmak için mükemmel. Ya da çok uzakta yaşayan ve çok az gördüğünüz kişi.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Ayrıca bir kişinin kalp atış hızını ölçmenize olanak tanır ve günlük olarak istatistikler sağlar.

Başka bir şey de bu uygulamanın İspanyolca dahil 28 dilde mevcut olması ve ücretsiz sürümünü hem iOS hem de Android’de indirebilirsiniz.

Tabii ki Feel, kullanmak isteyen kullanıcılar için daha iyi bir deneyime sahip çok daha eksiksiz bir premium sürüm de getiriyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…