Bu uygulama Pebble’a ikinci bir hayat verir: Android’e bağlamanıza ve yeni dosyalar yüklemenize olanak tanır

Çakıl saatler ilk olarak 8 yıldan uzun bir süre önce piyasaya sürüldü, oldukça başarılı ve hala sevgiyle hatırlanan alternatifler. Şirket, Apple Watch’a nasıl tepki vereceklerini bilmediklerini belirterek başarısızlığa uğradı. Marka öldü ve onunla birlikte destekama yine de evin etrafında biraz Çakıl olabilir.

Pebble geliştiricilerinden ikisi yeni bir uygulama oluşturduk Böylece bu saatleri mevcut Android’lerde kullanmaya devam edebiliriz. bu uygulama Pebble dosyalarını açmanıza izin verirbu saatlere ikinci bir hayat veriyor.

{«videoId»:»x7zpyou»,»autoplay»:true,»title»:»SMARTWATCH KARŞILAŞTIRMA EN İYİ AKILLI SAAT Hangisi?»}

Bir uygulama sayesinde Pebble hayata geri dönüyor

Resim 2021 03 29 09 02 35

Sideload Helper, resmi Pebble uygulamasının kendisinde .pbw, pbl ve pbz dosyalarını açmanıza izin veren bir uygulamadır. Böylece, saat yüzleri, yeni diller ve hatta bellenim güncellemeleri yükleyebileceğizPebbles’ın yeni seçeneklere sahip olmasını sağlamak için.

Uygulama ücretsizdir ve Pebble’a dosya yüklemenize izin verir, böylece yeni saat yüzleri ve yazılımlara kapı açar

Uygulama tamamen ücretsizdir, ancak bir mega ağırlığındadır ve 4.3 sürümünden itibaren herhangi bir Android ile uyumludur, bu yüzden uygulama ile uyumluluk ve kullanım düzeyinde herhangi bir sorun yaşamamalısınız. Benzer şekilde, uygulama çalıştırmak için neredeyse izin istemez.

En iyi akıllı saat (2021): satın alma rehberi ve karşılaştırma

Açık nedenlerden dolayı, Pebble’ın donanımı oldukça sınırlıdır, çok eski bir cihazdır. Yine de, bu uygulama onları tekrar kullanmak için kapıyı açar ve mevcut telefonlara dosya yükleyin.

Rebble'dan Sideload Yardımcısı

Rebble’dan Sideload Yardımcısı

– Haberler Bu uygulama Pebble’a ikinci bir hayat verir: Android’e bağlamanıza ve yeni dosyalar yüklemenize olanak tanır aslen yayınlandı Android Ricardo Aguilar’ın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…